Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Zalogowałem się na próbę,główny cel(m55) osiągnięty.Zobaczę bohaterów,ale priorytetem na razie jest dla mnie Bizancjum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Hmm...Może na coś w stylu "Świat już wystartował!" Nie było mnie w grze jakiś czas i wcześniej to było zaraz po tym, jak świat wystartował.

To Sisi napisała że wystartował. A te kilka godzin nie robi różnicy w grze
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pella party

wypatrzyliście jakiś znanych graczy na tym świecie??
jakieś znane sojusze powstały?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

tak masówke która po dwóch godzinach miała dwa pakty :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pella party

Kurde mole nie wiem po co przyszło mi się tu logować ale też jestem heh:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pella party

heh i za 3 dni sporo będzie wolnych młotków jak poodpadają ci 175 pkt:d
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Pella party

zobaczcie na sojusz Wikingowie i ile mają osób w sojuszu a to dopiero pierwszy dzień ;)
 

DeletedUser21474

Guest
Odp: Pella party

Czekam na pierwszego bohatera i całkiem nieźle się zapowiada. Fajnie, że misje wyspowe mają dodatkowy bonus poza nagrodami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

a no fajnie

jak myślicie który sojusz pierwszy padnie ?
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Pella party

wam dobrze mi nie najlepiej :( ale Wikingowie padną po ochronce to samo było z 1 sojuszem na Olimpi jeszcze się ochronka nie skończyła a oni już mieli ak a teraz są na 26 miejscu ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pella party

Może chęć normalnej gry a nie ciągłego siedzenia którego wymagały szybkie światy(bardziej na okupacji) :)

Heh mam inne zdanie, wg mnie ten podbój wymaga siedzenia non stop:) Stary jest o wiele lepszy. :) Zakładam że jestem tyko na chwilkę tu z kimś bo i tak grać pewnie nie będę:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Widzę, w czołówce ani jednej masówki :O Tak mało, tylko 98 graczy :O Też mi się zdaję, że ten nowszy system podboju potrzebuje więcej uwagi, ale ze względu na tych bohaterów będę grał na tym świecie, przynajmniej do czasu ^^
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Pella party

Czasu na oba systemy poświęcam tyle samo więc nie widzę tu różnicy ;)
Co do świata jest nowość -bohaterzy :) Reszta ocen ...zobaczymy za miesiąc lub więcej ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pella party

Heh mam inne zdanie, wg mnie ten podbój wymaga siedzenia non stop:) Stary jest o wiele lepszy. :) Zakładam że jestem tyko na chwilkę tu z kimś bo i tak grać pewnie nie będę:D

dla tego że nie masz zielonego pojęcia o tej grze. Jak trochę pograsz na obu systemach to może to zrozumiesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

nowy pochłania mniej czasu bo nie musisz się bać wyjsć do sklepu :p

ale i tak wolę stary :)
ale swiat za szybki dla mnie aby grać na starym wiec nowy odpowiada...
ogólnie nie chciałem tu grać bo Bohaterowie mi zbytnio nie pasują,ale moze się przekonam.
tak czy inaczej weszłem z powodu sojuszu Tytani Cienia.
Kontynuacja zwycięzców Delfy i Top 1 Delfy (za pare dni Top1 wojowników także,agresorów już z dużą przewagą)
będzie się działo coś czuje bo tłumy są :)
 
Do góry