Sojusze

  • Rozpoczynający wątek andrev1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4105

Guest
Elozox rozwiazal sojusz "-PD- FALANGA" bo znudzila go gra (tak jest napisane w jego profilu;))
 

DeletedUser

Guest
-Pd- Falanga była taka mocno że jak norki przejęły miasto jednemu z nich od razu go wywalali żeby nie mieć strat...
Elzox skasował sojusz bo chciał odejść w chwale za nim by sie sojusz posypał ...
 

DeletedUser4105

Guest
No takie sa masowki:) niby pomoc pomoc 10000 członków a jak co do czego idzie to pomocy nie ma;)
 

DeletedUser

Guest
-PD-Falanga jak i inne sojusze z tej koalicji nie są masówkami są bardzo zgrane i ciężko im cokolwiek przejąć ale jak już pali im się grunt to wywalają gracza...
 

DeletedUser

Guest
-PD-Falanga jak i inne sojusze z tej koalicji nie są masówkami są bardzo zgrane i ciężko im cokolwiek przejąć ale jak już pali im się grunt to wywalają gracza...

nie wiem jak pozostałe sojusze z tej koalicji, ale Kury nigdy nie wyrzucili i nie wyrzucą gracza z sojuszu gdy ten ma jakieś kłopoty... jeśli jednak masz jakieś dowody na coś takiego to je przedstaw a jak nie, to nie pisz głupot...

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak pozostałe sojusze z tej koalicji, ale Kury nigdy nie wyrzucili i nie wyrzucą gracza z sojuszu gdy ten ma jakieś kłopoty... jeśli jednak masz jakieś dowody na coś takiego to je przedstaw a jak nie, to nie pisz głupot...

pozdrawiam

No ciekawe, wiec dlaczego mnie wyrzuciliscie?;)
 

DeletedUser

Guest
Co do kur to niewiem ale jak ma Ci dać przykład to prosze gracz adjasia i Nostrodom po akcjach norek na nich jakoś falanga sie ich pozbyła....
Więc nie wiem kto tu głupoty gada....
 

DeletedUser

Guest
Wątek trochę upadł :D
Oglądałem dzisiaj sojusze z czołówki(wymagania, gracze i gdzie się znajduja)
Co sądzicie o wymaganiach w stylu:
podaj liczbę wojsk(konkretnie)
sytuacja na swojej wyspie

Pisząc podanie do tego sojuszu podaję im wszystkie info. o sobie stając się łatwym łupem bez konieczności szpiegowania mnie! :eek:
Zapisujecie się do takich sojuszy czy to nie ma dla Was znaczenia?
 

DeletedUser

Guest
podaj liczbę wojsk(konkretnie) idiotyzm?
sytuacja na swojej wyspie jak koles ma baty to co napisze jestem atakowany i go nieprzyjma bo bedzie wiadomo ze to kula u nogi:p
 

DeletedUser

Guest
No to akurat nie jest do końca przemyślane.
Przecież (co do sytuacji na wyspie) zawsze można okłamać...
 

DeletedUser

Guest
gre

wiecie po co jest podaj liczbę wojsk(konkretnie)??? po to by nie brać cieniasów takich jak niektórzy z was do sojuszu którzy sami nie potrafią się bronić lub nie mają czym i o to chodzi...
 

DeletedUser

Guest
pff,ale podając takie informacje,możesz zostać szybko podbitym ;) Nawet nie będą musieli marnować srebra,żeby dowiedzieć się co tam masz...;<
 

DeletedUser

Guest
s

jak masz być podbity to i tak bd u nas w soju to tylko kwestia czasu;p
 

DeletedUser

Guest
Jakiś stary wątek odświeżony??
Warunki przyjęcia dyktuje sojusz jeśli się nie podoba no to po prostu nie przystępować.
 

DeletedUser

Guest
pff,ale podając takie informacje,możesz zostać szybko podbitym ;) Nawet nie będą musieli marnować srebra,żeby dowiedzieć się co tam masz...;<

Jak się nie umie grać to i tak się zostanie podbitym. Do sojuszu się nie wchodzi po to żeby mieć ochronę tylko żeby stanąć po którejś ze stron i walczyć.
 

DeletedUser

Guest
Sojusz nie powinien byc azylem tylko drogą do rozwinięcia. Liczy się zgranie, miła atmosfera i zainteresowanie każdym z członków sojuszu.
Taka jest -=LIGA PERSKA=- Tak szczerze mówiąc to gracze co zaczynają grę na Delcie nie mają szans sie rozwinąć chyba że na farmy dla innych mocnych graczy.

Taka jest moja opinia..
 

DeletedUser

Guest
Nowości sojuszowe

Wątek upadł...
Więc chcę go OŻYWIĆ!
Po rozpadzie Ka-tet i jeszcze jakichś tam sojuszy, powstały 2 nowe, czołówkowe sojusze:
- Activity (tę genezę znam...)
- N.S.S (..., a skąd wzięło się "TO"?)
Co o nich myślicie, może ktoś zna jakieś szczegóły? ;D
 
Do góry