Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18163

Guest
Odp: Pella party

O mnie też się nie martw i moich sojuszników poradzą sobie. Lania się nie boję, możecie atakować śmiało, nie będę miał pretensji. To tylko gra. :)

HAHA kto Cię na dyplomatę wybrał? Masz jakieś doświadczenie w tym? Chyba nie. Jestem niedaleko ciebie. Miałem iść na ten świat z ciekawości ale teraz Cię dorwę za wszelką cenę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Blisko? :mad: Jak masz ponad 6 godzin ogniami, to nie uważam, że to szybko. 28 godzin kolonem zaklinuję od razu, a jak chcesz mnie dorwać to radzę zainwestować w złoto. :p
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Pella party

Blisko? :mad: Jak masz ponad 6 godzin ogniami, to nie uważam, że to szybko. 28 godzin kolonem zaklinuję od razu, a jak chcesz mnie dorwać to radzę zainwestować w złoto. :p

Już tak nie kozacz że taki z cb dobry obrońca. Jakoś nie pamiętam byś na Biz miał co najmniej w połowie tyle co ja ataków na raz. Pożyjemy zobaczymy
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Pella party

Normalnie czarna rozpacz ;/

Możecie przestać sobie wzajemnie ubliżać.
Pamiętajcie, to tylko zabawa :)

I chociaż to party, przypominam, że obowiązuje tu Regulamin forum.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Pella party

Mnie też :D Uśmiałam się.. w szczególności z tłumaczeń ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

To zależy tylko od Marci/kogoś o jej poziomie wypowiedzi. Piszcie moi drodzy, piszcie!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

A ja jeszcze bez podboju ;_; Ale mogę śmiało napisać, TAŃCZCIE KUKIEŁKI!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

No wiem, ale bez premki w tym momencie jak najbardziej możliwe jest posiadanie podboju. No nic, czas i tak pokaże, kto się dobrym graczem okaże
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Wojsko jest, kulturka jest. Nic tylko podbijać :D na wyspie niestety mi uniki robią, to na razie sobie nie nabiję punktów walki do pochodów ;_;
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Dobrywieczór :) Ja tak tylko na chwilkę wpadłem się przywitać z ekipą na forum. Się zarejestrowałem, bo zacząłem grać, to tak skromniutko i cichutko mówię cześć Wszystkim, co tu grają i czytają.
 
Do góry