[Omawiane] Okupacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Okupacja

heheh czyli widzę kolejna teoria odnośnie tego jak, co pada:D

Teoria jak teoria. Ostatnio rzadko tu zaglądam i przerzuciłam się na coś innego.
Nie mniej zauważyłam te zmiany jakiś czas temu.
Właśnie w momencie kiedy czujki w grze zaczęły masowo padać, tak jak pisał DonBeker ( a czujki są w mieście jako wsparcie przecież :)) . Ponadto mieliśmy kilka takich sytuacji, gdzie wysłano mnóstwo wsparcia i w momencie ataków niektórym osobom zaczęło padać praktycznie całe wsparcie podczas gdy innym nic się nie działo, albo padała bardzo mała liczba jednostek. Zaciekawiło mnie to więc pytałam. I stąd wysnułam swoją teorie
cigrmpfofys5xtiks.gif
bo ona mi się pokrywała z tym co się działo. Ponadto ma tutaj też wpływ na to czy mamy premkę etc czy nie .. więc raczej nie spodziewajmy się odpowiedzi.
Możemy gdybać dalej
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
. Polecam sprawdzić samemu :).
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Re: Odp: Okupacja

A jak sam sprawdzisz?
Raz czujka padnie Twoja (gdzie jest 2k innego deffa ktory nie pada)
Raz nie padnie.
Rozumie jesli jest na czujce jeden zolnierz,ale jesli jest juz kilka i wszystko pada a wlasciciel miasta daje Ci rapka ze ma tam 2k deffa takze cos jest nie tak i tego nie sprawdzisz sam.
Poprostu fajnie byloby znac 100% praktyke i odp. od wladz,ale jak widac nie poznamy jej.
Wladza(ze tak powiem) proponuje Nam to testowac,ale tego nieda sie przetestowac.
To jest jakis system i ma swoje namiary i kierunki i czyms sie kieruje ma zasady i tu tez jest,ale to magia widac jest.
Ale hu.. w niescisloscinwazne ze swiaty kolejne startuja,eventy graczy jest conajmniej 40k z czego 5% zloci i to wystarczy i po
smiley_emoticons_mttao_kehren.gif
 
Do góry