Sid portfolia

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20298

Guest
Odp: Sid portfolia

Pytanie po co zakładać portfolio skoro nie jest się gotowym na krytykę oraz ocenę? Tą pozytywną bądź nie. Fakt, mi nie musi się podobać i nie piszę to po to aby kogoś pogrążyć lecz dać poradę - ocenić. Byłoby to absurdalne gdyby miał pisać "Wszystko spoko, fajnie" jeśli tak nie jest. Dlatego próbuje wytknąć wszystkie błędy żeby na przyszłość ich nie stosował. Jeśli ma swoją takie małe grono odbiorców, którzy doceniają jego grafikę to fajnie, takie zjawisko jest zawsze pozytywne. Rzecz w tym, że jeśli już coś się robi to powinno się to robić dobrze, bądź jak najlepiej i uczyć się na błędach oraz dążyć do polepszenia swoich umiejętności ( Jeśli czujemy się w tym na siłach ). Oczywiście, że nic samo nie przyjdzie i jedyne rezultaty osiągniemy ćwicząc nasze umiejętności i tego ci życzę - Jak najlepszych rezultatów!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Pytanie ile osób widzi różnicę i dla kogo są te grafiki i komu mają się podobać.
Ja myślę, że pytanie brzmi nie DLA KOGO są grafiki, ale KTO je robi i czy chce się rozwijać.

Jeśli robi je osoba, której zalezy głównie na poklasku - to zawsze znajdzie się jakaś nisza, gdzie komuś będzie się nasza twórczość podobała. Wystarczy uderzać w odbiorcę malo wyrobionego albo grupę wsparcia albo w temat, który jest tak niszowy, że zawsze będzie się komuś podobał.
A jeśli robi je osoba, która chce się rozwijać (technicznie i nie tylko), to uwagi pokroju tych derczego, konkretne i w temacie, będą jak najbardziej wskazane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

3q12.png

a8kr.png

4duu.png


Cenne komentarze dziękuję wam :) wiecie ja czasu zawsze nie mam czasami się dopasowuję do zamówienia a niektóre prace to collab więc jak zrobię z pang formatu to nie mam możliwości bajerowania na stocku za bardzo więc no sami wiecie jak to czasami wychodzi :)

ale super dzięki za kom przynajmniej ruch się robi a graffikę tworzę dla przyjemności nie dla zysku :)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Sid portfolia

zrobiłbyś mi Macierewicza w stroju rycerzy jedi walczącego z zombiakami na sygnaturkę?
 
Odp: Sid portfolia

czasami się dopasowuję do zamówienia
A można u Ciebie też składać zamówienia na sygnaturkę na forum?

Bo jeśli tak, to czy mogłabym prosić o sygnaturkę związaną z nurkowaniem? Taką, żeby mniej więcej pasowała do mojego avatara i nie była wyższa niż 100px :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Zobaczę jutro czy dam radę,bo mam też na jutro kolejne zamówienie dla znajomego a on już trochę czasu czeka na to :p ale postaram się wam coś wyskrobać tylko przeszkodą są panujące tutaj na forum rozmiary sygnatur :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

alves__collab_aminox_gfx_darthu__by_darthu-d721pwv.png

wczorajszy collab

Przepraszam ze nic nie zrobiłem dal was ale w sobotę w szpitalu byłem miałem szycie rany którą oczywiście sobie zafundowałem za free :( teraz trochę się lepiej czuję i jak jutro przysiądę do kompa to coś wyskrobię :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Pytanie ile osób widzi różnicę i dla kogo są te grafiki i komu mają się podobać. Jakiemuś super hiper webdesignerowi, czy normalnym ludziom, którzy patrzą i widzą, czy im się podoba czy nie. Mnie się podoba. I nie interesują mnie te rendery/stocki/c4d czy inne dziwadła.

DarthSid, mnie się Twoje grafiki podobają. Jeśli lubisz je robić, to rób - ćwiczenia czynią mistrza :) Powodzenia!

jesli sie daje prace do oceny to trzeba sie liczyc z tym, ze zobaczy je rowniez ktos kto z tego zyje i jest profesjonalista.
Sam pracuje w agencjach blisko juz 10 lat.
na takie graficzki czasu juz kompletnie nie mam i ci co rowniez pracuja w branzy, powiedza to samo.
Po grafikach widac zapal i oszolomienie PSem.
akurat ja tworze prace do druku. wiec wszystko musi byc przygotowane perfecto. a te graficzki to co najwyzej na znaczek pocztowy by weszly i tez bez gwarancji jakosci.
typowa zabawa zachlysnietych fotoszopem:) masa takich w sieci. Ale szacun za zapal.
Oczywiscie widac niedostatki ale nie to jest skaza tych prac.
Mianowicie to, co kazdy z kreatywnych by powiedzial - te prace to nic odkrywczego, mozna powiedziec ze wtorne.
Masa jest identycznych, robionych tak samo.
techniki i narzedzi mozna sie nauczyc ale najbardziej wartosciowe sa autorskie i nieszablonowe pomysly.
Wtedy brak umiejetnosci schodzi na dalszy plan - bo tych po prostu mozna sie nauczyc.
Do agencji predzej wezma kogos kto slabo zna CSa ale ma fantastyczne pomysly niz mistrza programow ale powielajacego innych.
Takze glowa do gory i wiecej odwagi. Probuj czegos czego nie widziales...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Wolałabym zobaczyć zdjęcie bez Twoich świetnych przeróbek :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

w swoim czasie :D moze na c4d kiedys coś zrobię :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

A może mi zrobisz sygnaturę? Ja jakoś nie mam czasu ostatnio, a przydaloby si,ę coś nowego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Wymiary standardowe- 700x150. a temat? Lubię zaskakiwać i szokować. Może nutka perwersji? Zaskocz mnie :) Na pewno mi się spodoba :) No i awatarek do kompletu, jeśli dasz radę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Dasz mi motylka jako avatar i taką ładną sygnaturkę z konikami polnymi? Napis też chcę, nazwa: CichyPan
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Dasz mi motylka jako avatar i taką ładną sygnaturkę z konikami polnymi? Napis też chcę, nazwa: CichyPan

a coś normalniejszego nie da sie :p ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

+ Nowy tag
ypm8.png


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeszcze jeden
7mz5.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

Mnie nie było, to cisza :D
Przyjmujesz praktykantki na naukę w PS'sie ?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sid portfolia

664794life_in_hand.PNG

kolejna pracka :)

co do pytania to raczej nie bo sam nie mam czasu na wykonywanie prac ale i tak mało siedzę na PS-esie,bo używam innych programów ponieważ ostatnio trochę siedziałem na forum graficznym amerykańskim i tam mają fajne różne bajery :) ogólnie to będę stara się robić dobre wektory bo mi to słabo wychodzi xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry