Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Co do atlety tak? Okej, czekam :D

A co do tych postów - z tego co widze to się nabijają ;) zapewne zaraz wszyscy nagle 'zainteresują' i chętnie włączą się do naszej rozmowy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Na jedno to dobrze, trzeba ruszyć trochę graczy a pokusa nabicia kilku postów jest wielka :D Znając życie, kilka kontrowersyjnych wypowiedzi i ta nasza Karczma zapełni się pijanymi klientami którzy będą seplenić bez ładu i składu tworząc kilobajty spamu, ale może kilka nie oszlifowanych kamieni się pojawi :D
Ważne aby zacząć, niech kończą inni :cool:
 
Odp: Rozmowa Ogólna

obecnie jestem jedynie na Phi i niestety aby dać z siebie 100% aktywności musze ograniczyć się do jednego świata ze względu na brak czasu.. ;/
I dobrze robisz :) Przyznam, że od zawsze się zastanawiałam jak niektórzy potrafią grać na kilku światach i mówią, że na wszystkich dają z siebie 100%... ja na jednym zawsze miałam co robić:confused:


A skoro już jestem na forum, to jak najlepiej przydzielić punkty umiejętności swojemu atlecie w biegu hoplitów? (dodam że 11 poziom)
obecnie mam wytrzymałość 5, siła 3, szybkość 3
No to jest właśnie to, co wspólnie możemy spróbować ustalić. W Wiki jest napisane: "Postaraj się odnaleźć ich najlepszą kombinację!"
Ja mam tak:
Wytrzymałość: 9
Siła: 1
Szybkość: 25
Wynik: 2205.57 m (parę godzin temu)

Może jak wypiszemy kilka naszych kombinacji i wyników to uda nam się rozgryźć tajemnicę treningu hoplity:cool:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Gramper - założę się, że jutro tutaj będzie duuuużo postów... (też sobie trochę ponabijam a co tam :))

Slietie - niedawno (bo kilka miesięcy temu) grałem na sigmie i ypsilonie - jeden wolny świat i jeden szybki , akurat na popołudniowe siedzenie w domu :) Ale gdy zaczęło brakować czasu wszystko oczywiście poszło do piachu :) nie ma szans utrzymać się na szybkim serwerze nie mając czasu na gre - to nie realne, serwer tego wymaga i tyle. Co prawda nawet dobrze mi szło bo tu i tu miałem po 4-5 wiosek (a to już taki czas , w którym zaczynamy profilować miasta i czujemy się władcami świata :D) ale nawet urlop nie pomógł bo miasto straciłem przez atak który wszedł kilka sekund przed aktywacją.

Ostatnio miałem przyjemność pograć na koncie które dostałem od kolegi na rozkręcenie (na jakiś czas) - na alfie ;) Kupa śmiechu, serwer gigant w porównaniu do innych. Wszyscy mają kupe woja itp... Z konta które miało 3 wioski, w tym najlepszą 4k, rozkręciłem konto do ponad 16 wioch z średnią miast 10 tyś. I to bodajże w niecałe dwa miesiące (oczywiście za pomocą sojuszu). Ale kiedy uświadomiłem sobie, że tak czy siak nie mam szans na przetrwanie na tym świecie z tego powodu iż jeden gracz ma 160 miast oddałem te konto spowrotem :) Tak oto wylądowałem na jednym świecie.

Troche się rozpisałem, nie wiem po co bo i tak pewnie nie będzie chciało wam się tego czytać :D Jutro dam znać jak mój atleta sobie poradził, dobranoc :)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

No, daj znać koniecznie jak sobie poradzi Twój atleta :) Ja na Twoim miejscu zdecydowanie postawiłabym teraz na szybkość.

