Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Owszem i niekiedy żałuję, że nie poszedłem do technikum bo teraz po liceum praktycznie nic nie mam oprócz tej matury...

myślisz że to tylko od tego jest uzależnione czy Ty skończyłeś liceum czy technikum?

mi się zdaje(to nie d Ciebie personalnie), że jak byś nie siedział przed kompem i nie grał w grepolis, lol-a, itp gry a po prostu dorabiał sobie od młodzieńczych lat gdzieś na budowach jako pomocnik czy gdzieś przy tapetowaniu czy kafelkowaniu - czyli po prostu zarabiał pieniązku rękoma to było by zupełnie inaczej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Drogi Manfredzie, tu Twoje stwierdzenie (jeśli chodzi o mnie) jest całkowitym pudłem.
Tak się składa, że już od 16 roku życia staram się pracować. Zaczynałem roznosząc ulotki, błąkałem się przez różne budowy i warsztaty aż skończyłem w jednej firmie jako kierowca i pracuje tam do teraz.
Chodzi mi o to, że po liceum jestem niemalże przymuszony iść na studia. Oczywiście to nie jest obowiązek i też nie każdy powinien iść na owe studia ale co się stanie jeżeli firma, w której pracuję zbankrutuje? Myśląc przyszłościowo, trudno mi będzie bez studiów znaleźć pracę, która zapewni spokojne życie mi i mojej rodzinie (mówię to pod kątem realiów naszego państwa). Zostanie mi tylko założyć własną firmę i liczyć, że interes wypali.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A ja w wieku 15 lat stwierdziłam, że człowiek nie jest jeszcze na tyle dojrzały, by móc decydować o tym co będzie robił do końca życia (wiele znajomych starszych twierdziło, że źle wybrało sobie zawód i jednak ten technik mechanik, czy kucharka to nie to), więc świadomie wybrałam LO. Po LO stwierdziłam, że będę uczyć i idę na studia, a że ja to leń straszny - poszłam na matmę, bo tam nie trzeba się było uczyć :D

Manfredzie uprzedzę Twoje słowa zaraz... Od 4 klasy LO i przez całe studia pracowałam - dawałam korki seriami, maratony po 8h - 10h w weekendy, a w tygodniu pracowałam w sklepie warzywniczym jako pomoc.

Makaron Ciesz się... możesz teraz zdecydować co chcesz robić w życiu i zrealizować to poprzez studia bądź wybranie jakichś kursów kwalifikacyjnych :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Lol no Ty byś się nie nadawał - zjedli by Cię :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

bo po tym ciężko o pracę
u mnie też tak mówili
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ale ja się na nauczyciela nie nadaję... siedzieć po 6-7h w szkole, na lekcji uciszać wszystkich.
Do tego jakieś rady nauczycieli.
Sprawdzanie tych wypocin uczniów na sprawdzianie.

Stanowcze nie :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Lol :D

A ja kocham moją pracę, a najbardziej "niesfornych" uczniów i trudną młodzież. Jak jest problem - Idź Ty zrób coś z nimi, bo ja nie wyrabiam... :D

Wchodzisz do klasy i pytasz - Co znowu zrobiliście pani? A nic... rzucaliśmy kulkami papierowymi, później samolotami papierowymi... podpalonymi... :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

To dobrze, bo oto raczej chodzi żeby robić w życiu to co się lubi.:rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wiesz, przy Twoich zaczepkach na forum, to teraz nie wiem, czy to się odnosi do mnie, że robię to co lubię, czy do tych samolocików podpalonych, że dzieci robią to co lubią :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Raczej do ciebie.
Samolociki to inna bajka. Choć przyznam mam książkę z samolotami które można złożyć z jednej kartki :p
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie wszystkie, bo niektóre to jest wyższa szkoła jazdy.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

JA nie mam takich zdolności i cierpliwości do tego.
Z Lego mój syn już mając kilka latek szybciej budował niż ja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ja kiedyś bawiłem się origami
np. Takie cudo tylko mój miał czerwony dziób
może nawet gdzieś mam zdjęcia
labedz_origami
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Podziwiam ludzi co mają taką cierpliwość.
 
Do góry