Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A czy ja twierdzę, że jest mi źle? tam w sumie już nic nie jest :eek: ciągle nowe, szare zgliszcza w miejscu niegdyś dzielnie walczących miast

twierdzę, że nie zawsze było fajnie, z różnych względów, o których może postarajmy się nie myśleć na nowym serwerku

no witaj dotychczas czerwony kolego :) ciekawe jakie układy będą tutaj
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A czy ja twierdzę, że jest mi źle? tam w sumie już nic nie jest :eek: ciągle nowe, szare zgliszcza w miejscu niegdyś dzielnie walczących miast

twierdzę, że nie zawsze było fajnie, z różnych względów, o których może postarajmy się nie myśleć na nowym serwerku

no witaj dotychczas czerwony kolego :) ciekawe jakie układy będą tutaj

Nie zawsze było fajnie ale w dużej części sama sobie na to zasłużyłas czyż nie? Dzięki temu 3/4 Bizancjum ma o tobie takie zdanie jakie ma. Co do układow to dla mnie po staremu, z przyjaciółmi z podwórka w moim obecnym sojuszu raczej sie nie bede przyjaznił ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Maniuś, Maniuś - identyczne słowa już słyszałam i czytałam o LA

ale czy tak jest? przecież doskonale przynajmniej my wiemy, że LA - też rdzenne LA to ekipa wystrzałowa,

tak samo Camorka, chyba nie miałeś okazji ich poznać na Chi, to Evelin tam grał (pozdrów też kolegę jak możesz)

A co do mojego czerwonego przyjaciela z Bizancjum: doskonale wiesz, że nie mam tolerancji dla głupoty, kretowania i szubrawstwa, nie mam też zwyczaju przypodchlebiać się i bywam bardzo niemiła wobec osób, które na to zasługują :eek:

nie przeszkadza mi to, że 2/3, 5/6 czy 1/10 serwera lubi mnie bądź nie lubi :) gram z tymi, z którymi chcę grać i dla tych, dla których także chcę i tak jest ok :) a w Przyjacielach nie jestem , ale mocno im kibicuję :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a to akurat jest bardzo mi na rękę :eek: ale widzisz, są tacy z którymi gram i dla których gram i uważam, że tak jest dobrze

podobnie Mizi zresztą :) tylko on dla jednej strony koalicja a ja dla drugiej; każdy dla swoich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

No i dostajesz, ale -10% :D Ale na szczęście szybki świat, to się wojo szybko odbudowuje ^^
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Pella party

No i dostajesz, ale -10% :D Ale na szczęście szybki świat, to się wojo szybko odbudowuje ^^

to jest najgorsze jak z symulatora wychodzi Ci na styk ze rozbijesz (przy szczęściu 0) a dostajesz duzy minus i po ptakach :) dlatego ja zawsze wpisuje -30
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

SoulMan to dobry gracz i zna się na grze ;)


Dlatego szybko go usunęła. Ten sojusz to jakaś kpina jest. Po starcie kolonów na masową skalę daję im max 3 dni.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

tak samo Camorka, chyba nie miałeś okazji ich poznać na Chi, to Evelin tam grał (pozdrów też kolegę jak możesz)

Obserwowałem ich poczynania na świecie Naksos. I jak mnie lanie nie dziwi (bo dostać lanie to nic złego) to sposób ucieczki i chojraczenie prze bitwa już tak.
może jak by nie cwaniakowali na forum jakie z nich nie sa mocarze to bym nie zwrócił na nich uwagi.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie wiem czy na Naksos była/jest ta sama Camorka co na Chi. Widziałam na FO chyba tylko Pydyntyna, a na Naksos akurat nie zawitałam.

Zastanawiam się też, a może masz rację, że to sojusz, który był dobry na jeden świat, a później się wypalili trochę. Tutaj też widzę, że jest twór o podobnej nazwie, trzeba mu się bliżej przyjrzeć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ciężko bywało też na Chi, ale Camorka - ta rdzenna, ito cudowna brygada; pozdrawiam równieśli ktoś tutaj jest i "ukrywa się" to proszę

Z camorry na tym świecie gra Bigoos :) ale na chi nie tylko camorra była supcio :) SI teeż było spoko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na lami były sojusze camora i demoniczna camora oba upadły a bigoos też grał w dc a teraz uciekł do innego.
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na lami były sojusze camora i demoniczna camora oba upadły a bigoos też grał w dc a teraz uciekł do innego.

Troche masz błędne info :) na Lami od początku było DC a teraz połączyli DC z Triada i wyszła Demoniczna Triada i walczą przeciw Siła i Humor
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mam dobre informacje bo gram na tym świecie.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wiecie że chłopcy bez wyobraźni kopiują nazwy sojuszy top z różnych światów,więc poco ta dyskusja?
Poza tym tu jest Pella i o tym dyskutujcie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

A propos sojuszy to mi się trafiła kompletna masówka prowadzona przez bandę dzieciaków co wszem i wobec rozgłaszają na forum co posiadają w swoich miastach i jakie mają plany. rozumiem, że sojusz to grupa zaufanych ludzi no ale bez przesady. Chwilami robi się mi ich żal. Jeszcze trochę a będą oddawać polis bez walki.
 
Do góry