Co do miast... idealnie tutaj widać jak dużo może pomóc sojusz. Na świecie Alfa, którego prędkość wynosi 1, szczególnie na początku, kiedy miałeś mało miast, podbicie 13 miast w ciągu 2 miesięcy to moim zdaniem nie lada wyczyn (wszystko jeszcze zależy ile slotów miałeś wolnych). Swego czasu lubiłam siedzieć w statystykach... tak 4 miasta na miesiąc (przy prędkości świata 1) wydawało mi się rozsądną wartością. Gracze, którzy mieli tyle lub więcej, byli uważani przeze mnie za aktywnych. Ty jednak zdecydowanie pobijasz ten wynik :p Miałeś jakieś specjalne względy w sojuszu jako ten "słabszy", czy też po prostu brałeś udział we wspólnych akcjach i "jakoś przy okazji" się podbiło "trochę" miast? ;)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Korzystając z okazji że to wyjątkowy temat w którym każdy jest równy i nie ma równiejszych (oczywiście nie będę się zwracał do nikogo Pan/Pani) to zawsze intrygowała mnie jedna a właściwie dwie postaci naszego forum: manfred i luzdelsur. Z manfredem kiedyś kiedyś zamieniłem kilka zdań na priv i okazało się że to naprawdę pożądany człowiek, który stoi murem za swoimi, ale nigdy nie miałem przyjemności z Tobą, luzdelsur :) Czy mogłabyś nam przybliżyć swoją (jakże tajemniczą) postać? A może mały wywiad dla naszej e-gazetki GT?

Przyjemności chyba rzeczywiście nigdy nie mieliśmy, ale gawędziliśmy już sobie :). I jak się okazało doskonale mnie znasz, skoro pół roku temu wygłosiłeś taką opinię na mój temat:

Luz osobiście nie przepadam za Tobą, jesteś tylko i wyłącznie prowokatorką a do tego dosyć marną.

Oprócz zajmowania się prowokowaniem czasem gram. Wychodzi to całkiem przeciętnie (znam dziesiątki graczy lepszych od siebie), zatem nie sądzę, aby kogoś interesowała moja skromna osoba.

Z tego też powodu nie sądzę, aby czytelnicy GT chcieli czytać wywiad ze mną. Ale zaspakajając Twoją ciekawość (i prowokując oczywiście dalej) wspomnę, że być może niebawem gdzieś ukaże się materiał, w którego przygotowaniu wezmę udział. O mnie będzie mało, ale o grepolis dużo, to mogę Ci obiecać :)

Ps. I na koniec drobna prywata: kto uważa, że moja propozycja nowej nazwy tego działu (przypomnę: udajemy, że znormalnieliśmy) jest trafiona? :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ile godzin czasu trzeba czekać aż ktoś z suppportu odpisze mi na ticket? dostałem bana bez ochrony, napisałem wczoraj i do teraz zero odpowiedzi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

o której pisałeś? Z tego co wiem czeka się do 24h (Chyba że jest jakieś opóźnienie)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

o której pisałeś? Z tego co wiem czeka się do 24h (Chyba że jest jakieś opóźnienie)

Opóźnienie? w przypadku sprzeciwu gracza od bana bez ochrony?
No chyba, że się w bólach tworzy koncepcje co odpowiedzieć żeby się nie skompromitować (napisałam nie skompromitować, więc to nie jest szykana).

Ciekawe ilu administratorów zajmowało się w tym czasie liczeniem do 50.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ok w 24 h się mieszczą, odpowiedzieli,


mój kolega MG 34 dostał odpowiedź po 19 godzinach :) on pytał w południe dostał odp o 7 rano
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ciekawe ilu administratorów zajmowało się w tym czasie liczeniem do 50.

Odpowiedź: żaden :D
przypominam że wczoraj była niedziela i mimo wszystko ładna pogoda na grila;)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Odpowiedź: żaden :D
przypominam że wczoraj była niedziela i mimo wszystko ładna pogoda na grila;)

A widzisz, nie wzięłam pod uwagę :)
Tak jak i tego, że od przedwczoraj pojawiło się na forum kilka bardzo niewygodnych tematów dla teamu.

Ale ta druga okoliczność jest oczywiście dla sprawy bez znaczenia. Wszyscy poczuli ochotę na grila i z tego grila niektórzy nie wrócili do dziś :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Bywa, toż to jesteśmy przecież doborowymi alkoholikami i nas trochę załapało :D
Co do tematów to owszem, i o tym mówiłem w którejś z poprzednich wypowiedzi.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No, daj znać koniecznie jak sobie poradzi Twój atleta :) Ja na Twoim miejscu zdecydowanie postawiłabym teraz na szybkość.

