Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

Trochę sobie przeczycie tymi wpisami pisząc, ze zebranie takiej ekipy to nic wymagajacego.
Gracz topowy to zazwyczaj gracz wyróżniający się różnymi aspektami. Zarówno umiejętnosciami, charakterem jak i i wymaganiami. Człowiek, który wkłada w grę więcej czasu, a nierzadko i pieniędzy wymaga od sojuszu także więcej.
Utrzymanie sojuszu "pełnego" takich graczy, stworzenie z nich kolektywu czy zwyczajnie uzyskanie posłuchu takich osób wymaga jednak trochę więcej niż "wejść i wygrać".
Z tego tez powodu nie uważam, by była jakas duza dysproporcja między stworzeniem ekipy zlozonej z takich ludzi, a z ludzi, którzy nic nie potrafią i sobie po prostu są z jakimiś efektami.
Masa + dobre zarzadzanie bardzo często równowazy w tej grze umiejętnosci i mniejsza liczbe chocby i z dobrym zarzadzaniem.
Jesli sie na taka ekipe przegra to nie ma wstydu, ale tez i nie ma co mowic, ze to nic takiego.
Po prostu brakło masy albo zarzadzania.Czesto i obojga.


P.S
lajkuje Leitusia tylko dlatego,ze i on wszystko lajkuje.Nie znaczy to,ze zgadzam sie z jego postami xd
A pamiętasz jak nam nagidos przegrałeś
 

DeletedUser35664

Guest
Dzidson ja we wcześniejszym poście latałem po rajdach Ferdasa
Mam gdzieś te sojki, bawi mnie po prostu fakt że ekipa o wspaniałej historii, w której grałem i razem współprowadziłem, jest bolcowana na drugoligowym serwie i jak mnie mam jest w tym duża zasługa pana który za lejce trzyma xd

Gracze wspaniali Lider do…
 

DeletedUser35664

Guest
A ziomeczek który pisał że trudniej coś od zera budować po prostu ma racje… trudno się tu nie zgodzić
 
Dzidson ja we wcześniejszym poście latałem po rajdach Ferdasa
Mam gdzieś te sojki, bawi mnie po prostu fakt że ekipa o wspaniałej historii, w której grałem i razem współprowadziłem, jest bolcowana na drugoligowym serwie i jak mnie mam jest w tym duża zasługa pana który za lejce trzyma xd

Gracze wspaniali Lider do…

Wiem Leituś, ale prowadzenie sojuszu nie może opierać się na jednej osobie.
To już pierwszy błąd. Gdy masz ekipe aspirującą do najwyższych celów musisz mieć też osoby, które w pewnych momentach powiedzą ci "tak się nie da,musimy zmienić to i to"
Wtedy dobry lider pisze "i tak miałem to zrobić" i wprowadza to w życie. Nie pytajcie skąd wiem.

Co do wpisu pawnna.Jest oczywiście w tym troche racji, ale uwazam, ze dopiero jesli to "cos stworzone" utrzyma sie przez wiecej niz jeden serwer to mozna to oceniac pozytywnie.
Bylo juz wystarczajaco duzo przykladow, ze tworzone naprędce zlepki nawet sie nie lubiace wygraly jeden serwer przeciwko jakiejs ekipie, ale oceniani jestesmy po wyniku wojny, a nie pojedynczej bitwy.
 
A to nie jest troche tak, ze powinniscie miec pretensje przede wszystkim do rozbieranego kolegi, ze wykrecil fikolka, wyszedl z soja i wolal oddac miasta czerwonym?
xDDD
Iwar i mooszko są poza sojem teraz, rozumiem, że mogę lecieć? Bo na to wskazuje wasza odpowiedź. Prawda? PRAWDA? :)))

żenujące tłumaczenie i brudna próba obrony, nie spodziewaliśmy się niczego innego.
 
xDDD
Iwar i mooszko są poza sojem teraz, rozumiem, że mogę lecieć? Bo na to wskazuje wasza odpowiedź. Prawda? PRAWDA? :)))

żenujące tłumaczenie i brudna próba obrony, nie spodziewaliśmy się niczego innego.

A czy iwar lub moooszko pisal do was, zebyscie przejmowali jego miasta? :) I to nie jest zadne tlumaczenie, bo ja akurat nie gram na tym serwerze, niemniej jednak kolega wasz zrobil straszne swinstwo, ze tak sie wystawil i to chyba do niego powinny byc pretensje. I teraz mozna polemizowac czy przejmowanie takich miast to jest swinstwo czy wykorzystanie sytuacji. Bo wydaje mi sie, juz abstrahujac od PONa, ze jakbyscie dostali info od kogos z karciarzy ze chce zmienic strone czy oddac wam miasta na ich wyspach to raczejna grepo ludzie korzystaja z takich sytuacji.
 
A czy iwar lub moooszko pisal do was, zebyscie przejmowali jego miasta? :) I to nie jest zadne tlumaczenie, bo ja akurat nie gram na tym serwerze, niemniej jednak kolega wasz zrobil straszne swinstwo, ze tak sie wystawil i to chyba do niego powinny byc pretensje. I teraz mozna polemizowac czy przejmowanie takich miast to jest swinstwo czy wykorzystanie sytuacji.
dobrze Karolina, masz racje
 
Polemizować to można, czy Ty i Twój śmieszny kolega mazur zmieniający strony na różnych światach, bo "za cienszko" i trzeba iść gdzieś indziej to świństwo czy wykorzystanie sytuacji.
Tutaj nastomiast sprawa jest jasna, dla każdego kto nie próbuje bronić kolegów.

Jakie to ma znaczenie, że ktoś pisał, czy nie pisał, jak jest pon?
albo są ustalenia, od tej do tej jest pon i cisza, albo je olewacie i jesteście niegodnymi zaufania glonojadami.

Widać jaka decyzja już została podjęta, więc tylko mogę żałować, że wam nie wstyd :D
Tu nie ma pretensji - tu jest mówienie, co z kanciarzy i mazurów za ziółka :)

Więcej ponów nie będzie, miłe święta będziecie mieli ;)
 
Do góry