Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

giphy.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

A propos sojuszy to mi się trafiła kompletna masówka prowadzona przez bandę dzieciaków co wszem i wobec rozgłaszają na forum co posiadają w swoich miastach i jakie mają plany. rozumiem, że sojusz to grupa zaufanych ludzi no ale bez przesady. Chwilami robi się mi ich żal. Jeszcze trochę a będą oddawać polis bez walki.

Jakie może może dołącz co nas do Ogniem i Mieczem gracze zaufani głównie z Chi ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Maniuś, Maniuś - identyczne słowa już słyszałam i czytałam o LA

ale czy tak jest? przecież doskonale przynajmniej my wiemy, że LA - też rdzenne LA to ekipa wystrzałowa,

tak samo Camorka, chyba nie miałeś okazji ich poznać na Chi, to Evelin tam grał (pozdrów też kolegę jak możesz)

A co do mojego czerwonego przyjaciela z Bizancjum: doskonale wiesz, że nie mam tolerancji dla głupoty, kretowania i szubrawstwa, nie mam też zwyczaju przypodchlebiać się i bywam bardzo niemiła wobec osób, które na to zasługują :eek:

nie przeszkadza mi to, że 2/3, 5/6 czy 1/10 serwera lubi mnie bądź nie lubi :) gram z tymi, z którymi chcę grać i dla tych, dla których także chcę i tak jest ok :) a w Przyjacielach nie jestem , ale mocno im kibicuję :eek:

nie ma co żyć przeszłością, moze byli dobrzy moze nie kogo to obchodzi ? znowu o tym sojuszu piszecie a z tego co wiem na innych serwerach nic nie ugral wiec mogło być tak że poziom na Chi byl tak slaby ze królowali na serwie ale kto to wie :) teraz sa inne serwery, poziom poszedl w gore i nie ma najważniejszego elementu w grze czyli zaskoczenia
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Pella party

coś mi forum nie chodzi, nie widzę ostatnich stron, może jak odpiszę to zobaczę

czy komuś też tak ma?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Zastanawiam się co na forum Pelli robi Marta 996, skoro nawet na nim nie gra. :confused: Mogłabyś sobie odpuścić obecność przynajmniej na tym forum, byłoby trochę więcej spokoju.
 

DeletedUser8140

Guest
Odp: Pella party

Tak przywitać się chciałem dobrze że mnie już nikt nie pamięta więc gram tylko po to by sprawdzić BOHATERÓW ee !!

Jak na razie widzę graczy z którymi miałem bardzo dawno czynienia co byłem w szoku a że los chciał żebym wrócił ale to przypadek już nawet konto oddawałem bo jeszcze ma Urlop a tu po prostu ciekawość co tam nowego wprowadzili ja na PELLA pokierowałem się losem po prostu co ma byćto będzie bez żalu ale i nie poddać się bez walki znowu paru graczy będę denerwował ;) ale to tylko z nudów ale wybaczycie mi to chyba ?????????
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Pella party

Zastanawiam się co na forum Pelli robi Marta 996, skoro nawet na nim nie gra. :confused: Mogłabyś sobie odpuścić obecność przynajmniej na tym forum, byłoby trochę więcej spokoju.

Co wy się tej Marty czepiacie? Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum !
Więcej luzu ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Pella party

coś mi forum nie chodzi, nie widzę ostatnich stron, może jak odpiszę to zobaczę

czy komuś też tak ma?

No właśnie niektórzy tak mieli, a u innych śmigało normalnie.
Mam nadzieję, że już wszystkim działa poprawnie :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Pella party

antcie Ty to lepiej szlifuj technikę gry, bo cieniutki jesteś w tym bardziej nisz arkusz pergaminu, a nie zastanawiasz się co ja tutaj robię

szkoda czasu, lepiej poświęć go na ćwiczenia w wysyłaniu ataków, kalkulacje związane z planerem, symulatorem itd. bo nie umiesz tego

wiesz, ja na tym świecie też gram :) nie chciałoby mi się dyskutować tam, gdzie nic mi do sprawy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

antcie Ty to lepiej szlifuj technikę gry, bo cieniutki jesteś w tym bardziej nisz arkusz pergaminu, a nie zastanawiasz się co ja tutaj robię

szkoda czasu, lepiej poświęć go na ćwiczenia w wysyłaniu ataków, kalkulacje związane z planerem, symulatorem itd. bo nie umiesz tego

wiesz, ja na tym świecie też gram :) nie chciałoby mi się dyskutować tam, gdzie nic mi do sprawy

Przetłumaczę:
antcie zacznij wysyłać esy po złoto boś noobek bez premki a wypisujesz tutaj dziwne rzeczy

szkoda czasu na budowę jak można poskracać

ja też na tym świecie gram ale się boję swojego oryginalnego nicku już :(


PS - loffciam cię Marcia :*
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Pella party

Oj widzę, że tłumaczenie to jednak nie Twoja mocna strona :)

antcie nie słuchaj go, po prostu postaraj się przeczytać ze zrozumieniem i to wszystko :)

a przedmówcy proponuję przebranżowienie, bo w branży tłumaczeń za wiele nie zarobisz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Oj widzę, że tłumaczenie to jednak nie Twoja mocna strona :)

antcie nie słuchaj go, po prostu postaraj się przeczytać ze zrozumieniem i to wszystko :)

a przedmówcy proponuję przebranżowienie, bo w branży tłumaczeń za wiele nie zarobisz :)

Pozwólcie, że przetłumaczę ponownie:

Nie wiem co odpowiedzieć, więc powiem ci, że ci nie wyszło :)

antcie nie słuchaj go bo jeszcze zaczniesz wysyłać esemesy i lepiej ci pójdzie :)

a przedmówca ma zbyt błyskotliwy styl wypowiedzi by się marnował na tak niszowym forum bo w takim miejscu wiele nie zarobi :)

PS - thx Marta wiedziałem, że mnie docenisz :*
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Pozwólcie, że przetłumaczę ponownie:
antcie nie słuchaj go bo jeszcze zaczniesz wysyłać esemesy i lepiej ci pójdzie :)


dobrze pisze skracam te budynki i jestem do przodu skracam armie i mam w //nosie// że koledzy na wyspie grają po nocach ja i tak mam więcej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

antcie Ty to lepiej szlifuj technikę gry, bo cieniutki jesteś w tym bardziej nisz arkusz pergaminu, a nie zastanawiasz się co ja tutaj robię

szkoda czasu, lepiej poświęć go na ćwiczenia w wysyłaniu ataków, kalkulacje związane z planerem, symulatorem itd. bo nie umiesz tego

wiesz, ja na tym świecie też gram :) nie chciałoby mi się dyskutować tam, gdzie nic mi do sprawy
Technika mojej gry nie jest taka zła. :) Ty powinnaś popracować nad ortografią, bo jest pożal się Boże. :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Pella party

Ty się nie martw moją ortografią lepiej zacznij martwić się jak powiedzieć kolegom z sojuszu, że na 100% nie będziesz grał na tym świecie.

Naściemniałeś, wybrali Cię na dyplomatę a teraz dajesz nogę, bo boisz się, że dostaniesz lanie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Ty się nie martw moją ortografią lepiej zacznij martwić się jak powiedzieć kolegom z sojuszu, że na 100% nie będziesz grał na tym świecie.

Naściemniałeś, wybrali Cię na dyplomatę a teraz dajesz nogę, bo boisz się, że dostaniesz lanie :)

Tłumaczenie:

Mogę pisać niepoprawnie bo ty tu tutaj nie jesteś top1 D:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Ty się nie martw moją ortografią lepiej zacznij martwić się jak powiedzieć kolegom z sojuszu, że na 100% nie będziesz grał na tym świecie.

Naściemniałeś, wybrali Cię na dyplomatę a teraz dajesz nogę, bo boisz się, że dostaniesz lanie :)
O mnie też się nie martw i moich sojuszników poradzą sobie. Lania się nie boję, możecie atakować śmiało, nie będę miał pretensji. To tylko gra. :)
 
Do góry