Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Fajno , ale nie zmienia to faktu ze cyrki są od początku więc moja wypowiedź jak najbardziej się zgadza, a to że doszło CSW to najgorsza rzecz na tym świecie bo nagle ni z tego ni z owego serwer stał się bardziej toksyczny niestety. Obecna sytuacja też to pokazuje że strona przeciwna postanowiła "wymęczyć" gracza mimo ze sama płakała na pewnym serwerze o takie zagrywki.
 
Gdyby od początku na serwer wbiły dolary(w formie ceris) i CSW(kontrolując cyrk), to tak, ten serwer wyglądał by zupełnie inaczej i nie było by zabawy w onevall :p

Co do podziału mórz... to chyba nie sugerujesz, że nie tylko bezsensownie były by zajęte obrzeża m46, ale też m56 xD?
 
hmm
1) W dzien dominacji koalicja miala w top40 wystarczajaca ilosc slotow, zeby miec 40%.
2) Spiochy potrzebowaly 20h od rozpoczecia ery dominacji bo cale szczescie dla koalicji brakowalo im 0.5% do odpalenia dominacji
3) Nawet jesli przez polozenie kregu czesc miast weszla/nie weszlaby to przy ilosci graczy i “zapasu” miast koalicja prawdopodbnie bylabym w stanie ogarnac zamiane miast szybciej niz 20h i odpalic dominacje pierwsza zakladajac ze miasta ktore na 100% nie wchodzilyby do dominacji zostalyby oddane wczesniej a nie dopiero 2 dni po rozpoczeciu dominacji.
4) Z racji tego ze nie ma miejsca na paliki a koalicja lacznie na jakies 50-55% miast to nawet jesli spiochy przejmowalyby miasta to mozna byloby smialo uzupelniac te miasta ze “swoich” i utrzymywac 40%.

Ja tu smiem twierdzic, ze dosc spory blad zostal popelniony jednak na koncu. Czy zle mysle?
Masz w pełni rację, ale mam powody sądzić, że gdybyśmy mieli te 4k miast bo wszystkich byśmy nie mieli na start bo idealnie kręgu byśmy nie wyliczyli byłoby te 200-300 do podmianki. To ujawniłby się osoby co by oddały miasta na czerwonych i byśmy mieli kolorowe morza. Ale no tutaj jest tylko gdybanie, nie dowiemy się bo sprawa z wymiana została zawalona po całości. Tak samo jak nie udało się wszystkich złotych zmysłów wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
hmm
1) W dzien dominacji koalicja miala w top40 wystarczajaca ilosc slotow, zeby miec 40%.
2) Spiochy potrzebowaly 20h od rozpoczecia ery dominacji bo cale szczescie dla koalicji brakowalo im 0.5% do odpalenia dominacji
3) Nawet jesli przez polozenie kregu czesc miast weszla/nie weszlaby to przy ilosci graczy i “zapasu” miast koalicja prawdopodbnie bylabym w stanie ogarnac zamiane miast szybciej niz 20h i odpalic dominacje pierwsza zakladajac ze miasta ktore na 100% nie wchodzilyby do dominacji zostalyby oddane wczesniej a nie dopiero 2 dni po rozpoczeciu dominacji.
4) Z racji tego ze nie ma miejsca na paliki a koalicja lacznie na jakies 50-55% miast to nawet jesli spiochy przejmowalyby miasta to mozna byloby smialo uzupelniac te miasta ze “swoich” i utrzymywac 40%.

