Sigma Party

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sigma Party

Ja nie gram bez Mańka ;)
Bo nie ma kogo wkurzać potem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ty bez niego i on bez ciebie Evka.


A tak swoją drogą...
maniek, nie wiedziałem że jesteś dziewczynką. Ta samiczka alfa w sygnie jest taka wymowna :p
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

hahaha u nas same dziewczynki nawet Evelinka sie przerabia
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

Kochanie bądz bardziej przystepna i nie lej ich to wtedy beda ciebie wielbic jako swoja pania a tak to jak faceta cie uwazaja i do tego brutala hahaha:D
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

Aniu ale chyba sie nie gniewasz bo wiesz ze ja pisze zawsze to co mysle a mysle ze oni wszyscy sie ciebie boja hihihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Aniu ale chyba sie nie gniewasz bo wiesz ze ja pisze zawsze to co mysle a mysle ze oni wszyscy sie ciebie boja hihihi

OJ tam mnie to się nikt nie boi. No chyba,m ze mnie wkurzycie to szczęśliwy ten co zdąży zwiać:p Ale to w takim razie od Ciebie należy jeszcze szybciej uciekać :d
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

UWAGA - jest szansa bym namówił moje panie na angielski serwer :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

No to dobrze nubku, czekam na info na gg jak ustalicie godzine i dzień wbicia
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

zaproponowałem im start jutro o 18:00 lewa góra zobaczymy co odpowiedzą hehe. Warto byśmy się logowali parami i podawali sobie linki zawsze to ktoś dostanie 200 złota
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

Oke, Nerv'owi powiem żeby sie szykował ;)


nerv to lama i nikt go nie chce bo tylko by złotko walił w gre a nic umiejętności


powiadomiłem mase znajomych z grepolis - zobaczymy ile będzie chętnych

jutro potwierdze na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ja bym sie pisal zeby dokopac inym smiesznym ludzia na globalu ale do swiat nie dam rady poswiecic wiecej niz 3 godzinki na gierke dzienie wiec dla mnie to mija sie z celem :( no i nie wiem czy byscie chcieli takiego nobka :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

Ja bym sie pisal zeby dokopac inym smiesznym ludzia na globalu ale do swiat nie dam rady poswiecic wiecej niz 3 godzinki na gierke dzienie wiec dla mnie to mija sie z celem :( no i nie wiem czy byscie chcieli takiego nobka :)


spoko 3h to aż za dużo na początek

potem nadrobisz - 3h ale sumiennie :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

nerv to lama i nikt go nie chce bo tylko by złotko walił w gre a nic umiejętności

hm... not?
77073.jpg


no to jutro o 18 szykować sie na ostra farmę. Wbijać będziemy z linków, żeby wylądować na zaplanowanych pozycjach :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Bedziemy tam 2 tygodnie w plecy.... pierwsze podboje nie beda latwe,szybkosc tez nie jest jakas zabujcza... (to ten swiat o ktorym mowa byla wczesiej?) Lubie wyzwania! WCHODZE W TO!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ta, Corinth.
Ktoś wcześniej podał jego config.

@
prędkość:2
prędkość jednostek: 2
ochrona początkowa: 5dni
morale: nieaktywne
system podboju: stary
 
Do góry