Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Retimno party

Więc go zakończmy:)
OsZczepCS masz już kogoś ciekawego do bicia na Retimno?:)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

o oszczep poszczyp towarzystwo i zrób porządek:)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

ależ słonko, to nie jest moje całe zdanie, to tylko jego maleńki fragmencik :p

gwarantuję Tobie, że nie chcesz poznać całego mojego zdania
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

ja wiem czy z wielkiej ,raczej z dużej,wielka by się w poście mogła nie zmieścić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

http://gretimes.community.grepolis.pl/wywiad-z-adasko

tutaj można przeczytać wywiad z Adaśko i Marta. Ponoć coś ich łączyło kiedyś, tak ludzie mówili.

Dodam, że Adaśko gra na tym świecie wiec warto się zapoznać z jednym z najwybitniejszych graczy poskramiających angielskie serwery niczym treser tygrysa.

Ponoć najlepszy gracz w GP tak sam często pisał. Także można zmienić temat bo o kebabie to już nie można słuchać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

ależ słonko, to nie jest moje całe zdanie, to tylko jego maleńki fragmencik :p

gwarantuję Tobie, że nie chcesz poznać całego mojego zdania

Weny brakuje?
Zdarzało się to nawet wielkim pisarzom :p
Nie przejmuj się musisz znaleźć tylko inspiracje- tylko nie Turka :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Dodam, że Adaśko gra na tym świecie wiec warto się zapoznać z jednym z najwybitniejszych graczy poskramiających angielskie serwery niczym treser tygrysa.

Adaś? HAHAHHAH
Jak On przed Turkiem uciekł z Omegi, bo się dowiedział, że Turek w jego kierunki idzie i skończył grę
Później na Tau grał pod innym nickiem to mu Turas zabrał 5 miast i Adaś płakał i wyzywał od no lifów bo kolony na 6 rano szły hahaha
I tak właśnie wielki Adaśko wojownik spierniczył na serwer en :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Jak tak bardzo chcecie kogoś obgadywać, to możecie mnie :D się nie obrażę..

aha.. z Martą nie flirtowałam nigdy ;)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

Adaś? HAHAHHAH
Jak On przed Turkiem uciekł z Omegi, bo się dowiedział, że Turek w jego kierunki idzie i skończył grę
Później na Tau grał pod innym nickiem to mu Turas zabrał 5 miast i Adaś płakał i wyzywał od no lifów bo kolony na 6 rano szły hahaha
I tak właśnie wielki Adaśko wojownik spierniczył na serwer en :D
nie wziąłeś pod uwagę ,że może english lepiej zna ?z niektórymi po polsku ciężko się dogadać...hehe
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Boszzzzzze ale z Was obgadywacze ;)

zejdźcie z Adaśka, nie wiem jak można mnie było z nim wiązać po tym wywiadzie, skoro w wywiadzie jest mowa o jego dziewczynie :)

no sorry, ale nie każdy lubi trójkąciki
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Retimno party

Tak sobie czytam i mialem sie nie odzywac ale juz mnie to meczy. Kiedys juz na FO napisalem ze od pewnego poziomu gracz jest tak dobry ile czasu potrafi poswiecic na dany swiat. Ja o Adasku ktorego znam z globala i chyba nawet lubie nigdy nie napisalbym ze jest wielkim graczem bo ani na Delphi ani na Helorusie nic wielkiego nie pokazal. Moze gdzie indziej, nie wiem. Turek ? Mialem go na chwile w sojuszu na Naksos, po paru tygodniach nikomu nic nie mowiac walnal szaraki. Czyli lipa. Ale gdzies tam podobno byl dobry. A tak naprawde liczy sie sojusz, np. co z tego ze ja czy Normandia bylismy najlepsi na Naksos skoro sojusze Manfreda zlaly nas. Proponuje pogadac o sojuszach na Retimno a nie o jakichs tam graczach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

tu w sojuszach nie takie trójkąciki były ,hehe choćby na koryncie ;)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

Tak sobie czytam i mialem sie nie odzywac ale juz mnie to meczy. Kiedys juz na FO napisalem ze od pewnego poziomu gracz jest tak dobry ile czasu potrafi poswiecic na dany swiat. Ja o Adasku ktorego znam z globala i chyba nawet lubie nigdy nie napisalbym ze jest wielkim graczem bo ani na Delphi ani na Helorusie nic wielkiego nie pokazal. Moze gdzie indziej, nie wiem. Turek ? Mialem go na chwile w sojuszu na Naksos, po paru tygodniach nikomu nic nie mowiac walnal szaraki. Czyli lipa. Ale gdzies tam podobno byl dobry. A tak naprawde liczy sie sojusz, np. co z tego ze ja czy Normandia bylismy najlepsi na Naksos skoro sojusze Manfreda zlaly nam d... az milo. Proponuje pogadac o sojuszach na Retimno a nie o jakichs tam graczach.
no wreszcie ktoś prawdziwie i obiektywnie napisał
hehe najlepsi gracze to ci sprawdzeni na hiperboi:)czy hiperboei czart to wie jak to pisać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry