Odznaczenia

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
abuk, mi tam nie zależy na tych odznakach , mi to obojętne czy je będe mieć czy też nie.. mnie one nie kręcą, gram tak jak tych odznak by nie było , a nie powiem mam dość dużo już tych odznak ;p nimi tylko można szpanować w sojuszu, gdyż praktycznie nikt nie pokazuje tych odznak po za sojem.. (ja nawet sojuszowi nie pokazuję) :p więc niech sobie zdobywają jacyś nałogowcy tą odznakę ona i tak przecież nic nie da ;p

Tak tylko chodzi o to że zaczynają grać takie indywidua które grają tylko dla odznak nie robiąc nic w grze dla przykładu gra Hattrick w której głównym założeniem jest przechodzenie z ligi do ligi i wyżej i wyżej itd a grają ludzie którzy kolekcjonują "flagi" sparingów z innymi krajami...

Ja też mam gdzieś czy dostanę jakąś odznakę czy nie ale tak naprawdę to one powinny być za prawdziwy trud a nie dlatego że ktoś zarwał nockę po to żeby zgarnąć głupi znaczek (fakt zarwanie nocki to jakiś trud :D).
 

DeletedUser

Guest
A mi się to podoba. Widzę czy moi podwładni grają czy ściemniają. i czy przypadkiem nie są bardziej zaabsorbowani innym światem.
 

DeletedUser

Guest
A mi się to podoba. Widzę czy moi podwładni grają czy ściemniają. i czy przypadkiem nie są bardziej zaabsorbowani innym światem.

o_O całkiem ciekawy sposób na wykorzystanie tych "znaczków", ale i tak one nie odzwierciedlają prawdy o graczu ;)
 

DeletedUser

Guest
Na wiki przydaloby sie wprowadzc aktualizacje tutulow, ktore widnieja nad odznaczniami (w tym temacie). Mianowicie takie:

1. Przy odznaczniach "Zrekrutowałeś w wioskach już xx jednostek!", Tytyu powinien byc: "Instruktor"
2. Przy odznaczeniach "xx twoich jednostek poniosło honorową śmierć wspierając twojego Sojusznika." Tytul powinien byc "Heroiczna śmierć"
3. Przy odznaczeniach "Z niepowodzeniem przeprowadziłeś akcje szpiegowskie w xx miastach!" tytul powinien byc "Podwójny agent"

Pozdrawiam i mam nadzieje, że wszyscy mnie zrozumieli :)

dla tych co nie zrozumieli:

Piszac "tytul" mam na mysli napis, ktory widnieje nad tymi odznaczeniami, czyli w przypadku odznaczenia "Dnia XX splądrowałeś najwięcej miast na tym świecie!" jest to tytul "Grabieżca dnia" itd
 

DeletedUser

Guest
ja podalem takie jak sa w grze... nie wymyslalem ich tylko patrzylem na istniejace juz odznaczenia... Jezeli nie wierzysz sprawdz u siebie w sojuszu po czlonkach :) poprawka dotyczy wikigrepolis


//EDIT:

instruktor.png

heroicznasmierc.png

agent.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hehe za rekrutacje jednostek w wioskach tytuł powinien brzmiec
- "strajkujące koszary"

za nieudane szpiegowanie
- "KGB było lepsze"

przepraszam - śmieszą mnie te odznaczenia choc z YOCH musze się zgodzic
pozwalają miec zdanie o członku sojuszu
 

DeletedUser

Guest
points_3.png

Król punktów - zdobyłeś już 250000 punktów.

Czemu inni dostają za rekrutację jednostek w koszarach, a ja nie?
 

DeletedUser

Guest
points_3.png

Król punktów - zdobyłeś już 250000 punktów.

Czemu inni dostają za rekrutację jednostek w koszarach, a ja nie?

na pocieszenie powiem Ci, ze ja rowniez nie dostaje...moze chodzi o to, zeby zrekrutowac min po 100 jednostek w kazdej ze swoich wiosek (?)
 

DeletedUser

Guest
cultural_step_2.png


Chleb i igrzyska - Osiągnąłeś już 20 poziom kultury!

W wiki jest mały błąd z odznaką Król punktów. Drugi znaczek jest za 25 000 pkt, a trzeci za 250 000
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mam pytanie odnosnie bledow w wiki...gdzie mozna je zglaszac?bo zglaszanie tutaj jak i na PW nie przynosi rezultatów :(
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie odnosnie bledow w wiki...gdzie mozna je zglaszac?bo zglaszanie tutaj jak i na PW nie przynosi rezultatów :(

Błąd już dawno jest poprawiony i wcale nie trzeba było zgłaszać do supportu. Widzę, że administracja na bieżąco pracuje nad odznakami w wiki i wpisuje jak tylko się nowa pojawi.
 

DeletedUser

Guest
Błąd już dawno jest poprawiony i wcale nie trzeba było zgłaszać do supportu (...)

Nie zglaszalem nic do supportu :) a co do odznaczen to niedawno zostaly poprawione, bo jak jeszcze kilka dni temu sprawdzalem, to byly lekko zmienione nazwy- ale teraz jest juz ok :)
 

DeletedUser

Guest
Wytłumaczy mi ktoś o co kaman z tym odznaczeniem? "Zdobyłeś już 2000 punktów!". Punktów czego?!
 

DeletedUser

Guest
punktów ogólnych ;) czyli np podbijemy miasto 10000 pkt to dostajemy to odznaczenie, możemy też zbudować kilka budynków, za które dostaniemy tyle pkt ile ich potrzebujemy, nie chodzi o pkt walki jeśli to miałeś na myśli
 

DeletedUser

Guest
Tylko że to odznaczenie dostałem dopiero po 4200 ptk...
 
Do góry