Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

TUREK ALE Z CIEBIE BARAN!!! jestes rok mlodszy odemnie a taki glupi!!! w twoim wieku juz zarobilem swoj pierwszy milion zloty - a ty co masz??? nie pomagali mi w tym rodzice bo sami nie mieli za wiele,w wieku 15 lat przeprowadzalem rumunow przez nyse i zarabialem wiecej w jedna noc niz ty przez caly rok-dobre inwestycje sie zwrucily i uwierz mi ze stac mnie zeby kupic sobie teraz jakis jacht ale nie mam takiej potrzeby,dziewczyne obecnie nie mam bo NIE CHCEM po przejsciach z ostatnia. (a co do dziwczyny to pewnie gra u ciebie w soju i nawet sie z reala nie znacie albo widzales ja raz czy dwa)

POZERA CIE ZAZDROSC KTOREJ NIE MOZESZ PRZEBOLEC ZE NIGDY NIE BEDZIESZ LEPSZY ODEMNIE i usprawiedliwiasz to zlotem-TO JEST POLSKA MENATLNOSC DLATEGO SIE Z TAMTAD WYPROWADZILEM-tacy ludzie jak ty smiesz mnie bo jestes jak krowa ktora duzo buczy a malo mleka daje. nie moja wina ze nie stac cie na wszytko i musisz wybierac-JA NIE MUSZE JAK BEDE CHCIAL TO SOBIE KUPIE BUTU ZA 6 tysiecy jak tylko bede mial na to ochote.

boze... nie no tego jeszcze nie bylo... ktos w necie mi pisze, ze zarobil milion zlotych: hahaha

jak czytam ciebie to zachodze w glowe jak taki tuman, ktory nie potrafi sie wyslowic i robi tak banalne bledy, ze watpie by ukonczyl podstawowke moze zarbic chocby 10% z tego co napisal

Tutaj kazdy moze napisac, ze zarobil milion. Ja zarobilem 2 miliony i nikt mi nie pomagal. Jestem lepszy:D?

mozesz sobie kupic jacht ? hahah boze co za ludziw necie mozna spotkac kupil sobie zloto za 200 zl i mysli, ze jest milionerem hahah

"nie chcem miec dziewczyny" hahahah ja sie nie dziwie dlaczego ta gra jest calym twoim zyciem i wydajesz na nia zamiast na zycie

ej skoro ty mozesz sobie kupic buty za 6k to ja mohe za 12k:D widzisz jakie to proste?

co chcesz abym jeszcze sobie mogl kupic? prywatny samolot tez moge miec ale "nie chcem"

ty jestes lepszy ode mnie? niby dlaczego? bo przez 3 tygodnie nie sypiales i na bocie i zlocie zrobiles sobie festyny i wiecej miast?

jak widzialem twoja gre to nie blyszczales inteligencja. potopiles wiecej kolonow niz podbiles miast.

mielismy walczyc a ty po 3 tygodniach uciekasz na nowy swiat bo nie radzisz sobie z 12 miastami. bo cie nie stac na zlocenie w 12 miastach gdyz to juz za drogie:)

ja tu zagralem i chcialem powalczyc z gwiazdeczkami a po 3 tygodniach gwiazdczki uciekaja na nowy swiat.

ja w przeciwienstwie do ciebie gral na rownym poziomie nawet i rok a ty skaczesz po swiatach jak tylko ci nie wychodzi.

zostales zdeklasowanyw pkt walki na tau przez innych i ci nawet zloto nie pomoglo.

jestes smieszny bo nic nie zrobiles na tau a uwazasz sie za kogos dobrego. Gra sie jeszcze nie rozkrecila na dobre bo ludzie dopiero podbijaja miasta i zanim kazdy bedzie mial odpowiednia ilosc miast by moc w pelni rozwijnac skrzydla i pokazac umiejetnosci w koordynacji wszystkich swoich miast w podbojach to minie sporo czasu a ty juz zdazyles uciec na inny swiat.

jestes taki dobry? to graj tu i to pokaz majac 50 miast wtedy trzeba umiejetnosci a nie wyslac 5 atakow z miast plus kolona...

Juz pokazales swoje umiejetnosci topiac kolona na wlasnym deffie.

stoner jezeli ty myslisz, ze pograsz na swiecie 3 tygodnie i mozesz uwazac sie za kogos dobrego to sie mylisz.

na prawde nie jest sztuka 3 tygodnie grac z kilkoma miastami... pokaz co potrafisz majac kilkadziesiat miast i grajac wiele miesiecy.

i skoncz sie chwalic, ze mozesz sobie kupic jacht bo w tej chwili kazdy sie z ciebie nabija i nawet koledzyz sojuszu sie z ciebie smieja.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mam pytanie, czy tylko ja uważam Turak za kompletnego barana zakompleksionego ??
bo jeśli tak to coś ze mną nie tak.

