Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

rozumiem, że jestes z Wulkanu, więc o zdradzie nie powinieneś pisać :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak sobie przebrnąłem w końcu przez tą gmatwaninę wypowiedzi hehe i najlepsze jest to ,ze się dowiedziałem ,ze jestem na urlopie przez sestero ,he he dzięki kolega ,że mnie do tego zmotywowałeś.Gram 5 lat bez żadnej przerwy oprócz urlopów,nie opuszczałem żadnego świata ,grałem tyle czasu co mój sojusz ,więc gry mam już dosyć ,w końcu może zrobię kilka miechów przerwy,a może zmienię zdanie jak wielokrotnie i sobie wrócę .Prawda jest taka ,ze co by gracze nie pisali świat cię po cudach powoli kończy,o to ile będzie trwał i jakie zażarte będą walki ,zdecydują gracze ,którzy zostają ,na innych światach bywało ,ze się walczyło jeden na jednego pod koniec i wtedy to już naprawdę była zabawa.No i najlepsze ,ze jak niektórzy schodzą ze sceny ,bo na to zasłużyli czy to walkami ,czy swoją wartością dla sojuszu inni niezgrabnie chcą się na nią wspiąć i zyskać poklask ,tylko jakby widzów coraz mniej;) ha ha
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak sobie przebrnąłem w końcu przez tą gmatwaninę wypowiedzi hehe i najlepsze jest to ,ze się dowiedziałem ,ze jestem na urlopie przez sestero ,he he dzięki kolega ,że mnie do tego zmotywowałeś.Gram 5 lat bez żadnej przerwy oprócz urlopów,nie opuszczałem żadnego świata ,grałem tyle czasu co mój sojusz ,więc gry mam już dosyć ,w końcu może zrobię kilka miechów przerwy,a może zmienię zdanie jak wielokrotnie i sobie wrócę .Prawda jest taka ,ze co by gracze nie pisali świat cię po cudach powoli kończy,o to ile będzie trwał i jakie zażarte będą walki ,zdecydują gracze ,którzy zostają ,na innych światach bywało ,ze się walczyło jeden na jednego pod koniec i wtedy to już naprawdę była zabawa.No i najlepsze ,ze jak niektórzy schodzą ze sceny ,bo na to zasłużyli czy to walkami ,czy swoją wartością dla sojuszu inni niezgrabnie chcą się na nią wspiąć i zyskać poklask ,tylko jakby widzów coraz mniej;) ha ha

Tony, nie napisałem nigdzie, że to moja zasługa, że Ty jesteś na urlopie, bardziej Ancelottiego :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

[QUOTE ucieczka pozostałych na urlop][/QUOTE]

coś tam pisałeś jednak :)wcześniej mi się nie chce szukać
cóż ja szukam Redki w Maroku ha ha ,może jakieś selfie będzie jak ją spotkam,oczywiście prześlę ;)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

i będzie do nowego #grepopudelka!
retimno by tego nie zniosło już :)

bądź co bądź-grepopudelek przynosi zamierzony efekt, szokuje, prowokuje, wywołuje dyskusję i uśmiech na twarzach graczy :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[QUOTE ucieczka pozostałych na urlop]

coś tam pisałeś jednak :)wcześniej mi się nie chce szukać
cóż ja szukam Redki w Maroku ha ha ,może jakieś selfie będzie jak ją spotkam,oczywiście prześlę ;)[/QUOTE]

Ty juz byłeś na urlopie chyba wczesniej-ale szukałem graczy do uzupełnienia składu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

i pewnie o tych podbojach Bobrów pisze sestero :D szaraki po Bobrze to w końcu dawne miasta bobrowe! :D jest sukces!
szaraki czekają wszystkich
tego możecie być pewni:D
ha! 13 post względem sestero



O tak, uciekłem na urlop bo boję się sestero!
Co ja biedny pocznę
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sestero a nie uważasz że to trochę za późno na robienie z siebie bohatera? Świat się zwija od jakiegoś czasu, większość Bobrów wegetuje od ponad miesiąca, a na scenę wkraczają sojusze z peryferii w glorii wielkich wojowników upadającego świata :D
Gdybyście tak 3 miesiące temu zabierali miasta Bobrom to byłoby czym się chwalić, ale teraz to lekko śmieszne :) Chyba nie lubisz swoich byłych kolegów z sojuszu i za wszelką cenę chcesz im dopiec :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak, chcemy im dopiec :)
nie robimy z siebie bohaterów, nie my chcielismy blokowac cudaki, zeby grać dłużej, predzej walczylismy z SO, a teraz wspolnie walczymy z wysyłką byłych kolegów na urlopy.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

zdanie o to jest marne
straszysz nie wiadomo czym
no i zostałeś następcą Sisi
może ci i koronkę ona odda na forum
oz wygrało coś tam, sisi znowu ma pewnie kolony, a sestero to pospolity zdrajca
i tyle w temacie ZDRAJCO :D

Ty ode mnie to się odczep. Nie życzę sobie, żeby jakiś no name o mnie pisał.
Napisz kim jesteś w grze albo zamilknij na mój temat.

To tyle co do Ciebie...

A co do sytuacji. Moim jedynym celem było przy pomocy OZ z cudakami i blokowaniem jak najdłużej dostępu SS do nich z jednej strony, by za bardzo nie przeszkadzali, tylko jedna rzecz. Żeby zdobyli cudaki, bo przygotowywali się do nich od miesięcy to raz. A przede wszystkim dlatego, by świat mógł się spokojnie skończyć.

A teraz co? Wulkan ma swojego wylosowanego cudaka, obbobował go z góry na dół na kilka kilometrów. Cud nie do zdobycia, to fakt. Ale też ich zamierzenia, że ktoś będzie o niego walczył, chyba padły. Chociaż w sumie to nie wiem, czy OZ to planuje, czy nie. Przynajmniej ja w tym sensu nie widzę. Miał się świat skończyć raz dwa, miały być na koniec ostre walki, a coraz więcej jest szaraków, urlopów i przypuszczam, że po 26 stycznia będzie jeszcze więcej, o wiele więcej.

Tak czy siak, ten świat już umiera.

Sestero co do Vimesa to nie znam sytuacji i ile miał kolonów codziennie. Ja wiem po sobie ile miałam nie raz i ataki 24h na dobę. Nie raz chciałam pierdyknąć szaraki, bo po prostu zmęczona byłam. Ale nie gra się samemu, nie gra się dla miast. Gra się dla ludzi. Może i jestem nobem i nic nie znaczącym graczem, ale walnąć szaraki osłabiając w ten sposób i morale osób z którym się gra i wpuścić za darmo przeciwników na bezpieczne tereny - to coś nie halo.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Świat może i umiera ale Ozeciki jeszcze walczą.
Na dziś mają nowy pomysł walki o koronę:D

"Polatamy sobie atakami, których nie ma. "
Nie dam się im kolona wstawić bo są za silni to przynajmniej podenerwujemy.

Strategia godna każdego boba i nooba.
Tak wiem zaraz zlecą się tu wszyscy mędrcy i pisarze co będą gadać o strategii i tym, że to niezakazane...
No i fajnie, że niezakazane tylko czy aby na pewno ta korona warta jest schodzenia do pewnego poziomu?

Każdy noobek i każda masówka prędzej czy później się poddaje. Morale pękają i kończy się sen o wielkości.

Stukajcie sobie swoimi ataczkami dalej ale wspomnicie moje słowa.

Koronki na Retimno mieć nie będziecie:)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sisi napisała:
A teraz co? Wulkan ma swojego wylosowanego cudaka, obbobował go z góry na dół na kilka kilometrów. Cud nie do zdobycia, to fakt.


