[Nowość] Siła hasła

  • Rozpoczynający wątek norbert-omega
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz , żeby ta propozycja weszła w życie?

  • Tak.

    Głosy: 69 75,0%
  • Nie.

    Głosy: 5 5,4%
  • Dla mnie jest to obojętne.

    Głosy: 14 15,2%
  • Tak , ale poprawki mogą być.

    Głosy: 4 4,3%

  • W sumie głosujących
    92

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Każdy z dłużej grających użytkowników zdaje sobie sprawę z tego, że mocne hasło zapobiega włamaniu. Następne wyskakujące okienko z info o słabym haśle raczej wprowadzałoby zniechęcenie do gry. Im młodszy uczestnik tym słabsze hasło, gramy tutaj w różnych przedziałach wiekowych. Ale być może mniej byłoby włamań dzięki tej funkcji, więc dla mnie jest to obojętne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Jakby moj syn/corka mialo 11 lat stworzyliby jakies haslo: asia lub tomek po 3 latach asiAo, a syn ToMeK. 5 lat pozniej: 1"AsiaOoO i syn A(ToMEk1. Tak jak mowila Ariene sa rozne grupy wiekowe. Podalem jeden schemat. Jesli przyjdzie laptop, bo z telefonu Symbiana nie moge wchodzic na Grepolis, a tylko na Forum to jak niedlugo wroci laptop to zaczne grac :D

To chyba dobrze, ze norbert-omega chcial dodac taka propozycje. Ps: Ma juz 50 glosow na tak :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Nie jestem do końca pewny co do tej propozycji, i tak będą się włamywać na konta, a szanse powodzenia na takie coś są mało prawdopodobne :( Zniechęcimy 15% graczy z powodu wymyślania jakiegoś hasła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

jak ludziom nie zależy na koncie - wymyślając słabe hasło to po co się o nich martwią ,niech sobie tracą te konta,może się wtedy nauczą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Ja jestem na tak.Spotykałem się ze stronami,które podawały siłę hasła,uważam,że jest to potrzebne.

Wystarczy dopisać cyferki i hasło będzie trudniejsze,a szansa na włamanie mniejsza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Jestem na Tak. Dziwi mnie to ze ktoś może być na nie, ponieważ sine hasło to podstawa wg. mnie.
 

DeletedUser21771

Guest
Odp: Siła hasła

1. Najważniejsze, aby nikt Ci się nie włamał to jedna podstawa: Miej dobre hasło, zamiast się zastanawiać.

A i tak są łamacze haseł do Grepolis, więc i tak nie wiem po co zakładanie jakiegoś... no wiecie... hasła :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Siła hasła

Na tak, I może jeszcze że jeżeli gracz ma słabe hasło nie może się zarejestrować i musi dać mocniejsze.
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Siła hasła

dobry pomysł o wiele by zmniejszył włamania bo wielu grach wpiszesz jako hasło gracza nick i już ale powino być oszczerzenie by chasło nie było takie jak nazwa gracza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Siła hasła

Tak, nie widzę tu żadnych przeciwwskazań. Dodatkowo będzie mniej problemów, jak mówili przedmówcy.
 
Do góry