Ja tu smiem twierdzic, ze dosc spory blad zostal popelniony jednak na koncu. Czy zle mysle?
Powiem tak, ja od początku maja zakładałem obszar w granicy 9500-10500, bo serwer pod względem ilości graczy był wyjątkowo podobny do nagidosu. Z wyliczeń wynikało, że na start dominacji śpiochy będa miały koło 4200-4300 slotów, a koalicja około 100 mniej, wiec obie strony na 95% będą miały na start wystarczająca ilość miast i slotów, żeby odpalić dominację z chwilą rozpoczęcia.
Zakładałem, że skoro ja sobie z tego zdaje sprawę to taki strateg jak Banita też będzie o tym wiedział i cały maj płakałem o wymiany.
Jak widać, my w tej sprawie(mniejsza o to, że przez hanego) zepsuliśmy robotę i wymiany dopięliśmy na 99%(co jak widać, przy obecnych ustawieniach serwera, jest zbyt słabym wynikiem) także, jeśli koalicja by pomyślała, to nie mam wątpliwości, że zwycięstwo by było Wasze ;p.
 

DeletedUser31779

Guest
Jak widać, my w tej sprawie(mniejsza o to, że przez hanego) zepsuliśmy robotę i wymiany dopięliśmy na 99%(co jak widać, przy obecnych ustawieniach serwera, jest zbyt słabym wynikiem) także, jeśli koalicja by pomyślała, to nie mam wątpliwości, że zwycięstwo by było Wasze ;p.

Prawda też jest taka, że nie dopinaliśmy wymian na 100% (czyt. np siłowa rozbiórka hanego), bo widzieliśmy jaka jest sytuacja, że koalicja nie robi wymian, więc po prostu nie musieliśmy. Jakbyśmy zarówno my jak i oni zrobili wszystkie możliwe wymiany, to byłoby kto szybciej kliknie :D
 
Jezu, jakie wy długie wiadomości piszecie na tym nowym systemie xd
U was też czasem widywałem bitwy na długie posty.

Prawda też jest taka, że nie dopinaliśmy wymian na 100% (czyt. np siłowa rozbiórka hanego), bo widzieliśmy jaka jest sytuacja, że koalicja nie robi wymian, więc po prostu nie musieliśmy. Jakbyśmy zarówno my jak i oni zrobili wszystkie możliwe wymiany, to byłoby kto szybciej kliknie :D
Czy ja wiem? Ja chciałem od początku docisnąć zarówno wyspy 100% dominacja jak i te 50/50, dlatego te wszystkie miasta wypisałem z bbcode.
Nie moja wina, że jestem zbyt leniwy, by graczy do tego przydzielać i płaczę do innych, żeby zrobili to za mnie XD.
 
Zmyłka- co do graczy, którzy nie odeszli, mogę Ci przesłać pw od graczy, którym pisałem, żeby zostali i grali dalej -i zostali i grali dalej
Ika- krótko i na temat-pieprzysz głupoty .Poproszono mnie o rozmowę na ts i zakomunikowano wprost- mam oddać z Malibu uprawnienia i wyjść z Rady. Trzy osoby przy tym były ,czyli albo ktoś Ci przedstawił inną (lepszą wersję),albo brniesz dalej sama. A dlaczego Warmiak ,czy Jasiu odszedł?
I miłego dnia życzę Wszystkim ,słońce. plaża, trzeba ,żyć:cool:
P.S. Można było wyrzucić Was, ale wtedy sojusz rozpadł by się w trzy dni, zawsze tak się dzieje. Skończyliśmy ,żebyście mogli dalej to spokojnie dograć - i wyszło Wam jak wyszło. Przy tak dużej koalicji Śpiochy były do ogrania, tym większe gratulację, że wygrali
 
Prawda też jest taka, że nie dopinaliśmy wymian na 100% (czyt. np siłowa rozbiórka hanego), bo widzieliśmy jaka jest sytuacja, że koalicja nie robi wymian, więc po prostu nie musieliśmy. Jakbyśmy zarówno my jak i oni zrobili wszystkie możliwe wymiany, to byłoby kto szybciej kliknie :D
Właśnie nie rozumiem tej kwestii, nawet się supportu pisałem. Bo serwery będą coraz mniejsze, więc jest spora szansa że się będą trafiać jakieś wyrównane 50-50w dominacji powiedzmy. Jak dla mnie inno powinno to jakoś rozwiązać, a nie że się serwer kończy czyjąś wygraną, bo ktoś szybciej kliknął...
 