Turek dla mnie jesteś ostrym czubem bez urazy :))
ale bez Ciebie nudno haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mam pytanie, czy tylko ja uważam Turak za kompletnego barana zakompleksionego ??
bo jeśli tak to coś ze mną nie tak.

Turek dla mnie jesteś ostrym czubem bez urazy :))
ale bez Ciebie nudno haha

kim ty musisz byc zadajac sie z jakims stonerem, ktory uwaza, ze jest milionerem i moglby miec jacht ale nie chce:D?

widac malo rozumny jestes skoro wierzysz muw takie cos. A skoro nie wierzysz to jak mozna z takim kims sie zadawac, ktory wciska ci kit:)?

zreszta co ja bede sie spodziewal od man-freda, ktory aby ze mna wygrac prosi na pw moich graczy by odeszli z sojuszu by on mogl mnie pokonac:D?

juz pokazalas na co cie stac na tau i do normalnych cie nie mozna zaliczyc.

dodatkowo rzucasz czar wskrzeszenia jednostek ladowych na atak ogniami:D nie wiem gdzie sie uczyliscie grac ale mam z was niezly ubaw jak widze jak gracie;p

man-fred daj znac jak juz przeplyniesz sie jachtem ze stonerem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mam pytanie, czy tylko ja uważam Turak za kompletnego barana zakompleksionego ??
bo jeśli tak to coś ze mną nie tak.

Turek dla mnie jesteś ostrym czubem bez urazy :))
ale bez Ciebie nudno haha

nie tylko Ty Maniek tak uwazasz :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

dodatkowo rzucasz czar wskrzeszenia jednostek ladowych na atak ogniami:D nie wiem gdzie sie uczyliscie grac ale mam z was niezly ubaw jak widze jak gracie;p

ale ja nie ukrywam tego, wiesz przyznawanie się do błędu nie jest niczym upokarzającym tym bardziej że nie ja tu jestem pro tylko Ty, albo przynajmniej chciał byś być.

Mało tego powiem Ci że nie raz rzuciłem czar na atak który idzie na mnie w postaci samych ogniowych - i zamiast dać "sztorm" daje "korzystny wiatr"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Stoner to ten król dopalaczy ;) dawajcie wszyscy do niego na jacht, imprezkę robi he he
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

powiem jeszcze jedno Turek, odkąd poznałem Ciebie w grepolis to Ty mi cały czas próbujesz wytykać moje błędy i ludziom którzy grają ze mną. Wiele razy obserwowałem jak to opisywałeś na forum jak to SS na świecie TAU nie wyszła akcja. Dodatkowo bardzo podkreślałeś swoje sukcesy. Jedna stracona wioska przez SS była dużymi literami opisywana. Oczywiście swoje porażki milczałeś jak tylko mogłeś.

jest takie powiedzenie które pozwoliłem sobie trochę przerobic pod Ciebie Turku ---

Nigdy nie rozmawiaj z TURKIEM. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A tak naprawdę to Wy wszyscy , którzy zarzucacie Stonerowi że ładuje kasę w rozwijanie swoich miast to po prostu zazdrościcie .
Bo gość się rozwija szybciej niż Wy , a każdy z Was daję sobie rękę uciąć jedzie na wszystkich dopalaczach . Po co zaczynaliście w ogóle grę na tym serwerze skoro każdy z Was wiedział że będzie skracanie jednostek i w początkowej fazie będzie ważne złoto .
Stać gościa to pakuje i co Wam do tego , nie pasuje Wam ta gra to sobie w simsy pograjcie albo w jakiś symulator piłki nożnej . A nie wylewacie tu swoje żale bo gość sobie kupił za 200 złotych 12000 monet . A tak poza tym to nie liczy się jak się zaczyna a liczy się jak się kończy .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Stoner to ten król dopalaczy ;) dawajcie wszyscy do niego na jacht, imprezkę robi he he

Nie ukrywam ze jestem zamozny-TURKU CO DO MOJEJ POLSZCZYZNY MOZE NIE JEST NAJLEPSZA BO OD 7 LAT NIE MIESZKAM W POLSCE,po takim czasie sie zapomina pewne zasady ortografi i zawsze kazdemu kogo znam LEPIEJ pisalem ze gram w pracy i czasami nie czytam tego co napisze bo -praca pogania!

Co do tego jachtu-jak bym chcial to bez problemu mogl by poprosic jednego z moich znajomych i przyplyac do jednego z portow w Polsce -prawdopodobnie do Szczecina bo tam plywa latem jeden z moich dalszych znajomych ktory proponowal mi juz taka wycieczke ZEBY CI UDOWODNIC i zebys uwierzyl!(choc to oczywiscie nie byl by moj jach-KTOS COS TAM PISAL WCZESNIEJ O IMPREZIE-DALO BY SIE COS ZALATWIC COS W TEJ SPARWIE! - nie polecam bo kiedys bylem na takiej i wyrzygalem wiecej za burte niz wypilem) - jestem normalnym czlowiekiem ktory pracuje 10 godzin na dobe z czego polowe czasu spedzam na grze,stac mnie na te zloto wiec korzystam z jeden z wielu opsci tej gry I ZDAJE SOBIE SPPRAWE ZE TO JEJ NIE OKEJ Z INNYMI graczami ktorym ciezka praca dojasc do topki jest trudno na poczatku ale ale grepo juz nie jest wszytkim w moim zyciu- w pol godziy potrafie odrobic 3 dni twojego klikania co 5 miut-I TO DZINKI ZLOTU-PRZEPRASZAM ZE MNIE NA TO STAC! i z tego kozystam ale dzienki tamu ta gra jeszcze istnieje na polskich serwrach-TAK MI SIE WYDAJE-PS-JEST NAPEWNO TAKICH CO TEZ DUZO WYDAJA-WIEC TO DZIENKI NAM POLSKI SERWREY TEJ GRY JESZCZE ISTNNIEJA!-(moze dostane jakas blaszke za toz e wydalem 5000 tysiecy zloty w poltora miesaca na ta gre) TWOJA ZAZDROSC MNIE ''ROZWALA''!!! ....mam czas w tej chwili wiec sie bawie i gram , nie chem zeby mi ta gra zabierala caly dzien i nic dlatego szybko koncz na niektorych swiatch-A NA EPSILONIE(gdzie nie bylo skracania-tylko premiuam) GRALEM POLTORA ROKU i dlugo bylem w czolowce albo pierwszy jak juz gdzies wczsniej pisalem i nie podoba mi sie gra jak grasz tak dlugo ze masz ponad 100 miast I JUZ SAM SIE GLUBISZ! raz gralem na 2 kontach (bo kumpla nie bylo) i musialem ogarnc 200 miast-TO ZABIERA ZYCIE ! ...chcesz kolekcjonowac miasta to se to rob-na TAU czy MY ja poszaleje na poczatku a puzniej zostawie dany swiat dla graczy ktorzy sa wytfali ale NIE TAK KOMPLEKSOWIY I PROBLEMOWI JAK TY ! szkoda ze odpuscilismy sobie Tau -bo SAMI SWOI (my) bysmy ci dokopali-SAM O TYM WIESZ!!! I BADZ WPORZADKU I PRZYZNAJ SIE! ten swait ma lepsze ustawienia od kazdego iniego swiata na polskich serwerach wiec ne mozna przepuscic takiej okazji-SWIAT BOCHATEROW SIE CHOWA PRZY TYM!

CO DO TEJ IMPREZY TO LEPIEJ ZROBIC JAKIS ZJAZD I W REALU SIE POZNNAMY

Co do tego kto jest najlepszy w ta gre to jest paru graczy takich jak Manfred! mialem okazje z niam grac na Tau i tu i wiem ze jest DOBRY! - sam sie go boje :) ....moge pomieszac nicki-gracze jak * AMAZONKA* , pamatama i wielu wielu inych jest 100 razy lepszymi graczami odemnie i od Turaska WIEC PRZESTAN CZLOWIEKU SIEBIE GLORYFIKOWAC!!!

To bylo wszytko o mnie i juz wecej nie napisze o Turku nic,zygac mi sie chce cala ta sytuacja!!

***przepraszam za dluuuuuuugi wpis. KONIEC
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Turek na ypsilonie?
Go away or i'll kill ur mouse.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nigdy nie rozmawiaj z TURKIEM. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Jakoś znajomo mi to brzmi. =)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Od razu mówię że nie jestem z bandy Turka i nic nikomu nie zazdroszczę bo nie ma czego. Wory pod oczami po nieprzespanych nocach nie są czymś cennym he he. Piszę się na tą imprezkę! Tylko żeby nie było że przypłyniesz na jakiejś szalupie ratunkowej i powiesz że olbrzymi ośmiornica jacht pod wodę wciągnęła ;)
Dla mnie to się kupy nie trzyma: najpierw pisze że kilka dni i nocy klika co 5 min i nie ma zadnego bota, później pisze że w pół godziny nadrabia 3 dni klikania za złoto. To po chorobę siedział i klikał, jak go stać to wstałby sobie z rana i nadrobił te 3 dni ;)
Pisze że w wieku Turka miał już bańkę, a później że jest tylko rok starszy. Aż strach pomyśleć ile tych baniek ma teraz, pewnie ze dwadzieścia he he. Za bańkę to wypasionej bryki nie kupi, a co dopiero kolejne domy, samochody czy jachty.
Może i jak miał 15 lat to przechodził w nocy przez Nysę, ale prędzej uwierzę że to jego przeprowadzali ;)
Wydać 5 tyś zł w półtora miecha - ciekawe na co? Może policzył jedzenie i stancję ;)
Tak to wygląda zwykłym okiem, może obejrzał Slumdoga i mu się zamarzyło he he
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Od razu mówię że nie jestem z bandy Turka i nic nikomu nie zazdroszczę bo nie ma czego. Wory pod oczami po nieprzespanych nocach nie są czymś cennym he he. Piszę się na tą imprezkę! Tylko żeby nie było że przypłyniesz na jakiejś szalupie ratunkowej i powiesz że olbrzymi ośmiornica jacht pod wodę wciągnęła ;)
Dla mnie to się kupy nie trzyma: najpierw pisze że kilka dni i nocy klika co 5 min i nie ma zadnego bota, później pisze że w pół godziny nadrabia 3 dni klikania za złoto. To po chorobę siedział i klikał, jak go stać to wstałby sobie z rana i nadrobił te 3 dni ;)
Pisze że w wieku Turka miał już bańkę, a później że jest tylko rok starszy. Aż strach pomyśleć ile tych baniek ma teraz, pewnie ze dwadzieścia he he. Za bańkę to wypasionej bryki nie kupi, a co dopiero kolejne domy, samochody czy jachty.
Może i jak miał 15 lat to przechodził w nocy przez Nysę, ale prędzej uwierzę że to jego przeprowadzali ;)
Wydać 5 tyś zł w półtora miecha - ciekawe na co? Może policzył jedzenie i stancję ;)
Tak to wygląda zwykłym okiem, może obejrzał Slumdoga i mu się zamarzyło he he

Na poczatku - pierwszego dnia trezba troche sie naklikac zeby ten port postwic i magazyn zeby mozna bylo sie bawic handlarzem , jak juz masz port na 20 a magazyn na 30 i 48000k zlota to w 2 godziny mozsz dobic miasto do 8 k bez problemow,Turas jak mi sie wydaje ma 27 lat wiec jestem rok starszy,wczoraj sie zastanawialem ile moglem wydac przez swiat-rho - sigme - tau i tu i pewnie bylo by to wiecej niz 5 tysiakow i nie wliczalem w to nic innego tylko zloto :) choc najwiecej wydalem tu I TE 48K ZLOTA juz sie rozeszlo-tylko zostawilem sobie zeby kiedys cos skrucic w potrzebie-nie bede juz szalal i pakowal w zloto bo jest to problem dla wielu graczy na grepo ze przesadzam,i nie zaluje tych zmarnowanych pieniedzy (jak co niektorzy pisza) ja nie uwazam ze byly zmarnowane - zabily mi pare godzin wolnego czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mam pytanie, czy tylko ja uważam Turak za kompletnego barana zakompleksionego ??
bo jeśli tak to coś ze mną nie tak.

Turek dla mnie jesteś ostrym czubem bez urazy :))
ale bez Ciebie nudno haha

hehe krótsza lista osób będzie jak zapytasz czy ktoś nie uważa... ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Bez przesady. Entuzjazmu nie będzie, prezentów także nie. Czekamy na wioski. Jakoś mam alergię na uciekinierów, którzy najpierw zmieniają sojusze jak rękawiczki, a potem uciekają na urlop.
Alez ja nigdzie nie ucieklam, chyba za czesto sluchasz bajek, ktorymi wszystkich raczy Turek aka Kebab.
Przeszlam z TBC do SaR jak juz mialam aktywowany urlop, ktory wlaczyl mi sie kilka godzin po przejsciu.
Nigdy przed niczym a tym bardziej nikim nie uciekalam.
Zrobilam jednak podstawowy blad: gralam na kilku swiatach pod jednym nickiem, wiec urlop mam wszedzie. Wzielam go tylko dlatego, ze pewnemu sojuszowi na ksi zrobilam niespodzianke pod postacia "bliskiego sasiedztwa z ich wymarzonym cudem swiata" :D. Nie mam niestety juz tyle czasu ile bym chciala i nie moge pilnowac gry przez 24h.

Yako Tako: a ludzie wiedza jaki Ty masz nick na Ypsilonie? :cool:
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nigdy nie słucham bajek. Dlatego te Twoje tłumaczenia znajdą swoje miejsce tam gdzie ich miejsce.
Opowieści o tym co się wydarzyło na ksi są tak bzdurne, że nie chce mi się nawet ich komentować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nigdy nie słucham bajek. Dlatego te Twoje tłumaczenia znajdą swoje miejsce tam gdzie ich miejsce.
Opowieści o tym co się wydarzyło na ksi są tak bzdurne, że nie chce mi się nawet ich komentować.
Nikt nie kaze Ci ich sluchac. Mowie tak jak jest. Za duzo serwerow, za duzo miast, za malo czasu :/
 
Do góry