Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie uciekłem na urlop ,a poszedłem na niego.
Przed tym urlopem( poza stratą waszych offów i miast) nie zaobserwowałem nic co by mnie do pójścia na ów urlop zmusiło.
Zacząłem atakować od razu po tym jak zerwaliście tego pona,(bo to nie był pakt ).
Jak można paktem nazwać kompletny brak współpracy.?
Chcieliscie sie bic w momencie gdy kazdy sie zastanawial kiedy sie zwinac ze swiata proszę bardzo ,ale przypisywanie sobie rzeczy w ktorych nie mieliscie zupelnie udzialu to juz inna sprawa.
Nie interesuje mnie zupelnie co macie dalej do powiedzenia, bo mnie to już nie dotyczy. Do gry nie wrócę, bo nie mam juz ochoty na ta durna gre i zbyt boję sie pijakow tych samych ktorzy zapytani o wymiane miast przy OZ napisali "Wiecej nie moge - sestero zakazal ,bo sie OZety zaczynaja gniewac" :)
Pozdrawiam wszystkich z ktorymi dane mi bylo tu zagrac - super zabawa :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ufff tylko jad, jad i jad...

A ja dziękuję za ataki na okupację. Miasto udało się utrzymać.

Przeciwnik stracił 652 manty, 1388 harpii.
Przy murku zerowym robiło to pogrom w deffie, ale cóż.
Deff się szybciej odbuduje.

Miłego wieczoru życzę :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

he he ja własnie okupuję kanapę i żadnych ruchów przeciwnika na razie ,żeby mnie z niej wyrzucić,wokół na razie nie widać takiego co by mógł,ale...cholera żona z pracy wraca niedługo :(może być potrzebne małe wsparcie ;) ha ha
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

he he ja własnie okupuję kanapę i żadnych ruchów przeciwnika na razie ,żeby mnie z niej wyrzucić,wokół na razie nie widać takiego co by mógł,ale...cholera żona z pracy wraca niedługo :(może być potrzebne małe wsparcie ;) ha ha

Heh żona jak harpia wpadnie czy jak mantykora?
Dużo deffa masz? :D
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

z deffa to tylko wino mam ,może starczy na nią butelczyna ;)hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

trzeba było mówić Gała
sojusz by wsparł zrzutką na kolacyjke i świece :D wyszedłbyś na bohatera a tak to wino twoją obroną :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No jak winko to ja rozumiem :D

Myślę, że poradzisz sobie bez wsparcia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Screena z obrony poproszę :D

Nie ma znaków życia.. czyli poległ
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Szkoda, że jaki taki honor w tej grze nie ma znaczenia :)

i pisze to koles, ktory jak był atakowany to zglosił gracza do supportu za brzydka nazwe miasta, a gdy ten dostał bana-to nagle zaczales latac.
i pisze to koles, ktory jak zaczal byc atakowany to pierwszy uciekl do Bobrow po schronienie
i pisze to koles, ktory najpierw chcial sie zgadac z orlami, zeby lać pijaków, a zaraz po tym uciekl na urlop
i pisze to koles, ktory na dzien dobry rzucil sie na szaraki po vimesie, a sam swojego nie przypilnowal
i pisze to koles, ktory nie ma urlopu w pracy, chyba, ze L4.
i pisze to koles, ktory zapowiadał miesiac temu, ze poziom dyskusji na forum upadl tak nisko, ze nie bedzie juz tu pisal
i pisze to koles, ktory innych szyderczo nazywa wojownikami, a sam teraz na froncie miasta oddaje
i pisze i pisze i dyszy i dyszy i pisze i pisze i tak się tym zmeczył, ze pospał dłuzej i o 7ej mu Rettles w miasto wjechał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Powiedział co wiedział, aż żeśmy się na tsie uśmiali,
Tak, wszystko to prawda, uciekam na urlopy, knuję i wojuję na szarakach, jakoś trzeba sobie radzić!
Hahaha! Jestem wojownikiem, przejąłem miasto po szarym koledze! Jestem z siebie dumny, przynajmniej fajnie się bawię :)

Hahahaha ! :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nieufajbobrom.jpg:cool:
smiley_emoticons_sm.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Powiedział co wiedział, aż żeśmy się na tsie uśmiali,
Tak, wszystko to prawda, uciekam na urlopy, knuję i wojuję na szarakach, jakoś trzeba sobie radzić!
Hahaha! Jestem wojownikiem, przejąłem miasto po szarym koledze! Jestem z siebie dumny, przynajmniej fajnie się bawię :)

Hahahaha ! :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

View attachment 4623:cool:
smiley_emoticons_sm.gif

z Ciebie żaden bober-takie moje zdanie, a na teesie siedzi, bo ma ferie, które nazywa "pracą"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jak na teesie? a kto normalny o tej porze siedzi na teesie? :confused: Boże - to jest was wiecej takich?:eek::eek::eek:

Jak szef nie widzi to można posiedzieć
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ponadto uważam, że nikt grający w grepolis nie jest normalny ;)

Dawno ta skala tutaj nie obowiązuje..
W tej grze obowiązuje skala złota - im więcej kupisz, tym lepiej grasz
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

z Ciebie żaden bober-takie moje zdanie, a na teesie siedzi, bo ma ferie, które nazywa "pracą"


A ja mam zdanie, że z Ciebie żaden gracz i wojownik, potrafisz tylko tysiąc fejków słać jak ktoś inny leci kolonem.
Natura wojownika
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif


Hahahaha :))))
 

DeletedUser22881

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

15 post o tobie! zastanawia tylko mnie czemu Orłów tu nie ma choć Rettles czyta co jakiś czas :p
Umknął mi ten post, ale już ci odpowiadam :)

Zaglądam tu na FO, czytam :) - praktycznie na bieżąco.
Nie chcę się tu z nikim kłócić (dlatego się nie wypowiadam), świetnie się bawię czytając niektóre posty (najbardziej lubię grepopudelka) i tak niech zostanie. :cool:

Skoro się tu odezwałem, to korzystając z okazji chciałbym pogratulować OZ zwycięstwa świata. :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ee nie przesadzaj cały sens Fo to właśnie kłótnie :) ,bez tego była by nuda ,jakby tak każdy każdemu zamiast szpilki wbijać prawił komplementy...to znaczyłoby ,ze Polacy się zmieniają ,ha ha .
 
Do góry