Sid portfolia

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Lepiej stworzyć a później się tym pochwalić że się takie cuś zrobiło xD

jordan_terrell__charlie_scene__by_darthu-d68vavv.png

Po wielu przemyśleniach powstał nowy sig taka mała odskocznia :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nowy tag

danny_by_darthu-d69pv81.png

jestem bardzo zadowolony z efektu :)

Zapraszam was na nasze forum graficzne gfx :) strona przechodzi remont generalny szukamy nowych twarzy,u nas możecie się dużo nauczyć jesteśmy dla pomocy przy początkach za tydzień pojawią się u nas zagraniczne twarzy z innych forach graficznych służąc pomocą ale bez amatorów strona nie będzie działała tak jak należy chcemy nauczać nowych ludzi nowych rzeczy przedstawcie się u nas na forum i wklejcie parę amatorskich prac my wam pomożemy

<ciach>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Jak zawsze nie wiem co powiedzieć :D
Boskie! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

brp4.png


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wracam do formy :)
qggn.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Sorki, że to napiszę, ale ten ostatni trochę słabszy :(
Zawsze tak pięknie wtapiałeś c4d w tło, a na tym, no nie widać tego...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Ponieważ to jest już smudg'e i to jest ciężka dziedzina co też zawsze nie musi się podobać zależy to od kolorów lub ułożenia rozmycia na tle i ja dopiero się tym bawię od tygodnia więc to dopiero początek zabawy :p
 

DeletedUser20298

Guest
Odp: Sid portfolia

Nie najgorzej. Z pierwszej strony jest takich kilka, które wpadają w oko. Reszta ssie, szczególnie słabej jakości materiały i monokolor. Widziałem także kilka efektów z tutków, które powinny służyć jedynie jako trening, nie jako realizacje do oceny. Jeśli czujesz się w grafice dobrze, to spróbuj swoich sił w innych kategoriach, bo akurat sygantury, to jest najmniejszy element tej dziedziny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Nie najgorzej. Z pierwszej strony jest takich kilka, które wpadają w oko. Reszta ssie, szczególnie słabej jakości materiały i monokolor. Widziałem także kilka efektów z tutków, które powinny służyć jedynie jako trening, nie jako realizacje do oceny. Jeśli czujesz się w grafice dobrze, to spróbuj swoich sił w innych kategoriach, bo akurat sygantury, to jest najmniejszy element tej dziedziny.

Kolego na tutkach to ja robiłem rok temu.... hehe :) jestem ciekaw jakie tworzysz prace skoro tak mnie oceniasz :)) i do tego słabej jakości :p

lrqr.png

daoi.png
 

DeletedUser20298

Guest
Odp: Sid portfolia

Jeśli pracami nazywasz "sygantury" to nie tworzę prac. Z sygnatur wyszedłem już kroć temu. Jestem webdesignerem, tworzę strony oraz grafikę na potrzeby www. Marketingu oraz takie tam. Porównując twoje sygnatury z grafikami z innych for, uważam iż po prostu nie wychodzą zbyt dobrze. Oceniałem grafikę z pierwszej strony na której znajdują się elementy z tutków, co do słabej jakości, to w niektórych swoich pracach użyłeś słabej jakości renderów / stocków / c4d co strasznie psują efekt. Zwróć także uwagę na efekty kolorystyczne jakich używasz, są zbyt głębokie przez co psujesz kolorystykę jak jej całą głębie.

Spróbuj może wykonać coś bardziej estetycznego, czystszego, co będzie proste a zarazem z wyjątkowo kompozycją.
 
Odp: Sid portfolia

Pytanie ile osób widzi różnicę i dla kogo są te grafiki i komu mają się podobać. Jakiemuś super hiper webdesignerowi, czy normalnym ludziom, którzy patrzą i widzą, czy im się podoba czy nie. Mnie się podoba. I nie interesują mnie te rendery/stocki/c4d czy inne dziwadła.

DarthSid, mnie się Twoje grafiki podobają. Jeśli lubisz je robić, to rób - ćwiczenia czynią mistrza :) Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry