1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sojusze

Dyskusja w 'Delta' rozpoczęta przez użytkownika andrev1, 14. Mar 2010.

1. to jakaś podróba

2. Morex

Morex

Elozox rozwiazal sojusz "-PD- FALANGA" bo znudzila go gra (tak jest napisane w jego profilu;))

3. lukaschudy

lukaschudy Guest

-Pd- Falanga była taka mocno że jak norki przejęły miasto jednemu z nich od razu go wywalali żeby nie mieć strat...
    Elzox skasował sojusz bo chciał odejść w chwale za nim by sie sojusz posypał ...

4. Morex

Morex

No takie sa masowki:) niby pomoc pomoc 10000 członków a jak co do czego idzie to pomocy nie ma;)

5. lukaschudy

lukaschudy Guest

-PD-Falanga jak i inne sojusze z tej koalicji nie są masówkami są bardzo zgrane i ciężko im cokolwiek przejąć ale jak już pali im się grunt to wywalają gracza...

6. Mooshie

Mooshie Guest

nie wiem jak pozostałe sojusze z tej koalicji, ale Kury nigdy nie wyrzucili i nie wyrzucą gracza z sojuszu gdy ten ma jakieś kłopoty... jeśli jednak masz jakieś dowody na coś takiego to je przedstaw a jak nie, to nie pisz głupot...

pozdrawiam

7. Tien

Tien Guest

kury przede wszystkim grają dla JAJ :D

8. Mooshie

Mooshie Guest

to swoją drogą...

9. wojteksuper

wojteksuper Guest

No ciekawe, wiec dlaczego mnie wyrzuciliscie?;)

10. lukaschudy

lukaschudy Guest

Co do kur to niewiem ale jak ma Ci dać przykład to prosze gracz adjasia i Nostrodom po akcjach norek na nich jakoś falanga sie ich pozbyła....
    Więc nie wiem kto tu głupoty gada....

11. jlkurczak

jlkurczak Guest

Wątek trochę upadł :D
    Oglądałem dzisiaj sojusze z czołówki(wymagania, gracze i gdzie się znajduja)
    Co sądzicie o wymaganiach w stylu:
    podaj liczbę wojsk(konkretnie)
    sytuacja na swojej wyspie

Pisząc podanie do tego sojuszu podaję im wszystkie info. o sobie stając się łatwym łupem bez konieczności szpiegowania mnie! :eek:
    Zapisujecie się do takich sojuszy czy to nie ma dla Was znaczenia?

12. xplode11

xplode11 Guest

podaj liczbę wojsk(konkretnie) idiotyzm?
    sytuacja na swojej wyspie jak koles ma baty to co napisze jestem atakowany i go nieprzyjma bo bedzie wiadomo ze to kula u nogi:p

13. Gabi0703

Gabi0703 Guest

No to akurat nie jest do końca przemyślane.
    Przecież (co do sytuacji na wyspie) zawsze można okłamać...

14. Andrzey95

Andrzey95 Guest

gre

wiecie po co jest podaj liczbę wojsk(konkretnie)??? po to by nie brać cieniasów takich jak niektórzy z was do sojuszu którzy sami nie potrafią się bronić lub nie mają czym i o to chodzi...

15. Neirog

Neirog Guest

pff,ale podając takie informacje,możesz zostać szybko podbitym ;) Nawet nie będą musieli marnować srebra,żeby dowiedzieć się co tam masz...;<

16. Andrzey95

Andrzey95 Guest

s

jak masz być podbity to i tak bd u nas w soju to tylko kwestia czasu;p

17. lukaschudy

lukaschudy Guest

Jakiś stary wątek odświeżony??
    Warunki przyjęcia dyktuje sojusz jeśli się nie podoba no to po prostu nie przystępować.

18. Jak się nie umie grać to i tak się zostanie podbitym. Do sojuszu się nie wchodzi po to żeby mieć ochronę tylko żeby stanąć po którejś ze stron i walczyć.

19. Kamel152

Kamel152 Guest

Sojusz nie powinien byc azylem tylko drogą do rozwinięcia. Liczy się zgranie, miła atmosfera i zainteresowanie każdym z członków sojuszu.
    Taka jest -=LIGA PERSKA=- Tak szczerze mówiąc to gracze co zaczynają grę na Delcie nie mają szans sie rozwinąć chyba że na farmy dla innych mocnych graczy.

Taka jest moja opinia..

20. donny4

donny4 Guest

Nowości sojuszowe

Wątek upadł...
    Więc chcę go OŻYWIĆ!
    Po rozpadzie Ka-tet i jeszcze jakichś tam sojuszy, powstały 2 nowe, czołówkowe sojusze:
    - Activity (tę genezę znam...)
    - N.S.S (..., a skąd wzięło się "TO"?)
    Co o nich myślicie, może ktoś zna jakieś szczegóły? ;D

Do góry