Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

gdzie tu tu widziałeś legendarne CSW?
tu gra raptem paru graczy z CSW...i nic więcej.

Można za to zobaczyć jak sławne śpiochy się zeszmaciły grając kretami......duża zmiana od czasu lapitosa
Ale wasi gracze wiedzą ze mieliście info o naszych rozbiórkach, urlopach itd xd ?? I to przez bardzo długi czas więc to się chyba również tyczy was ? nie wspomnę o wprowadzeniu masowego gruzu na ten serwer i bawienie się w fejki na pewnych graczach 0.o
 
Mazur mam wspominać narzekanie na gruz i to, że ze względu na ustalenia stopowaliśmy to zawsze w naszym sojku, mimo, że byliśmy w ofensywie przeciwko Wam? Ale kiedy się rolę odwróciły, nagłe w sojku nagonke zrobiliście, doprawdy honorowe xD. A co do butów i innych kaloszy, to się zastanów czemu kilku waszych graczy miało dziwne równo 24 godzinne zniknięcia :p.
Oj alfi o znikaniu to lepiej nic nie mów XD ja nadal chyba mam po tobie pamiątkę <3

A co do Pana Panie Gołomp myślę że nikt nie ma do Pana się czego przyczepić ale wpis tak samo jak i wypowiedzi wcześniejszych kolegów dowodzą próby umoralnienia pewnych działań śpiochów które są po prostu słabe... ale dobrej nocy Panie Gołomp :D
 
gdzie tu tu widziałeś legendarne CSW?
tu gra raptem paru graczy z CSW...i nic więcej.

Można za to zobaczyć jak sławne śpiochy się zeszmaciły grając kretami......duża zmiana od czasu lapitosa
A kto w cyrkach przejął pałeczkę jakiś czas temu? Blodisie, Banity, safony czy zygi do kategorii CSW się zaliczają chyba? I to oni prowadzili "taktycznie" koalicje.
 
A kto w cyrkach przejął pałeczkę jakiś czas temu? Blodisie, Banity, safony czy zygi do kategorii CSW się zaliczają chyba? I to oni prowadzili "taktycznie" koalicje.
ale od kiedy XD nie powiesz mi, że majac kilka miesięcy w plecy w rozwoju, da się nadgonić szczególnie na x4 slotów się tak łatwo nie nadrobi do topki, prowadzenie taktyczne to w sumie 2 miesiące od kwietnia a wcześniejsze 4 miesiące ekipa csw tego nie prowadziła
 
Nie brałem nigdy udziału w dyskusji na tym świecie na FO, natomiast wypowiem się dwa razy... pierwszy i ostatni ;)

Z każdej ze stron na tym świecie było trochę krzywych akcji, mniej czy bardziej uderzających w moralność. A punkt widzenia i tak zależy od punktu siedzenia, więc te rozmowy na nic nie wpływają, bo każdy ma swoje rację :)

Uważam jedynie, że przespaliście przygotowania do dominacji, a my zapewniając sobie 30+ wioch przewagi prawie zapewniliśmy sobie zwycięstwo (nawet bez tych wioch Krystiana), jeśli nic nieprawdopodobnego się nie wydarzy.

A co do tego, czy ktoś zasługuję na zwycięstwo warto zerknąć w PW i upewnić, że Śpiochy musiały poświecić sporo czasu i oczywiście pieniędzy grając w takiej dysproporcji ;)

Pozdro Byki, jeszcze co najmniej 12 dni męczarni dla obu stron :p
 
Oj alfi o znikaniu to lepiej nic nie mów XD ja nadal chyba mam po tobie pamiątkę <3

A co do Pana Panie Gołomp myślę że nikt nie ma do Pana się czego przyczepić ale wpis tak samo jak i wypowiedzi wcześniejszych kolegów dowodzą próby umoralnienia pewnych działań śpiochów które są po prostu słabe... ale dobrej nocy Panie Gołomp :D
Jakie umoralnianie? Nieczyste zagrywki to nieczyste zagrywki, ale jeśli druga strona cały serwer na tym bazuje, to nikt nie pozwoli sobie pluć w twarz bez odpowiedzi.
 
ale od kiedy XD nie powiesz mi, że majac kilka miesięcy w plecy w rozwoju, da się nadgonić szczególnie na x4 slotów się tak łatwo nie nadrobi do topki, prowadzenie taktyczne to w sumie 2 miesiące od kwietnia a wcześniejsze 4 miesiące ekipa csw tego nie prowadziła
Nie mówię o składzie cyrku, tylko o dowództwie. Skład sloty na wygranie miał, ale dowództwo popełniło błędy i wynik jest niepewny ;p
 
Dziękuje za piękny serwer :)

Każda ze stron będzie marudzić, że ten to, tamten tamto itd.
Wiadomo, swoich się broni nawet w niefajnych sytuacjach albo mało *caugh*caugh* przyjemnym zagrywkach, ale to co tutaj widziało się i działo to była czysta grepolisowa poezja, nawet mnie po tylu latach nie dziwi.


Żartki żartami, była walka i bla bla bla ale nadszedł czas na nowe memy bo jest materiał.


5ckzgb.jpg
 
Agrest primo nie liczymy w statach kohorty bo odbieranie miast z sojuszu widmo (którym wcześniej niewątpliwie był) się nie liczy XD

A secundo chciałem przypomnieć że my swoje pw straciliśmy gdyż nasza poprzednia założycielka gra aktualnie u was :D
 
Nie mówię o składzie cyrku, tylko o dowództwie. Skład sloty na wygranie miał, ale dowództwo popełniło błędy i wynik jest niepewny ;p

To, że zostały popełnione błędy każdy zdaje sobie sprawę. I dotyczy całej koalicji antyśpiochowej. Można przejrzeć całe forum na tym świecie i da się zauważyć jedno. Cokolwiek nie zostaje napisane wybielacie się na potęgę. Wy uważacie, że cokolwiek zrobiliście to jest idealne i tylko opowiadacie na to co robi druga strona. Jesteście dobrzy w grepo. Potraficie odpowiednio pozłocić. Jednak niektóre wypowiedzi nalatują takim samouwielbieniem, że piwo mi się zwraca :)
 
Do góry