Polityka i mapki

DeletedUser35664

Guest
Sam zawsze gram przed ostatni raz.
U Sisi jest teraz zbyt dobrze aby wracała do grepolis.

Wspaniale jest widzieć Zmyłkę na każdym serwie.
Bądź bezwględna dla nich wszystkich :>
 
Ciekawie natomiast dzieje się na m54. Wróżyłam wprawdzie, że Anioły upadną (hehe), ale chyba nikt nie spodziewał się, że stanie się to tak nagle. Jednego dnia Anioły były, następnego już nie. Co ciekawe, to gracze podzielili się i część wchłonęły Piranie (które mają już trzeci człon), a część trafiła do Krówek - tym samym zmieniając strony konfliktu. Krówki zatem znalazły się dość daleko od swoich pierwotnych pastwisk, ciekawe co z tego dalej wyniknie.
To było tak, że Yondi oddawał miasta i wszyscy myśleli, ze kończy grę. Gruchnęła wieść, że ludzie z jego sojuszu będą się rozchodzić grupami do innych to Piranie też chciały wziąć kawałek tego tortu dla siebie.
Ogólnie dobrze wyszło, bo ludzie z tego sojuszu poszli do różnych innych żadnego nie wzmacniając ponad miarę. Świat nadal jest ciekawy bo ciągle istnieje wiele równorzędnych biegunów siły i kilka sojuszy ma szansę wygrać.
Wiele osób nie poszło tylko do Krów i Piranii, są też w Złotym Świcie zaś taki Elkomendante trafił do Najemników.
 
To było tak, że Yondi oddawał miasta i wszyscy myśleli, ze kończy grę. Gruchnęła wieść, że ludzie z jego sojuszu będą się rozchodzić grupami do innych to Piranie też chciały wziąć kawałek tego tortu dla siebie.
Ogólnie dobrze wyszło, bo ludzie z tego sojuszu poszli do różnych innych żadnego nie wzmacniając ponad miarę. Świat nadal jest ciekawy bo ciągle istnieje wiele równorzędnych biegunów siły i kilka sojuszy ma szansę wygrać.
Wiele osób nie poszło tylko do Krów i Piranii, są też w Złotym Świcie zaś taki Elkomendante trafił do Najemników.
dalej to jest jedna strona konfliktu (oprócz Najemników, ale jeden gracz aż takiej różnicy nie zrobi), co w moim odczuciu mocno zachwiało równowagą i obecnie właśnie robi się mniej ciekawie, ale nie przesądzam, zobaczymy jak się dalej losy tego świata potoczą, może mnie jeszcze czymś zaskoczy
 
Ciekawie to może by było jak by krowy nie miały sojuszników na m44 i musiały by myśleć też o zabezpieczeniu się z tamtej strony a nie tylko walka na granicy m45/55 i bicie razem z dziurkami najemników

piranie walczyły sobie z mlekiem bez włażenia w ... komu popadnie byle mieć łatwiej

daz spróbował by sił przeciwko świtowi a nie się zablokowali z każdej strony od dołu przez krowy od góry przez świt pozostało im praktycznie tylko palikowanie w głębi m44

pewnie z czasem krowy z dziurami rozbiorą najemników

świtem z daz wykończy rekonstrukcje

piranie się rozpadną jako ostatnia masówka

potem krowy i reszta bandy przycisną mleko

i świat stanie się zielony :)

Wygrają krowy!
 
Ciekawie to może by było jak by krowy nie miały sojuszników na m44 i musiały by myśleć też o zabezpieczeniu się z tamtej strony a nie tylko walka na granicy m45/55 i bicie razem z dziurkami najemników

piranie walczyły sobie z mlekiem bez włażenia w ... komu popadnie byle mieć łatwiej

daz spróbował by sił przeciwko świtowi a nie się zablokowali z każdej strony od dołu przez krowy od góry przez świt pozostało im praktycznie tylko palikowanie w głębi m44

pewnie z czasem krowy z dziurami rozbiorą najemników

świtem z daz wykończy rekonstrukcje

piranie się rozpadną jako ostatnia masówka

potem krowy i reszta bandy przycisną mleko

i świat stanie się zielony :)

Wygrają krowy!
plot twist bedzie
swit/daz dolaczy do coskow
 
dalej to jest jedna strona konfliktu (oprócz Najemników, ale jeden gracz aż takiej różnicy nie zrobi), co w moim odczuciu mocno zachwiało równowagą i obecnie właśnie robi się mniej ciekawie, ale nie przesądzam, zobaczymy jak się dalej losy tego świata potoczą, może mnie jeszcze czymś zaskoczy
tylko tu nie ma dwóch stron konfliktu a jest więcej. Mi zdecydowanie więcej punktów walki wpada broniąc naszych miast przed Złotym Świtem niż walcząc z Sezonem na Mleko zatem już na m 54 masz trzy walczące strony.
 
Piranie to nie masowka 4 klany Kosa w Płuco.Bialy Zagie .*sparta*.i Piraniel z poprzedniego swiata ktore postanowily zagrac razem Pozdrawiam
 
Ja mam pytanie z innej beczki. Zna ktoś gracza Fraxim15. Widzę że fajnie sobie poczyna. zabrał 2 miasta graczowi Łukaz II
Pozostałe miasta zostały zrolowane
 
Do góry