1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Skracanie/wydłużanie czasu budowy/rekrutacji

Dyskusja w 'Zaakceptowane' rozpoczęta przez użytkownika SNAJPER007, 7. Sty 2015.

?

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

1. Tak

12 głos(ów)
    70,6%
  2. Nie

4 głos(ów)
    23,5%
  3. Obojętne

0 głos(ów)
    0,0%
  4. Tak, po poprawce (jakiej?)

1 głos(ów)
    5,9%
  1. SNAJPER007

SNAJPER007

Bry!

Ostatnio jakoś tak dopiero zwróciłem uwagę na jedną rzecz, mając port na jakimś tam poziomie 35biremek robi mi się przy skrócie 7h 44m 55s. Następnie podniosłem port o kilka poziomów- zmiany: żadne (tyczy się jednostek czekających w kolejce).
    Nie sprawdzałem tego w przypadku koszar ale pewnie jest tak samo.

Chodzi o to że podczas rekrutacji która trwa X czasu gdy podniesiemy lub obniżymy poziom budynku gdzie trwa rekrutacja czas leci dalej, tak samo z kolejnymi jednostkami w kolejce, nie ulega on zmianie (ani nie skraca, ani nie wydłuża).

Propozycja wnosiłaby to że przy każdym podniesieniu lub obniżeniu poziomu budynku czas by się aktualizował o bonus na danym poziomie budynku gdzie występuje. Tyczyłoby się to wszystkich jednostek w kolejce, tych kolejnych i aktualnie trenowanych.
    W przypadku tych drugich bonus odliczany by był od czasu który pozostał a nie od tego pierwotnego gdy robiliśmy zlecenie.

To samo można by zastosować w przypadku senatu. Gdy zlecona zostanie rozbudowa lub rozbiórka z poziomu N do X i gdy senat wskoczy na poziom X to budynki czas trwania budowy/rozbiórki zostanie zaktualizowany o bonus na poziomie X, nie jak do tej pory że wynosił tyle ile był przy zlecaniu z senatu na poziomie N.

Pisząc nasunęło mi się pytanie odnoście żurawia, powyższy schemat go chyba nie dotyczy? Że po zbadaniu czasy się same skracają? Jeśli nie to też noszę o tę zmianę :p

Pozdrawiam, S007 :)

2. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Odp: Skracanie/wydłużanie czasu budowy/rekrutacji

Propozycja zaakceptowana.

3. SNAJPER007

SNAJPER007

Odp: Skracanie/wydłużanie czasu budowy/rekrutacji

Thanks a lot! :)

Do góry