Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No i co mamy się podniecac piłką nożną i dorabiac Hiszpanów?????????

zajmijmy się tym w czym jesteśmy dobrzy, doceniajmy to co w nas najlepsze i zostawiajmy pieniądze u nas w kraju.
Nie rozumiem podniecania się piłka nozną jak u nas jest za przeproszeniem do //bani//.

nie lepiej zajmowac się żużlem na przykład -- tu jesteśmy liderami na świecie - nie ma lepszej ligi jak polska, nie ma lepszych zawodników jak polscy zawodnicy, kazdy zawodnik zagraniczny chce jeździc w polsce bo są tu najlepsze pieniądze!

to oczywiście przykład - ale konkretny. Zostawmy ta piłkę już w spokoju od 1978 roku gdzie polska piłka nozna była na światowy poziomie dawno mineło i nie prawda. Polską piłkę powinnismy inwsstowac ale w młodzież by za 10 lat była na światowym poziomie bo teraz to nie możliwe.
A niech Hiszpanie zajmują sie swoim sportem w którym są dobrzy a my swoim

a siatkówka, piłka ręczna, rugby, tenis, lekkoatletyka,sporty walki ?? można na prawdę wymienić dużo dyscyplin gdzie Polska odnosi sukcesy :) kolega wymienił skoki fakt jest to sport w którym coś wygrywamy ale nigdy jako zespół i jest to sport sezonowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Rozmowa Ogólna

Ostatnio jako zespół też Polakom dobrze idzie, ale od bardzo niedawna zachwycać, by można się tym po jakimś okresie, a nie jednym udanym sezonie.
W Siatkówce i ręcznej fakt Polacy to czołówka światowa.
Sporty walki - ktoś kiedyś powiedział "Piłkarzy to mamy słabych, ale na. to my się umiemy ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ostatnio jako zespół też Polakom dobrze idzie, ale od bardzo niedawna zachwycać, by można się tym po jakimś okresie, a nie jednym udanym sezonie.
W Siatkówce i ręcznej fakt Polacy to czołówka światowa.
Sporty walki - ktoś kiedyś powiedział "Piłkarzy to mamy słabych, ale na. to my się umiemy ;)

mamy wspaniałych bokserów niestety walczą amatorsko bo żeby walczyć zawodowo trzeba mieć znajomości i spora kasę a boks to najbardziej skorumpowany sport na świecie, potem mogę postawiać na piłkę nożną :)

ale podam lepszy przykład złoto dla Kowalczyk która regularnie coś wygrywa a jeśli ktoś oglądał dokument o niej powinien wiedzieć że ten sport nie jest dofinansowywany ;/

polski związek olimpijski (chyba tak się zwie) już kilka lat temu obiecywał medalistom wsparcie a nadal go nie otrzymali

słyszał ktoś historie Bartłomiej Bonka ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja co nieco o Bonku słyszałem.
A łyżwiarze szybcy też wesoło nie maja
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

nie każdy jest takim patriotom jak Ty, jakoś nie widzę problemu, że ktoś interesuje się zagraniczną piłką, a nie np. polskim żużlem

No wiesz to że nie każdy to akurat widać. Jak się nauczymy od najlepszych dbac o siebie a nie robic na złośc sąsiadom to na pewno będzie nam lepiej. Zobacz na Niemców jak dbają o siebie i o swoją gospodarkę i do czegoś doszli.
My zamiast patrzeć na siebie patrzymy na innych i to nasz błąd.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a siatkówka, piłka ręczna, rugby, tenis, lekkoatletyka,sporty walki ?? można na prawdę wymienić dużo dyscyplin gdzie Polska odnosi sukcesy :) kolega wymienił skoki fakt jest to sport w którym coś wygrywamy ale nigdy jako zespół i jest to sport sezonowy


No napisałem o żużlu dla czego? bo tu naprawdę jesteśmy liderami na skale światową nie tylko w zawodnikach ale też w imprezach czy stadionach. Najlepszy stadion żużlowy na świecie jest w polsce. To naprawdę jest coś niezwykłego na skale światową o czym mało kto wie - dla tego iż żużel jest znany w kilku miastach polski - jest bardzo drogim sportem i niebezpiecznym i bardzo trudnym dużo trudniejszym niż piłka nożna. Jak by może był w dużych miastach typu warszawa to może inaczej byście na niego spoglądali.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No wiesz to że nie każdy to akurat widać. Jak się nauczymy od najlepszych dbac o siebie a nie robic na złośc sąsiadom to na pewno będzie nam lepiej. Zobacz na Niemców jak dbają o siebie i o swoją gospodarkę i do czegoś doszli.
My zamiast patrzeć na siebie patrzymy na innych i to nasz błąd.

