Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
nie poszedłem, tylko wysłałem ci od razu 1, w który nie chciałeś uwierzyć XDXD, poza tym byłeś po 2 wojakach i jeszcze mniej inteligentny niż zwykle
nic ci szukać nie będę XD, wiem kto do mnie pisał i wiem jakie mają o tobie zdanie, oprócz tej wąskiej grupki błaznów którą się otaczasz
jak ci brakuje jeszcze dowodów to popatrz jutro rano w lustro chwilę dłużej XD
a fakt, ze gosc, ktory gra 2gi serverek w tej gierce tak ci zalazł za skórę mnie bardzo cieszy :cool:

masz tu screena mordeczko, oddychaj, peace
TVRPuY6.png
 
ale ty przestań kłamać, wrzuciłeś jednego screena od kreta który do was doszedł 3 dni wczesniej i wynosił na kilka frontów od miesiąca xD

I serio, coś jest nie halo jak nie dostrzegasz zależności między wyzywaniem nas na naszych discordach a potem dostawaniem kolonów co wieczór xD
 

Załączniki

  • pet.jpg
    pet.jpg
    32,4 KB · Wyświetlenia: 72
no masz napisane, żebyś czekał i czekasz dalej XD
grzeczny

wlasnie dlatego, ze myslisz, ze to od hanibala nie mam potrzeby wysylac nic wiecej :*

profilówkę chyba przez przypadek tu wrzuciłeś XD

mutfcsp.png
 
Ostatnia edycja:
no masz napisane, żebyś czekał i czekasz dalej XD
grzeczny

wlasnie dlatego, ze myslisz, ze to od hanibala nie mam potrzeby wysylac nic wiecej :*

profilówkę chyba przez przypadek tu wrzuciłeś XD

mutfcsp.png
Szykuj miejsce na transfer kolejnego kolegi w takim razie, mógł nie wychodzić z grupek to by do mariano info o kolonie na czas trafiło
 
O
To jest właśnie poziom meefo, granie z kretem, potem pyskówki i pajacowanie a jak zostaje wyjaśniony kiedy koledzy nie dali rady go obronić to pisze o rodzicach.
Dawaj, pora na kolejny w tekst z twojej strony o godności i honorze xD

rodziców nigdy nie obrażam, to jest nawiązanie do fame mma i murańskiego

na waszym dc kulturalnie rozmawiałem np. z greatj dopóki nie przyszedłeś ty z rynsztokiem:)
Poczytaj swoje posty, poziom trzeba dostosować do rozmówcy XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry