Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Po za tym - 80% miast off? Żart?

80% miast deff? Żart? :)
Jak się ma na jednym morzu 47 miast wszystko na zielono to i można się tak bawić. :)
Z deffowcem piszesz, który robi offa więcej niż deffa tylko w przypadku, gdy gra w dobrym soju i nie jest skazany sam na siebie
Cały czas piszesz o dobrym soju... Grałaś kiedyś w jakimś słabszym? :):) Pewnie nie... Sorry Sisi ale Ty grasz tylko i wyłącznie w dobrych sojuszach z powodów nie gry tylko z tego, że Cię lubią tak jest na Juktasie.
Już nie będę wspominał o tym jak Killerek pisał globala aby oddać na ciebie głos w konkursie na gracza roku :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobra to podam Ci przykład z własnego przypadku.

Masz 50 miast Z czego 80% to off.
Dzień przed straciłaś deffa na obronie.
Zostało Ci 500birem i 1k lądu
Masz 1 członka sojuszu którego masz najbliżej ale go nie ma
Podburzone masz 5 miast i cały czas dochodzą ataki przed buntem właściwym.
Obroniła byś te miasta?

- Ja tak miałem na Psi jak walczyłem z Ocenzurowanymi, straciłem 2 miasta 3 obroniłem...
Jak?
Wsadzając kliny po 350 ogni przed kolonem między odstępem 2s...

Był taki okres na Atenach że miałem ponad 90% miast ofowych :) przede wszystkim ognie tyle że to stary system podboju;) Na światowce grałem przed długi czas samym ofem i wszystkie miasta miałem nastawione na off :) Jak wbiłem kolona to mi go obstawiali i oddawałem miasto komuś z sojuszu by zwiększyć ilość defa w soju. Potem jak kilka osób skończyło grę to musiałem zmienić styl gry i ze 100% ofa przejsć troszkę na def. Co do klinów Jeśli bym nie miał defa a miałbym klinować na nowym systemie kolony to pewnie broniłbym ladem bo rydwany czy hoplitow zawsze posiadam w ofach. Jesli bym nie miał murku w miastach to zrobilbym to samo co kolega, wstawial ognie, straty były by spore ale miasta by zostaly u mnie. Nawet zachowałem taki raport z en jak jeden gracz zrobil klina z ogni mojej dziewczynie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ten klin to mogła być nieudana cofka, może chciał nimi zbić kolonka ?? :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ten klin to mogła być nieudana cofka, może chciał nimi zbić kolonka ?? :)

Nie liczy się jak chciał się obronić tylko to, że mu się udało.

Co do tego offa- Ja w miastach offowych nigdy nie robię murka- strata ludzików i ogniami trzeba było się bronić :p
80% miast miałem off jak jeszcze grałem z moimi "rywalami" do jednej bramki.
W jeden dzień nabiłem 90-100 pochodów (z obrony i ataku) podburzyłem im połowę miast na m.37.
Ja nie wiem co dziwnego jest, że na nowym systemie (nie tylko ja) gra bardziej pod off w dodatku sam... Dla mnie to była dobra zabawa i trochę poprawiłem się w klinowaniu.
Gra się po to aby mieć przyjemność.
Na juktasie też grałem tak samo 15 miast w wszystko off. Zresztą Ci co mnie tam atakowali to wiedzą...

No i żeby mieć tyle offa trzeba być bardzo aktywnym- tzn Grasz mocniej na off jak masz więcej czasu, a jak mniej to na deff- proste.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Do gry wyłącznie ofem zawsze trzeba było mieć czas i dostęp do neta i to się nie zmieni do końca świata:)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No nie wątpię, że piszą do Ciebie.
W końcu jesteś znanym autorytetem ;)

"Autorytetem" poniosło Cie Sisi ;)
Ale faktem jest że zna tą grę jak mało kto,dobry grajek i organizator różnych akcji...no i potrafi pomóc zwykłemu graczowi z problemem który ma w grze czy też na forum.....za to go można lubić bo jako "zwykły gracz" potrafi pomóc bardziej niż nie jeden pracownik tego forum.
Potrafi rozmawiać z ludzmi. Ma coś czego nie którym z was brakuje ( Team Administracji ) potrafi w normalny i prosty sposób wytłumaczyć dany problem
.Typowy admin odpowiada pkt regulaminu ... to tak jakbym pisał z maszyną.

Znam Manfreda już parę lat,od jakiegoś czasu dziwnym trafem gramy razem na różnych światach,miałem też przyjemność grać z nim na angolu,znam typa doskonalę ;) On uwielbia Grepo ;) Potrafi czerpać przyjemność z tej gry...choć jak każdy z nas swoje ma za "uszami"

Ja go szanuje za zdrowe podejście do tej gry...coś czego wam w administracji najbardziej brakuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A Pani Sisi czemu milczy? :):)

Bo nie jest w temacie ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

"Autorytetem" poniosło Cie Sisi ;)
Ale faktem jest że zna tą grę jak mało kto,dobry grajek i organizator różnych akcji...no i potrafi pomóc zwykłemu graczowi z problemem który ma w grze czy też na forum.....za to go można lubić bo jako "zwykły gracz" potrafi pomóc bardziej niż nie jeden pracownik tego forum.
Potrafi rozmawiać z ludzmi. Ma coś czego nie którym z was brakuje ( Team Administracji ) potrafi w normalny i prosty sposób wytłumaczyć dany problem
.Typowy admin odpowiada pkt regulaminu ... to tak jakbym pisał z maszyną.