Zmyłka- co do graczy, którzy nie odeszli, mogę Ci przesłać pw od graczy, którym pisałem, żeby zostali i grali dalej -i zostali i grali dalej
Ika- krótko i na temat-pieprzysz głupoty .Poproszono mnie o rozmowę na ts i zakomunikowano wprost- mam oddać z Malibu uprawnienia i wyjść z Rady. Trzy osoby przy tym były ,czyli albo ktoś Ci przedstawił inną (lepszą wersję),albo brniesz dalej sama. A dlaczego Warmiak ,czy Jasiu odszedł?
I miłego dnia życzę Wszystkim ,słońce. plaża, trzeba ,żyć:cool:
P.S. Można było wyrzucić Was, ale wtedy sojusz rozpadł by się w trzy dni, zawsze tak się dzieje. Skończyliśmy ,żebyście mogli dalej to spokojnie dograć - i wyszło Wam jak wyszło. Przy tak dużej koalicji Śpiochy były do ogrania, tym większe gratulację, że wygrali
XD to dużo tłumaczy dla czego ja się nagle poza sojuszem znalazłem ;)

A przypadkiem nie było tego abyś został koo off? Nie było tak że po graczy który walną szare nazywając miasta "nie jestem parobkiem" Ewa urlop włączyła i zostaliśmy bez osób decyzyjnych? Wtedy nawet szarzy gracze mówili - w tym ja, że potrzeba jasnego planu na dalszą którego nie było...

Powiedz mi naprawdę chcesz rzucać nickami? To zastanawiające jest że w zasadzie większość "twoich ludzi" opowiedziała się za tym aby rada rządziła wspólnie, oraz abyśmy grali dalej z jakiś planem. "Twoi gracze" zarówno w radzie jak i w sojuszu ;)
 
Dodajmy, ze szare byly Tak “kontrolowane” ze umowilismy sie na godzine x a szare byly zrobione 10 minut pozniej niz ustalenia, kolony sie odbily a czerwoni powchodzii na wyspy.




Jakby sojusz byl taki cudowny to jakim cudem 90% nie przeszlo za tak swietnym przywodca?
Kto miał jaja żeby pójść to poszedł a kto nie to siedział dalej z podkulonym ogonem.
Nie wypowiadałam się na FO nigdy, ale jak ktoś wywołuje mnie do tablicy to proszę bardzo. Moja pierwsza i ostatnia odpowiedź na tym forum, ale przekłamywanie rzeczywistości jest zabawne może miesiąc, dwa, po pół roku to już trochę żałosne.
Nikt nigdy nie powiedział do Brondera i Malibu że mają oddać sojusz lub go opuścić. Tak, chcieliśmy demokratycznych rządów i pewnych zmian, ale jeśli ktoś każdą rozmowę o zmianach odbiera jako personalny atak to ciężko tłumaczyć cokolwiek. Decyzja o szarakach była podejmowana świadomie i samodzielnie przez nich, miały być kontrolowane szaraki, częściowo było, częściowo nie, wyszło jak wyszło, nie wnikam dlaczego. Może czas zamknąć ten temat bo świat się kończy, a widzę że sława przewrotu wciąż żywa jakby to było wczoraj.
Swoją drogą jeśli zakładasz sojusz i uważasz że jesteś za niego odpowiedzialny, nie odchodzisz w takiej sytuacji i nie zostawiasz graczy samym sobie tylko wywalasz uzurpatorów i każesz im zakładać nowy sojusz.


i mamy konsensus waszego działania. Trzeba było spiąć cztery litery, wziasc swoich grajków i założyć swój sojusz a nie zabierać czyjś. 70% graczy nawet nie wiedziało co sie stało ani o co chodzi bo to przecież była tylko zmiana nazwy. I wasz plan perfekcyjnie wypalił. Z sojuszu top 3 po waszym przejęciu powstał taki Twór ze mimo kilku prób i akcji sojuszowej chyba połowa waszych graczy nie potrafiliście mi 1 wiochy zabrać.
 
Kto miał jaja żeby pójść to poszedł a kto nie to siedział dalej z podkulonym ogonem.



i mamy konsensus waszego działania. Trzeba było spiąć cztery litery, wziasc swoich grajków i założyć swój sojusz a nie zabierać czyjś. 70% graczy nawet nie wiedziało co sie stało ani o co chodzi bo to przecież była tylko zmiana nazwy. I wasz plan perfekcyjnie wypalił. Z sojuszu top 3 po waszym przejęciu powstał taki Twór ze mimo kilku prób i akcji sojuszowej chyba połowa waszych graczy nie potrafiliście mi 1 wiochy zabrać.
Odezwał się człowiek który podając się nam do rozbiórki poszedł do czerwonych XD

Naprawdę myślisz że ktokolwiek zamierzał robić akcję na swoich? Chciałem przypomnieć zasady Tomka i Ewy. Jak ktoś chce przejść - oddaje miasta dla sojuszu. Jak tak bardzo im jak i Tobie zależało na pierwotnym sojuszu to widać jak bardzo zasady Ciebie obchodziły :)
 
Odezwał się człowiek który podając się nam do rozbiórki poszedł do czerwonych XD

Naprawdę myślisz że ktokolwiek zamierzał robić akcję na swoich? Chciałem przypomnieć zasady Tomka i Ewy. Jak ktoś chce przejść - oddaje miasta dla sojuszu. Jak tak bardzo im jak i Tobie zależało na pierwotnym sojuszu to widać jak bardzo zasady Ciebie obchodziły :)
Bo stwierdziłem ze nie będę grał z kimś takim jak Np Ty
 
XD to dużo tłumaczy dla czego ja się nagle poza sojuszem znalazłem ;)

A przypadkiem nie było tego abyś został koo off? Nie było tak że po graczy który walną szare nazywając miasta "nie jestem parobkiem" Ewa urlop włączyła i zostaliśmy bez osób decyzyjnych? Wtedy nawet szarzy gracze mówili - w tym ja, że potrzeba jasnego planu na dalszą którego nie było...

Powiedz mi naprawdę chcesz rzucać nickami? To zastanawiające jest że w zasadzie większość "twoich ludzi" opowiedziała się za tym aby rada rządziła wspólnie, oraz abyśmy grali dalej z jakiś planem. "Twoi gracze" zarówno w radzie jak i w sojuszu ;)
No i rządziliście:) . Cyrki się spinały jak mogły, ale mając śpiochy i was przeciwko nie mogli nic osiągnąć. Mimo koalicji i wspólnych ustaleń , przeszkadzali Wam -e5000 czy Lord- straciliście wartościowych graczy,dlaczego?
P.S. Płynę bliżej Ciebie po 100 golda;)
 
Właśnie nie rozumiem tej kwestii, nawet się supportu pisałem. Bo serwery będą coraz mniejsze, więc jest spora szansa że się będą trafiać jakieś wyrównane 50-50w dominacji powiedzmy. Jak dla mnie inno powinno to jakoś rozwiązać, a nie że się serwer kończy czyjąś wygraną, bo ktoś szybciej kliknął...
No w sumie suport też powinien coś zrobić z "nowymi graczami" magicznie się pojawiającymi by obszar przeciągnąć na inną stronę mapy ;)
 
No i rządziliście:) . Cyrki się spinały jak mogły, ale mając śpiochy i was przeciwko nie mogli nic osiągnąć. Mimo koalicji i wspólnych ustaleń , przeszkadzali Wam -e5000 czy Lord- straciliście wartościowych graczy,dlaczego?
P.S. Płynę bliżej Ciebie po 100 golda;)
Komu niby przeszkadzali? Nikomu. Wszyscy powiedzieli żeby sobie grali :) Nawet was wszyscy chcieli z powrotem ale co? Nie. Szaraki dla wroga i przejścia do czerwonych ;) To było widowiskowe :D

Ps płyń płyń tylko żebyś do końca świata się wyrobił :/
 
Do góry