Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
O


rodziców nigdy nie obrażam, to jest nawiązanie do fame mma i murańskiego

na waszym dc kulturalnie rozmawiałem np. z greatj dopóki nie przyszedłeś ty z rynsztokiem:)
Poczytaj swoje posty, poziom trzeba dostosować do rozmówcy XD
a potem zacząłeś obrażać futerka w tym mnie (pisząc tu, że rozmawiałeś ze mną wcześniej kulturalnie), faktycznie wysoki poziom
 
O


rodziców nigdy nie obrażam, to jest nawiązanie do fame mma i murańskiego

na waszym dc kulturalnie rozmawiałem np. z greatj dopóki nie przyszedłeś ty z rynsztokiem:)
Poczytaj swoje posty, poziom trzeba dostosować do rozmówcy XD
Ale to ty zacząłeś zadymę od nazwania nas śmietnikami i teraz zgrywasz tu białego rycerza XD

Jak już wspomniałem skończ kłamać farmazonie
 
Ale to ty zacząłeś zadymę od nazwania nas śmietnikami i teraz zgrywasz tu białego rycerza XD

Jak już wspomniałem skończ kłamać farmazonie

no trochę racji miałem XD
to była odpowiedz na wasze wcześniejsze poematy na nasz temat, także z tym kłamaniem pinokio to zweryfikuj XD

screenów ci nie musiałem wysylać, a ty i tak sie wybielasz na forum, bo wiesz jaka jest prawda :) piękna sprawa
poćwicz pyskówkę i sobie pogadamy znowu
 
Również podtrzymuje, trzeba być mega skrzywdzonym przez otoczenie człowiekiem z połamanym kręgosłupem moralnym żeby bronić kreta, jednocześnie nie widząc nic złego w wynoszeniu i informacji i korzystaniu z nich. No ale to aferka zła i nie honorowa XD
 
Również podtrzymuje, trzeba być mega skrzywdzonym przez otoczenie człowiekiem z połamanym kręgosłupem moralnym żeby bronić kreta, jednocześnie nie widząc nic złego w wynoszeniu i informacji i korzystaniu z nich. No ale to aferka zła i nie honorowa XD
no, tak czytam te dc i nie widze tam co mogłoby sprowokować do wyzywania nas, poza tym co napisał Pysio w tej o wypowiedzi.

Szczególnie, że sami macie kreta, który wyniósł info o ruchomych u wolaka jak tylko wstawiłem na forum xDDD
XD jakich ruchomych? wiesz że można skanować wioski?
 
Również podtrzymuje, trzeba być mega skrzywdzonym przez otoczenie człowiekiem z połamanym kręgosłupem moralnym żeby bronić kreta, jednocześnie nie widząc nic złego w wynoszeniu i informacji i korzystaniu z nich. No ale to aferka zła i nie honorowa XD

jak ludzie nie chcą z tobą grać to nie moja sprawa xD
Ty ostatni powinieneś być do pisania o kręgosłupie moralnym, bo grozisz, ze będziesz czyjes laski budził w nocy przez grę xDD
Adios
 
Proszę dać moje wypowiedzi z dc ? Ani razu Cie nie obraziłem śmieszny kolego , który nie potrafi odpowiedzieć na argumenty tylko odbija piłeczkę i zaczyna obrażać.
Nawet mylisz mnie z graczami z jakiegoś Lato ? Coś tam o złotnikach i wyjaśnianiu piszesz? Udajesz znawce , a jak wychodzi, że nic nie wiesz to mówisz, żę to Twój 2 serwer?
Piszesz śmiecie na nas?
Piszesz jak to super Ci idzie, a nic nie pokazujesz w tej gierce. Nie masz honoru i nie znasz nawet tych podstawowych zasad kierujących grepolis.
Mówisz coś o kółku wzajemnej adoracji czy czymś tam, a jedyne co potrafisz to napisać do kolegów leci kolon pomocy i puszczasz kierownice.
Podobno hannibal koleszka który sprzedawał info na lewo i prawo gdzie sie tylko dało teraz u was na wew siedzi? Poziom widać podobny.
Nie pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry