Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

a co ty sie szczycisz ze wam kret miasta oddal?
bysmy was bez mydla zjechali w ciagu serwera;)
kto gral to wie ze baty zbieraliscie i to kreta majac, zreszta dla ciebie to nic nowego jak grasz przeciw nam;)
Baty ? BAty XDDDD skoro mówisz ze akcje wielkiej koalicji gdzie udaje im sie przejąć raptem parę miast i to bardzo często osoby którą złapaliście na nieaktywności to jest trochę przekłamywanie rzeczywistości....
 
Nasz piękny świat pokazał swoje walory w pełnej okazałości.

POTĘŻNA ekipa śpiochów zasłaniająca się płaszczem "hipokryzji" cyrków ściągnęła swojego kreta by oddał miasta dominacyjne i jeszcze się tym szczycą.

Dla osób zbyt tępych by pojąć pewne kwestie chętnie powiem że gdyby hany był kretem to wy serio myślicie że ktokolwiek pozwoliłby mu na taką nazwę przez którą nie mógłby pilnować? Że byśmy zbijali murki? Że ataki latały by chaotycznie od wszystkich a nie kolony na synchro od offowóc?

U krystiana śpiochów nie było tego problemu - bunty na czysto, wsparcia odesłane, kolony na bw.

Może do czyjegoś móżdżka kiedyś dotrze że dominacja zawsze na końcu prowadzi do kłótni więc proponuję nie dopowiadać sobie bajek aby umoralnić swojego kreta ;)

POTĘŻNA ekipa dostała AŻ 6 miast i dzięki temu nic się nie zmieniło i MA DALEJ odpaloną dominację XD
 
Bez krecenia waszego hanego, bez jego miast i przecieków z naszej rady to zaczynalibyśmy teraz z 42%.

WielkiZabójca15 Wasz kret się obraził, że mu mieczyków dać nie chcieliście xD? Bardzo mi przykro.
nwm czy był kretem czy nie, nie mam aż takich wysokich uprawnień, żeby wiedzieć takie rzeczy, natomiast nawet jeśli był to jego zachowanie było mniej perfidne od naszego, on po prostu z tego co zaobserwowałem wyszedł z sojka i przestał grać, a nie dał nam wlecieć na czyste miasta z synchro i potem odesłanie wsparć, więc jak dla mnie nie ma co tu porównywać.
 

DeletedUser33478

Guest
Pewnie tyle co wy o Hanym xD

Z honorem to wy nic wspólnego nie macie, więc tego tematu nie poruszaj ;)

Hany przed waszymi klocami cofał wojsko do naszych miast, więc skończcie już płakać. Wy dobrzy, śpiochy złe. Wiadomo
 
Agrest możemy o honorze pogadać :) Albo inaczej co tutaj ja albo relaxy niehonorowego zrobiliśmy? Boty? Krety? A może coś o czym nie wiem ;)

My byliśmy zwykłą massówką która się pozbierała dosyć niedawno i wybacz - ale nam nie ma co zarzucać :) Więc zapraszam do dalszego umoralniania takich sytuacji XD
 

DeletedUser33478

Guest
Agrest możemy o honorze pogadać :) Albo inaczej co tutaj ja albo relaxy niehonorowego zrobiliśmy? Boty? Krety? A może coś o czym nie wiem ;)

My byliśmy zwykłą massówką która się pozbierała dosyć niedawno i wybacz - ale nam nie ma co zarzucać :) Więc zapraszam do dalszego umoralniania takich sytuacji XD

Zebrałeś już papiery na cyrki żeby z nami pakcik klepnąć? Czy jeszcze sie nie udało?
 
ty jestes najsmieszniejszy w tym wszystkim pajacyku, hanego w trabe załadowaliscie to sie wypial na was i przestal logowac.
Zreszta to juz nie pierwsza taka historia na tym serwerze takze zero zdziwienia;)
Bajki to gabryś opowiadaj swoim, może Ci jeszcze niektórzy uwierzą, jak np. mazur xD.
Od początku serwera bawicie sie w gruzy, fejki i kretów.
O wszystkie publikowanych na forum rozbiórkach natychmiast mieliście info, konwertery z rolkami na forum kończyły się często klinami, nie wspominając o info wyciekającym z rady, czy nawet tym, że wstawialiście memy nawiązujące do tego, co Sisi na naszym forum pisała ;p(aczkolwiek śmieszny był memik, to wam oddać muszę)
I ty masz czelność narzekać/płakać z powodu krystiana? xD

Mając 3x więcej graczy i chwytając się każdego możliwego syfu wystarczyło tylko trochę ruszyć głową, policzyć graczy, porównać obszary z innych światów i wymienić się miastami zawczasu.
No, ale przecież można liczyć na szare i 12k miast w obszarze, oto "geniusz taktyczny" legendarnego csw xD.
 
Ostatnia edycja:
Panie Gołomp Pan tak lubił o honorze i moralności co o waszym krecie teraz powiesz? XD
po 1 to nie był kret xd
po 2 zawsze grałem starając się trzymać fair na ile mi pozwalała rada sojuszu (byłem zwykle szarym graczem) natomiast ten serwer będę wspominać najgorzej xd bo nie raz dostawałem baty lub było cieżko ale nigdy strona przeciwna nie grała na typowe "wymęczenie" i nie chwytała się każdego syfu.... do naszego gracza też padały propozycje kiedy wyszedł z sojuszu tak więc proszę was xd
 
Agrest możemy o honorze pogadać :) Albo inaczej co tutaj ja albo relaxy niehonorowego zrobiliśmy? Boty? Krety? A może coś o czym nie wiem ;)

My byliśmy zwykłą massówką która się pozbierała dosyć niedawno i wybacz - ale nam nie ma co zarzucać :) Więc zapraszam do dalszego umoralniania takich sytuacji XD
Mazur mam wspominać narzekanie na gruz i to, że ze względu na ustalenia stopowaliśmy to zawsze w naszym sojku, mimo, że byliśmy w ofensywie przeciwko Wam? Ale kiedy się rolę odwróciły, nagłe w sojku nagonke zrobiliście, doprawdy honorowe xD. A co do butów i innych kaloszy, to się zastanów czemu kilku waszych graczy miało dziwne równo 24 godzinne zniknięcia :p.
 
Czekaj dopiero się rozkręcam :) We zmień repertuar kretów bo już oddawanie miast się nudne robi... może jakieś szare jak za dobrych czasów brondera pójdą? Tego dawno nie było :D
 
Do góry