Co do miast... idealnie tutaj widać jak dużo może pomóc sojusz. Na świecie Alfa, którego prędkość wynosi 1, szczególnie na początku, kiedy miałeś mało miast, podbicie 13 miast w ciągu 2 miesięcy to moim zdaniem nie lada wyczyn (wszystko jeszcze zależy ile slotów miałeś wolnych). Swego czasu lubiłam siedzieć w statystykach... tak 4 miasta na miesiąc (przy prędkości świata 1) wydawało mi się rozsądną wartością. Gracze, którzy mieli tyle lub więcej, byli uważani przeze mnie za aktywnych. Ty jednak zdecydowanie pobijasz ten wynik :p Miałeś jakieś specjalne względy w sojuszu jako ten "słabszy", czy też po prostu brałeś udział we wspólnych akcjach i "jakoś przy okazji" się podbiło "trochę" miast? ;)

Co akcji wspólnych jako tako (głównie wsparcia do okupacji), slotów miałem akurat (2 poziomy kultury jedynie nabiłem) ale lekko nie było bo sojusz nr 1 w topce jako główny wróg... Można powiedzieć że wchodziłem na gotowe, w 50% kolega który mi te konto dał , czyścił mi wszystko :p także zabawa na całego :D

Co do atlety, jedyne 863 metry ;( wale w szybkość teraz.. :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

To super :)

Każdy kto grał na świecie w wersji 2.x doskonale wie, że do pewnego momentu boty szalały jak chciały.
Przyszedł taki moment, gdy support wprowadził kontrole, co np na świecie Ny (chyba jednym z pierwszych w tej wersji) skończyło się plagą banów.

O tym myślałam pisząc o "terminie kontroli antybotowej".

Skoro mogę, to zadam to pytanie administratorowi yetj, a sytuacja dotyczy kolegów z sojuszu ze świata Pi.

Czy możemy liczyć na odpowiedzi na nasze pytania, czy cały ten dział to jedynie stwarzanie pozorów, że próbujecie rozwiązać konflikt pomiędzy graczami a polskim teamem grepolis?

Jeśli pytany ma problemy z pamięcią to podpowiem, że opisywane przeze mnie fakty miały miejsce rok temu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy mogłabyś nam przybliżyć swoją (jakże tajemniczą) postać? A może mały wywiad dla naszej e-gazetki GT?

Luzdelsur, odpowiedziałaś już co prawda, że nikt by nie chciał czytać z Tobą wywiadu, lecz sądzę, że nie jest to prawda :) Jeśli byłabyś tak miła to chętnie się umówię na krótką rozmowę (20-25 min.). Ja się dostosuję w czasie jaki Ci odpowiada :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A zagwarantujesz mi, że będę miała wpływ na treść zadawanych pytań, a to co powiem ukaże się bez cenzury?

Jeśli tak, jestem skłonna propozycję rozważyć.
Jeśli nie, przykro mi, ale rozmowa będzie stratą mojego czasu.

Nie jestem zainteresowana udziałem w żadnym przedsięwzięciu, na którego efekty będzie miał bezpośredni wpływ ktokolwiek z polskiego teamu grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wpływ na treść pytań ma tylko i wyłącznie Redaktor, czyli ja. Przed publikacją dostaniesz wywiad i będziesz mogła ją porównać z opublikowaną. Jeśli chodzi o cenzurę zostanie naniesiona drobna korekta, czyli kropki nad ż, czy ogonek w ą.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zatem dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam.
Powód został wskazany wyżej.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

1) czy trojańska obrona działa już normalnie i można ją używać?


2) czy w przypadku nie uzasadnionej kary w postaci bana bez ochrony który został zdjęty można ubiegać się o rekompensatę? (tj stracone miasta, surowce, złoto itd)


piszę to tutaj żeby odpowiedzi widzieli również inni
 
Do góry