Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Ja się nigdy nie miałem zamiaru wywyższyć, może źle zinterpretowałaś moje wypowiedzi, moje wpisy od samego początku miały na celu obniżenie ego futerek które od początku świata adorują się w każdym wpisie, i gdyby nie fakt, że ich zachowanie wychodzi poza forum, ba nawet poza grepo i prowadzi do sytuacji w której wysyłane są groźby, to nawet bym jednego wpisu nie zamieścił. Serio, wystarczy że ta gra znowu dla każdego będzie tylko gra i forma rozrywki a nie miejscem gdzie na siłę chce się wywyższyć do rangi Boga wyzywając innych i powodując taka masę agresji. Tym samym aby przerwać to wzajemne nakręcanie siebie nawzajem, przeproszę wszystkich którzy poczuli się urazeni i jeszcze raz zachęcam aby GRA stała się dla was tylko GRĄ
Widzisz rzecz w tym że jeśli ubliżasz komuś, wyśmiewasz innych, panicznie się wybielasz oraz wytykasz innym błędy zamiast przyznać się do swoich to automatycznie starasz się pokazać w lepszym świetle tzn. wywyższasz się, taki mechanizm ludzki aby nie dopuścić do siebie niektórych informacji które mogły by zaboleć. Futra to taka ciekawa sprawa, wiedzą że mają największą szansę na wygraną dlatego też się tym uskrzydlają. Myślisz że gdyby stracili miasta pod rząd to nadal byli by wygadani ? Odpowiedź brzmi nie, bo nawet jeśli myślisz że są "głupi" lub "dziecinni" to muszę ci niestety powiedzieć że możesz sobie tak myśleć ale to znów normalne zachowanie ludzkie, wygrywasz to się cieszysz, próbujesz pokazać innym że jesteś lepszy. Jeśli uważasz że ci gracze zachowują się też tak poza grą to zapraszam na przykład do nas na discorda, chociaż jesteśmy wrogami na tym świecie potrafimy sobie normalnie żartować i dobrze się bawić i nikt się nie wywyższa do poziomu Boga. Musisz rozróżnić prowokacje oraz zachowanie z gry od prawdziwego. Są osoby niezbyt przyjemne które biorą to wszystko na poważnie ale jest to tak mały odłamek że nie trzeba się tym przejmować bo zawsze jest wyjątek.
 

DeletedUser32545

Guest
Ja się nigdy nie miałem zamiaru wywyższyć, może źle zinterpretowałaś moje wypowiedzi, moje wpisy od samego początku miały na celu obniżenie ego futerek które od początku świata adorują się w każdym wpisie, i gdyby nie fakt, że ich zachowanie wychodzi poza forum, ba nawet poza grepo i prowadzi do sytuacji w której wysyłane są groźby, to nawet bym jednego wpisu nie zamieścił. Serio, wystarczy że ta gra znowu dla każdego będzie tylko gra i forma rozrywki a nie miejscem gdzie na siłę chce się wywyższyć do rangi Boga wyzywając innych i powodując taka masę agresji. Tym samym aby przerwać to wzajemne nakręcanie siebie nawzajem, przeproszę wszystkich którzy poczuli się urazeni i jeszcze raz zachęcam aby GRA stała się dla was tylko GRĄ
Żeby tak było, to musicie przestać fejkowac o 2/3/4 w nocy, było by naprawdę fajnie grać wtedy =D
 
Status
Zamknięty.
Do góry