Sigma Party

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

może wkrótce doczekamy się serwera x5,6?:p aby dać szybciej szansę dostania się na świat bohaterów tym, którzy nie grają na pozostałych światach.
ostatni szybki świat to chyba Jota była..
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sigma Party

i tak szybciej i łatwiej będzie zacząć na świecie który już jest w erze cudów przecież, po co się męczyć? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

to racja ale chyba musisz należeć tam do sojuszu, który jako pierwszy wybuduje określoną ilość cudów prawda?:p nie wiem czy taki sojusz zechce świeżaka z 10k pkt;p chyba że się ma znajomości:p
Psociuuuu...?;p
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sigma Party

nie, wystarczy zdobyć indywidualną przepustkę na świat bohaterów (po tym jak któryś sojusz już wygra na danym świecie)... póki co ma wystarczyć 20k pkt, 7,5k pkt walki, 1 miasto założone, 1 podbite i 100x użyte łaski, więc pikuś... a nowości na świecie bohaterów kuszące :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ja ide na global zobaczyc jakie tam maja stanrdady gry,trzeba sie sprawdzic na scenie miendzynarodowej - A JAK! :D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sigma Party

jeśli takie są wymagania na świat bohaterów to mogę spać spokojnie :D Na theta konto wciąż jest :)
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

Matus na theta nie bedzie cudu nie ta wersja dlatego tez tam zrezygnowalem a cudem jest tam Tomeczek hehehe
a cudem dlatego ze ktos go wogole zrobil :D:D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

wystartowaliśmy :)) no i zobaczymy czy angole dadzą nam radę
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sigma Party

Userek własnie błąd, bo theta weszła w okres budowy cudów :p Więc jest wesoło :p w środę nam wgrano 2.0 i szybko uruchomiono możliwość ich budowy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Chodźcie, chodźcie. Ustawienia dużo lepsze od naszych. Brak bonusa nocnego i prędkość jednostek x2 to jest coś czego u nas nie ma. Jak ktoś chcę to piszcie na gg 12068705 podam link do wysp obok, to nie będziemy tak porozwalani, bo juz słyszę, ze Adrian wylądował 10h od reszty :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Coś ty, Adrian 2 godziny biremkami od nas ale coś zapa nie przyjmuje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Coś ty, Adrian 2 godziny biremkami od nas ale coś zapa nie przyjmuje :p

Nie patrzyłam User mi tak mówił. Zapra nie przyjmuję, a ja to kuźwa pies? Diuna :D


Ps. ja do Adriana mam 9.18 biremami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Jak wbijacie dzień wcześniej to sie nie dziwcie :p

Albo robicie z userem resa albo sie spotkamy za kilkanaście dni gdzieś na wyspach pomiędzy nami, your choice
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

dawać ludzie gramy - czas skopać pupcie angolom

lewa góra wybrac link w podpisie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Jak wbijacie dzień wcześniej to sie nie dziwcie :p

Albo robicie z userem resa albo sie spotkamy za kilkanaście dni gdzieś na wyspach pomiędzy nami, your choice

Przecież kuźwa od wczoraj mówię, żebyście wchodzili z linków. Ale jak zwykle Maniek musiał po swojemu zrobić. Na pewno nie będę robić restarta, mam już 4 rolne i mi się nie chcę od nowa zaczynać.
Zaprosi mnie ktoś do tego soja?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Też chciałem wbijać wczoraj to maniek drze się że "nie, jutro o 18 i -_-uj" :D


hm, masz zapa chyba ze nie jesteś Kaliszanka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Też chciałem wbijać wczoraj to maniek drze się że "nie, jutro o 18 i -_-uj" :D


hm, masz zapa chyba ze nie jesteś Kaliszanka

Nie nie jestem Kaliszanka. Tamto konto założyłam wcześniej na próbę, ale tam potem nie szło nikogo zaprosić i oddałam je do usunięcia, bo jakiś Einsztein wymyślił, ze przez 5 dni nie można zrestartować.
Jestem Diuna, User jest ze mną na wyspie, a Saxon obok.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

Aniu mówiłem że dziś bo nie wszyscy zostali poinfromowaniu

a chyba łatwiej zrobic restart Tobie niż potem będziemy porozwalani na całej mapie - no tak ale 4 rolne szkoda je marnowac ;p
 
Do góry