[Nowość] Nowy typ serwera "Tartar"

  • Rozpoczynający wątek Kalifskorpion
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł jest ciekawy?

  • Tak

    Głosy: 11 25,0%
  • Nie

    Głosy: 23 52,3%
  • Do Poprawy

    Głosy: 10 22,7%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser5614

Guest
Odp: Nowy typ serwera "Tartar"

Nie. Taki server by nikogo nie przyciągał. I zniechęcił nowych jakby ich tam zsyłano. A gdy ktoś jest zielony w takie gry to zdarzy się na pewno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy typ serwera "Tartar"

Hmmm... Część graczy weźmie sobie wejście na ten świat za punkt honoru i sam będzie w siebie walił negatywnymi zaklęciami, prosił kolegów o zajmowanie 5 miast i tak dalej... Moim zdaniem bez sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy typ serwera "Tartar"

Nie.
moze od razu stwórzmy świat dla graczy co nigdy nie umieją podbić 2 miast i nazwijmy go swiatem dla doświadczonych ?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Nowy typ serwera "Tartar"

A mnie ta propozycja zaciekawiła. Gracze,którzy padli ofiarą potężnych akcji sojuszowych ,mogliby jednak udowodnić na co ich stać.
Rzecz jasna dodałbym takie bajery ,jak zmiana wyglądu (wyspy całe czerwone ,zamiast morza potoki Styksu) ,oraz możliwość wygrania świata takiego typu (rzecz jasna nie cudakami, Hades by się obraził za posąg Zeusa z Olimpii tuż za oknem :rolleyes:) ,ale coś by się na pewno wykombinowało.
Na tak.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nowy typ serwera "Tartar"

Jestem na nie, nie potrzebny taki serwer i w ogóle bez sensu, jeżeli takim graczom coś nie wyszło jest to ich wina i nikogo więcej.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy typ serwera "Tartar"

ta już to widzę :))) jak MG34 wyśle kolona i pod niego ataki z 5 minutowym opóźnieniem to wysyłamy go na serwer dla EMERYTÓW :))

Jak MG34 wyśle atak bez ognia to leci na serwer EMERYTÓW

Jak MG34 nie wyśle ataku ogni jak kolega o to prosi i pół ofów lądowych się potopiło to leci na świat EMERYTÓW

Jak MG34 nie odeśle wsparcia i przez to nie można wesprzeć innego gracza potrzebującego to leci na świat EMERYTÓW

Jak MG34 nie zaloguje się już więcej na serwer bo mu się nie chce leci na świat EMERYTÓW a wiec kolejnego nie będzie nowego :)

Jak MG34 skasuje konto i nie odda wiosek kolegą z sojuszu nie zagra na kolejnym świecie chyba że na świecie EMERYTÓW

jednym słowem taka kara - jak to tak poprawisz jestem na tak :))

Świat Emerytów to taki świat Tartar - trezba by było tam grac z przymusu nic by się tam nie działo trzeba by było tam osiągnąć pewien pułap rozwoju by wrócić na normalny świat



Padłem jak to czytałem :)
A co do propozycji-sam miałem robić podobną, ale tutaj to tak: wymagania są żałosne(żeby je spełnić to wystarczą trzy miasta i dwaj koledzy przejmują je na zmianę;)
I co do manfreda: to coś w tym jest:
Jeśli gracz upadnie tak nisko, zostanie przeniesiony na świat Tartar, z tak małymi statystykami że szkoda słów, i na nim musi grać żeby móc wrócić na normalne światy. Pomysł super! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry