Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Koalicja zbierała się długo wielu graczy poświęciło na tym mase czasu i część się już wypaliła po prostu. Jakbyście od początku mieli przeciwko sobie ekipe to by serwer inaczej wyglądał. A tak zgarnęło się bonusy z igrzysk do ataku i się przejmowało spokojnie graczy, bo massówki nie są w stanie ogarnąć deffa na sojusz który ma już doświadczonych graczy i rade. Ale Wojtynol miał na start tylko 6 osób reszte musiał zbierać w bólach..., w relaksach to bronder z malibu też odwalili spore zamieszanie. I tak uważam za duży sukces, że śpiochy maja niecałe 41% zbierając miasta ze wszystkich członów. Tyle wam wystarczy żeby wygrać, ale jak sobie czytam dc jak tu sytuacja wyglądała na przełomie styczen/luty to ten wynik nie robi szczególnego wrażenia :D

Z czyms takim to sie w ogole nie zgadzam, nie rozumiem dlaczego niektorzy ludzie nie umieja po prostu przyznac “byli lepsi, lepszy pomysl, lepsza organizacja, gratulacje”. A tu swiat przegrany przez brak organizacji, co wiecej jeszcze trwa a teksty ze to wcale nie super wygrana bo tylko 41% sa slabe.

Juz nie mowiac, ze implikacje ze spiochy slabo graly to juz w ogole koalicje stawiaja w dziwnej pozycji, bo na logike jesli oni graja slabo a my i tak przegrywamy to chyba nie jest super.

Czasem trzeba spuscic glowe i po prostu wyciaganc wnioski na przyszlosc.

P.S. Chlopaki za te posty dwa ostatnie to sie pozniej rozliczymy tak jak sie umawialismy.
 
Ostatnia edycja:
Ja już na prawdę z tobą nie mogę xD
Zrób najpierw jakiś research, a później się odzywaj. Zacząłem grę na tym serwerze 13.03.2021, czyli 2 miesiące po tobie.
Od 13.03.2021 do 6.04.2021 grałem w deffie. Miałem tylko jedno miasto z ogniami, oraz jedno z walcem. Od 06.04.2021 do 02.05.2021 mnie nie było. Wchodziłem tylko raz dziennie na wieczór odpalić festyny i wysłać deffa, ale nawet przez ten czas ani razu mnie nie zaatakowaliście xD


No i taką prawdziwą grę w offie zacząłem od 02.05.2021, to wtedy zacząłem brać miasta na froncie i atakować. Czyli miesiąc, miesiąc gram w offie
Sądzę że 600k to i tak spoko wynik. No ale gdzie tam się mogę z tobą równać muchomorku

Kto pytał XD Tłumaczenie się, że później wszedłeś, jest żadnym tłumaczeniem. Dlaczego? Przykładem ludzie do których skaczesz. Weszli miesiąc przed Tobą i zarówno w deffie jak i offie mają znacznie większe liczby. A to tylko miesiąc różnicy.

Ty:
13-34-44.jpg

VS
13-35-50.jpg
13-36-03.jpg

Skaczesz chłopie, a nóg nie masz. To tylko pokazuje jak miernym zawodnikiem jesteś. Ja Ci swojej historii gry nie będę opowiadał, bo raczej i tak ograniczenia umysłowe nie pozwolą Ci zrozumieć.
 

DeletedUser30647

Guest
Ale wy się lubicie :) przecież to tylko gra w wirtualne pikselki przestańcie już jedni i drudzy. Gratulacje dla Śpioszkow za perfekcyjny świat grali sami przeciwko wszystkim. Gratulacje dla Cyrków że chcieli powalczyć o dominacje wchodząc na świat 2-3 miesiące później. Trudno nie udało im się jak na Tarasie odwrócić losów świata bo wróg był mocniejszy. Tak to nieraz wygląda. Teraz odpoczywajcie są wakacje a na jesień może znowu będziecie mogli udowodnić który sojusz jest lepiej zorganizowany ale zaczynając grę od samego początku.

Ps. Słoniu CSW nie ma tutaj nic wspólnego z zarządzaniem Cyrków.
 
Swoją drogą to trzeba pamiętać że na samym początku śpiochy miały bardzo ładne pole do robienia łatwych pw w ataku na offach i ogniach kohorty bez murków, badań i premek :D

Ale co prawda to prawda - wyniki agresta i deifa są bardzo ładne jak na to że nie grali oni od samego początku tego świata :)
 
To nie Bronder i Malibu odwalili tyko Ika z Mazurem i kilkoma radnymi kazali im sojusz oddać. A ze chcieli być Ok w stosunku do reszty graczy to kontrolowane szare zrobili.

Nie wypowiadałam się na FO nigdy, ale jak ktoś wywołuje mnie do tablicy to proszę bardzo. Moja pierwsza i ostatnia odpowiedź na tym forum, ale przekłamywanie rzeczywistości jest zabawne może miesiąc, dwa, po pół roku to już trochę żałosne.
Nikt nigdy nie powiedział do Brondera i Malibu że mają oddać sojusz lub go opuścić. Tak, chcieliśmy demokratycznych rządów i pewnych zmian, ale jeśli ktoś każdą rozmowę o zmianach odbiera jako personalny atak to ciężko tłumaczyć cokolwiek. Decyzja o szarakach była podejmowana świadomie i samodzielnie przez nich, miały być kontrolowane szaraki, częściowo było, częściowo nie, wyszło jak wyszło, nie wnikam dlaczego. Może czas zamknąć ten temat bo świat się kończy, a widzę że sława przewrotu wciąż żywa jakby to było wczoraj.
Swoją drogą jeśli zakładasz sojusz i uważasz że jesteś za niego odpowiedzialny, nie odchodzisz w takiej sytuacji i nie zostawiasz graczy samym sobie tylko wywalasz uzurpatorów i każesz im zakładać nowy sojusz.
 
Ale wy się lubicie :) przecież to tylko gra w wirtualne pikselki przestańcie już jedni i drudzy. Gratulacje dla Śpioszkow za perfekcyjny świat grali sami przeciwko wszystkim. Gratulacje dla Cyrków że chcieli powalczyć o dominacje wchodząc na świat 2-3 miesiące później. Trudno nie udało im się jak na Tarasie odwrócić losów świata bo wróg był mocniejszy. Tak to nieraz wygląda. Teraz odpoczywajcie są wakacje a na jesień może znowu będziecie mogli udowodnić który sojusz jest lepiej zorganizowany ale zaczynając grę od samego początku.

Ps. Słoniu CSW nie ma tutaj nic wspólnego z zarządzaniem Cyrków.
Jakie 2 miesiące później xd cyrk jest od startu świata 0.o I zarząd cyrku ma chyba sporo z CSW skoro widnieje tam Niemy Banydta o_O I nie zagraliśmy tego świata perfekcyjnie.... a bardzo słabo , na tą ekipę jaka tu jest to świat powinien być 2 razy łatwiejszy i szybko wyjaśniony. Brakło bardzo organizacji jak pisałem wcześniej najgorszy serwer śpiochów pod tym względem.
 
Ale wy się lubicie :) przecież to tylko gra w wirtualne pikselki przestańcie już jedni i drudzy. Gratulacje dla Śpioszkow za perfekcyjny świat grali sami przeciwko wszystkim. Gratulacje dla Cyrków że chcieli powalczyć o dominacje wchodząc na świat 2-3 miesiące później. Trudno nie udało im się jak na Tarasie odwrócić losów świata bo wróg był mocniejszy. Tak to nieraz wygląda. Teraz odpoczywajcie są wakacje a na jesień może znowu będziecie mogli udowodnić który sojusz jest lepiej zorganizowany ale zaczynając grę od samego początku.

Ps. Słoniu CSW nie ma tutaj nic wspólnego z zarządzaniem Cyrków.
Paw, cyrki(ich gracze) grali tu od początku, nie z 2-3 miesięcznym opóźnieniem.
Z opóźnieniem wleźli ludzie z CSW(nie licząc leona i blodisia) i przejęli pełną kontrolę nad sojkiem.
No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że banita, safona, zyga czy blodiś nie mają nic wspólnego z CSW, to wtedy zgoda.

A co do Tarasu. To nazwijmy rzeczy po imieniu. Wejść męczyć słabego przeciwnika na moralach, mając defa od innego sojka co grał od początku wielką sztuką nie jest. I nie brzmi to tak dumnie, jak "weszliśmy po pół roku i ez wygrana".
No, ale w tych legendach o Tarasie, to wszyscy o myrmidones zapominają, smutne w sumie, bo bez nich by tej wygranej nie było.

Ika007 Rada co do prowadzenia sojuszów na grepo. Demokracja tu działa słabo. Ściśle współpracująca i podejmująca decyzje rada jeszcze ujdzie, ale najlepszy jest jeden lider(z ewentualnym pomocnikiem) od podejmowania ostatecznych decyzji, co wiem z doświadczenia, no, ale to, to już na finale opowiemy.
 
"No, ale w tych legendach o Tarasie, to wszyscy o myrmidones zapominają, smutne w sumie, bo bez nich by tej wygranej nie było."

A tutaj wszyscy zapominają o koalicji xD bez której żadnych cyrków by już nie było
 

DeletedUser30647

Guest
Tak część graczy jest z CSW ale tylko Leon i Blodi grali od początku reszta tak jak piszesz weszła zdecydowanie później i dopiero wtedy przejęli ,,władzę,, w koalicji. Myślisz że gdyby Michał, Gabryś, Remik, Basia czy inni grali od samego początku i zarządzali koalicją to podział mórz byłby taki sam? Raczej nie świat byłby całkiem innym. Ale to tylko gdybanie. Wygraliście świat i należą się wam gratulacje. Ale po co mieszacie się nawzajem błotem?
 
Jakie 2 miesiące później xd cyrk jest od startu świata 0.o I zarząd cyrku ma chyba sporo z CSW skoro widnieje tam Niemy Banydta o_O I nie zagraliśmy tego świata perfekcyjnie.... a bardzo słabo , na tą ekipę jaka tu jest to świat powinien być 2 razy łatwiejszy i szybko wyjaśniony. Brakło bardzo organizacji jak pisałem wcześniej najgorszy serwer śpiochów pod tym względem.
Jak chcesz wiedzieć zarząd cyrku stanowili Wojtynol, Dominika, Rabbit, Blodi i jakaś 5 osoba była w pierwszym miesiacu nwm kto to bo nie znam. Niemy jest obecnie bo osoby które były odpowiedzialne za dyplo odeszły, a on ma doświadczenie, więc ktoś musiał nim zostać. Jedyna osoba która była w csw to blodi, faktycznie w marcu doszły osoby z csw, ale to i tak nie była cała ekipa, tylko pewna jej część.
 
I na początku i na końcu błędem było wchodzenie na ten serwer w ogóle. Za dużo toksyny tu XD

hmm
1) W dzien dominacji koalicja miala w top40 wystarczajaca ilosc slotow, zeby miec 40%.
2) Spiochy potrzebowaly 20h od rozpoczecia ery dominacji bo cale szczescie dla koalicji brakowalo im 0.5% do odpalenia dominacji
3) Nawet jesli przez polozenie kregu czesc miast weszla/nie weszlaby to przy ilosci graczy i “zapasu” miast koalicja prawdopodbnie bylabym w stanie ogarnac zamiane miast szybciej niz 20h i odpalic dominacje pierwsza zakladajac ze miasta ktore na 100% nie wchodzilyby do dominacji zostalyby oddane wczesniej a nie dopiero 2 dni po rozpoczeciu dominacji.
4) Z racji tego ze nie ma miejsca na paliki a koalicja lacznie na jakies 50-55% miast to nawet jesli spiochy przejmowalyby miasta to mozna byloby smialo uzupelniac te miasta ze “swoich” i utrzymywac 40%.

Ja tu smiem twierdzic, ze dosc spory blad zostal popelniony jednak na koncu. Czy zle mysle?
 
Do góry