Znam Manfreda już parę lat,od jakiegoś czasu dziwnym trafem gramy razem na różnych światach,miałem też przyjemność grać z nim na angolu,znam typa doskonalę ;) On uwielbia Grepo ;) Potrafi czerpać przyjemność z tej gry...choć jak każdy z nas swoje ma za "uszami"

Ja go szanuje za zdrowe podejście do tej gry...coś czego wam w administracji najbardziej brakuje.

Zgodzę się z tym a czy czerpie jeszcze przyjemność z gry to nie wiem :) myślę że go już nudzi tak samo jak mnie i innych a dzięki temu zaczął bardziej udzielać się na forum i tu rozwiązywać problemy.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zgodzę się z tym a czy czerpie jeszcze przyjemność z gry to nie wiem myślę że go już nudzi tak samo jak mnie i innych a dzięki temu zaczął bardziej udzielać się na forum i tu rozwiązywać problemy.

Trochę masz racji,ale wszystko zależy od samej gry...jeżeli jest łatwo miło i przyjemnie to każdemu się znudzi.
Gra musi posiadać intensywność i ma być ciekawa...a przede wszystkim ma być wyzwaniem np.Helorus
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

to jest właśnie dziwne z jednej strony gra się by wygrać z drugiej zaś strony jak się wygrywa za łatwo to nie dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

sama gra jest nudna gdy brak do niej przeciwnika hehe.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A Pani Sisi czemu milczy? :):)
Oj milczę, bo żeby ładnie odpisać trzeba mieć czas. A tu niektórzy się zdziwią, mam jeszcze inne zajęcia poza grepo ;)

"Autorytetem" poniosło Cie Sisi ;)
Ale faktem jest że zna tą grę jak mało kto,dobry grajek i organizator różnych akcji...no i potrafi pomóc zwykłemu graczowi z problemem który ma w grze czy też na forum.....za to go można lubić bo jako "zwykły gracz" potrafi pomóc bardziej niż nie jeden pracownik tego forum.
Potrafi rozmawiać z ludzmi. Ma coś czego nie którym z was brakuje ( Team Administracji ) potrafi w normalny i prosty sposób wytłumaczyć dany problem
.Typowy admin odpowiada pkt regulaminu ... to tak jakbym pisał z maszyną.

Znam Manfreda już parę lat,od jakiegoś czasu dziwnym trafem gramy razem na różnych światach,miałem też przyjemność grać z nim na angolu,znam typa doskonalę ;) On uwielbia Grepo ;) Potrafi czerpać przyjemność z tej gry...choć jak każdy z nas swoje ma za "uszami"

Ja go szanuje za zdrowe podejście do tej gry...coś czego wam w administracji najbardziej brakuje.

Dziękuję za uwagi Twoje, ale przypominam, że komentowanie pracy administracji jest zabronione na forum, więc proszę o nie kontynuowanie tego wątku.

Co do Manfreda to nie poniosło mnie, napisałam co myślę.
Heh ale z tym, że ma jak każdy z nas swoje za "uszami" to się zgodzę :p

to jest właśnie dziwne z jednej strony gra się by wygrać z drugiej zaś strony jak się wygrywa za łatwo to nie dobrze.
Hm... no z tym też się zgodzę, wygrywanie jest nudne. Ja tam wolę się bronić, bez obrony to nie ma dla mnie gry (przypomnę, ja deffowiec jestem o wiele lepszy niż agresor) :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Przeniosłam tu to pytanie, by nie offtopować w innym temacie.
Pytałeś dlaczego nie gram na Juktasie przeciwko najlepszym...

A kto powiedział, że nie gram? :D

Ciekawe... Na Juktasie byłem całkiem blisko ciebie (2-3 wyspy) Szkoda, że mnie podstępem wykorzystali pewni gracze... Ale to inny temat haha

Co do tego.... Przeciwko komu tak naprawdę walczysz? Z ciastkami macie Pona'a (jeszcze chyba)
Nie rozumiem Cię Sisi... Grasz, bo grasz do topowych sojuszy dostajesz się nie za grę tylko za "uwielbienie"
Zagraj może raz w słabszym sojuszu to pogadamy...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hahahahaha :D

Ty serio nie znasz mnie i gdzie i jak grałam nieraz :D

Może kiedyś zagram w jakimś słabym sojuszu przeciwko najlepszym... Może w Maskotkach tak jak na Atenach?

P.S.
Nie mamy PONa z Ciastkami.

Aaaa i jeszcze coś zapomniałam - zerknij na mój profil na Juktasie.
Maskotka ma tam o wiele głębsze znaczenie niż myślisz :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Oj milczę, bo żeby ładnie odpisać trzeba mieć czas. A tu niektórzy się zdziwią, mam jeszcze inne zajęcia poza grepo ;)



Dziękuję za uwagi Twoje, ale przypominam, że komentowanie pracy administracji jest zabronione na forum, więc proszę o nie kontynuowanie tego wątku.

Co do Manfreda to nie poniosło mnie, napisałam co myślę.
Heh ale z tym, że ma jak każdy z nas swoje za "uszami" to się zgodzę :p


Hm... no z tym też się zgodzę, wygrywanie jest nudne. Ja tam wolę się bronić, bez obrony to nie ma dla mnie gry (przypomnę, ja deffowiec jestem o wiele lepszy niż agresor) :D

To ja Ci dziękuje :)
Tylko potwierdziłaś moje słowa ...pkt regulaminu potraficie rzucać perfekcyjnie ,czytasz je z kartki czy znasz na pamięć?
 
Do góry