Raporty

  • Rozpoczynający wątek szponciciel
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak gram na delcie i na gammie :D
Inaczej tu bym nie zamieszczała raportów :D
 

DeletedUser

Guest
Mój pierwszy skromny atak.

xsarfax.jpg
 

DeletedUser

Guest
super te wasze raporty ;)

Bea8a - jestem pod wrażeniem ;) - to jest ze świata Delta ??
 

DeletedUser

Guest
beztytuuabf.jpg

Wyłapałem grubą rybe, jednak nie jestem zadowolony z tego ataku. Twórcy gry troche presadzili z wpływem sczęscia na wynik walki ... Gdyby nie ten - przy szczęściu tylko okrągłe 0 straciłbym o 1/3 mniej .. Ale gra się toczy dalej, koszary już zapełnione na ponad 1 dobę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
w sumie to straciłes wszystko, tak jak i on , teraz pewnie tez leci w wojo wiec dla mnie troche syzyfowe prace.
ale czekam na kolejny raport
 

DeletedUser

Guest
To ja też się pochwalę

walka1.png


Trzeba trzymać porządek na wyspie :p

PS. mam prośbę do wklejających raporty - jeśli nie chcecie podawać ile mieliście wojsk to chociaż nie wycinajcie statystyki

btw można sobie dodać skrypt ze strony http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?t=794 "Kalkulator strat w surowcach" to będziecie mieli ładne podsumowanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeszcze jeden raporcik
walka2.png

wysłany na pałę - wiedziałem że paweldzn coś tam ma ale nie wiedziałem co. Już mi groził cały sojusz :p.
Cóż dla mnie liczy się zabawa a jak dla kogoś liczy się ilość chłopków no to inna speawa
 

DeletedUser

Guest
Witam

Jak oglądam teraz te raporty to jestem pod ogromnym wrażeniem...a jednocześnie nabieram doświadczenia i wglądów jak tutaj to wygląda...:)świat bardzo przypomina Ikariam..myślę że wkrótce poczuję się jak w swoim gnieżdzie..:p:D
 

DeletedUser

Guest
A to moje pierwsze większe starcie i jak narazie ostatnie trzeba odzyskać siły.

 

DeletedUser

Guest
ech to szczęście. Starcie ładne

nie wiem czy zwróciliście uwagę ale rydwan ma jakoś tak nienaturalnie duże straty patrząc na ich statystyki w porównaniu np. do kawalerii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
rydwan do ataku na defa jest ble:p no chyba że wysłać rydwany na kawalerie.
Ten atak nawet spoko,tego defa mogłeś nie wysyłać na atak i miałeś współczynnik szczęścia zwalony,pare koników jemu padło,piona za to:D
 
Do góry