No zgadza się Sisi tylko Oz też wylosowało tyle ,że 3 zdaje się cuda ,urlopy na nich ,wiec sytuacja podobna ,nie do zdobycia ,róznica jest jedna ,Wulkanowi przynajmniej można próbować wyrwać :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No wiem, że OZ też wylosowało, ale gdyby nie było przerwy to zagrożonego czasowo mieli jednego cudaka tylko jeśli się nie mylę. Wulkan by nie miał szans.

No można próbować odbijać, ale co z tego? Ja nie widzę celu. Owszem przedłużyli tylko agonię świata. Mogą teraz inne sojusze iść po cuda OZ (urlopy się w końcu skończą), ale nadal nie widzę celu. Przecież nikt nie chciał wygrać tego świata. To po co? Rafał, może Ty mi to wytłumaczysz. Myślę, że cel już osiągnięty - OZ nie zdobyło 7 cudów. Może przez wytrwałość kieeeddddyyyyśśśś zdobędą ten siódmy. To co teraz? Zabierzecie OZetkom za jakiś czas cuda co już mają? I jednak ktoś od początku szarpnie się na słanie miliardów surki by zdobyć głupią koronkę?

No wytłumacz mi - jaki cel ma teraz ten świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak, chcemy im dopiec :)
nie robimy z siebie bohaterów, nie my chcielismy blokowac cudaki, zeby grać dłużej, predzej walczylismy z SO, a teraz wspolnie walczymy z wysyłką byłych kolegów na urlopy.
Paradoksalnie możecie im się przysłużyć, bo grepo do zgubny nałóg :)
Ja już skończyłem grać po Heraklionie, a latem podstępnie mnie namówili na ten świat i tak sobie cały czas tu siedzę.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sisi pewnie ,że się kończy to normalne ,ale dopóki będzie jeszcze trochę ludzi chętnych to sobie pogra ,hehe kto wie może na koniec ktoś te 7 weźmie:)chociaż chyba ozetki nie oddadzą i jako tako pilnować będą ,wystarczy ,ze pojawi się świat o podobnych parametrach to resztki pomkną graczy .Z drugiej strony dopóki są chętni i sojusze jako tako trzon mają to można pograć ,wiadomo ,ze jeśli w tym momencie gry podbijesz jakiegoś dobrego gracza co już za bardzo nie gra to w sumie nie ma się co chwalić :)hehe a,ale niektórzy tylko tak mogą tego dokonać,paradoksalnie teraz powinno się właśnie grać bez ciśnienia miasta tracić ,miasta zdobywać i chyba większych pretensji po dobrych kilku miechach gry do większości graczy nie mieć.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bez większego ciśnienia mówisz? Właśnie SS i Anioły wspólnie lecą odbić moją okupację.
Pewnie dadzą radę, bo ja mam w zasięgu tylko kilka miast chociaż trochę osób pomaga.
Tylko nie wiem po co lecą. Jutro znów tam wstawię kolona, a jak nie jutro to pojutrze.
Ale tym razem poślę od razu wsparcie z mojego zaplecza. Teraz to mnie zaskoczyli :)

No nic. Gramy dalej, bez ciśnienia. Ja się przerzuciłam na słabszych graczy, bo lama jestem.
A w końcu trzeba coś podbijać innego niż z przejęć wewnętrznych, bo mi slotów zaczyna brakować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

akurat w tym Zgredek ma w cholere racji - choć nie często się z nim zgadzam
najpierw pijaki zerwały pon
wcześniej się dogadali z ozetkami oraz orłami
uwaga - orły i pijaki od początku serwera się tłukli :D
nagle bum - zmiana celu :D
zdrajcy do potęgi a ZP to pewnie Zdradzieckie Pijaki :p
także sestero nasz ty grepoludkowy zdrajco - zamilcz

15 post o tobie! zastanawia tylko mnie czemu Orłów tu nie ma choć Rettles czyta co jakiś czas :p
 
Do góry