Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mi za każdym razem wychodzi coś tego typu;
kartka-papieru--zmi%C4%99t%C4%85--papieru-ball--makro_385259.jpg

Chyba robię coś źle =/
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

hehe
Ja kiedyś na plastyce oddałem pustą kartkę,
Nauczycielce powiedziałem, że mi chodzi o to aby uruchomić wyobraźnię oglądającego pracę.
Niestety Ona nie podzielała ze mną tej koncepcji i dostałem jedną wielką czerwoną 1 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

hehe
Ja kiedyś na plastyce oddałem pustą kartkę,
Nauczycielce powiedziałem, że mi chodzi o to aby uruchomić wyobraźnię oglądającego pracę.
Niestety Ona nie podzielała ze mną tej koncepcji i dostałem jedną wielką czerwoną 1 :)
to musiało być dobre

a mieliście kiedyś sprawdziany na plastyce w podstawówce ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A u nas jakie to styl, kiedy został zrobiony, przez kogo i jaką techniką.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

kiedy ja taki przedmiot miałem hohohoho

ja tam nie miałem z tego :)

wszyscy mają wielkie stopy tylko nie ja
hohohoh
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Z dziwnych sprawdzianów w podstawówce to pamiętam pisemny sprawdzian z wychowania fizycznego pisany na sali gimnastycznej na ławko-równoważniach stojących pod ścianami. Dotyczył przepisów piłki nożnej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja takiego nie pisałem ale widziałem jak inni pisali właśnie z regulaminu sali itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Również pisałam taki - z przepisów koszykówki oraz siatkówki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ogólnie ja mam taką sprawę :p

Dlaczego np(weźmy na to przykład) w grepolis stats nie ma możliwości wejścia na świat po kliknięciu np:Gracza i przejrzeć mapę,profile itd ?
Dobrze by było jak by coś takiego można zobaczyć jak wgl świat jest zamknięty co nie ?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wg mnie tak nie ma, bo teraz pewnie po zamknięciu świata każdy mówi ile to miał miast, z 80 lub 100, a w rzeczywistości miał 1 i to jeszcze 500 pkt :)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Wg mnie tak nie ma, bo teraz pewnie po zamknięciu świata każdy mówi ile to miał miast, z 80 lub 100, a w rzeczywistości miał 1 i to jeszcze 500 pkt :)

To można sprawdzić na grepostats bez problemu,a starsze światy dodatkowo są wpisane w Wiki Grepolis i tam też jest lista graczy z ich statystykami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

To można sprawdzić na grepostats bez problemu,a starsze światy dodatkowo są wpisane w Wiki Grepolis i tam też jest lista graczy z ich statystykami.


No tak wiadomo ale taka możliwość by nie zaszkodziła żeby można wejść na mapę i przeglądać sobie profile sojuszy czy też graczy zobaczyć jak są rozłożone miasta itd :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hm... tak sobie myślę. Czy ktoś sprawdzał z Was, czy grepolisstats to wytwór Inno, czy ludzi niezależnych?
 
Do góry