- - - Automatycznie połączono posty - - -




No napisałem o żużlu dla czego? bo tu naprawdę jesteśmy liderami na skale światową nie tylko w zawodnikach ale też w imprezach czy stadionach. Najlepszy stadion żużlowy na świecie jest w polsce. To naprawdę jest coś niezwykłego na skale światową o czym mało kto wie - dla tego iż żużel jest znany w kilku miastach polski - jest bardzo drogim sportem i niebezpiecznym i bardzo trudnym dużo trudniejszym niż piłka nożna. Jak by może był w dużych miastach typu warszawa to może inaczej byście na niego spoglądali.

Nie wiem czy by to coś zmieniło, w siatkówce jest Politechnika W-wa a tak na prawdę dużego zainteresowania tym sportem nie widzę w stolicy, mamy klub METRO (siatkarski) z wieloma sukcesami europejskimi oczywiście ale co potem dzieje się z tymi chłopakami to nie wiem. Dla mnie jest to wina systemu szkolenia, mamy utalentowanych graczy (sportowców) ale nie potrafimy ich wprowadzić na tą zawodową drogę i dlatego w piłce nic nie osiągamy i nie osiągniemy jeszcze ze 20-30 lat. W innych dyscyplinach też będą problemy bo jest potrzebna kasa a sponsorzy, państwo wolą finansować najbardziej popularny sport czyli piłkę. Najpierw zmiana systemu, finansowania (sponsorowania) konkretnych dyscyplin a potem dopiero można liczyć na sukcesy.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A ja nic nie napiszę o sportach zimowych ani wędkarstwie.

W związku z tym, że niemiecki właściciel ustami swoich przedstawicielek szt.2 (była taka nazwa niemieckich przedstawicieli na Polskę ale mi z głowy wypadła) zabronił prezentować wizerunków Piłsudskiego, Sobieskiego, Chrobrego czuję się okupowany i schodzę do podziemia :)
(to nie komentarz tylko informacja)

Informuję wszystkich chętnych, że organizacja Ruchu Oporu idzie pełna parą. Kontaktu nie podaję, żeby zmylić tropy, ale kto zechce do lasu ten las znajdzie. KMWTW ;)

Pozdrawiam wszystkich mądrych i myślących użytkowników forum :) Salut!
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Znowu na wakacjach byłeś?


noo, dobrze że nie ma takich

800px-WWII_Warsaw_-_Jed%C5%BA_z_nami_do_Niemiec_(1943).jpg
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

W związku z tym, że niemiecki właściciel ustami swoich przedstawicielek szt.2 zabronił prezentować wizerunków Piłsudskiego
No a dziwisz się jak dostali lańsko?

gramy u niemca a nie u polaka i nie da się tu po polsku. A mówilem żeby iśc na DE świat i skopac im tyłki. Stworzyc Polnischen Legion haha to by było coś.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

eee tam zdziwili, nie raz dostali lanie i teraz myślę że by było dużo chętnych by znowu skopać im tyłki.

Ale świat musiał by być szybki by zagrali dobrze gracze z Niemiec bo jak nie będzie konkurencji to będzie kiszka.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

MG, znowu wolne ? Co robiles w tym czasie ?

Zabijałem wiewiórki.

Przy okazji to mam pytanie jak już mnie zaczepiasz, a nawet dwa pytania. Zaciekawiła mnie ilość twoich postów na forum. Są jakieś o Grepolis czy same takie jak wyżej?
I co byś chciał za usuniecie konta na forum? Napisałeś, że ta gra jest nudna i cie nie interesuje więc..
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

eee tam zdziwili, nie raz dostali lanie i teraz myślę że by było dużo chętnych by znowu skopać im tyłki.

Ale świat musiał by być szybki by zagrali dobrze gracze z Niemiec bo jak nie będzie konkurencji to będzie kiszka.

kilku topowych graczy z niemieckich serwów gra obecnie na Katane serwer en74
 
Do góry