Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sparta party

A gram :) , tak sie składa - ze pisałem juz tu coś na forum z innego konta bo zapomniałem hasła do tego ;p
 
Odp: Sparta party

witajcie wszyscy,fajnie ze tyle znajomych ludzi wskoczylo na ten serwer,pozdrowienia dla znajomych:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Taka cisza, że słychać jak akademie się rozrastają na sąsiednich wyspach ;-)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sparta party

Skoro masz tak dobry słuch to może wskażesz na pw gracza który buduje tylko kopalnie i ma slabsze wojsko tak co by go zaraz po ochronce zresetowac ;)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sparta party

Cóż, z chwilą ,gdy zaczął budować domki na poważnie ,to już z łatwością znalazłem. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Skoro masz tak dobry słuch to może wskażesz na pw gracza który buduje tylko kopalnie i ma slabsze wojsko tak co by go zaraz po ochronce zresetowac ;)

Ja :)
Moje bramy otwarte na wszystkich - tylko przez port proponuję przenosić po dnie hehehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Akademia Avengers też prężnie działa, Oba sojusze mają już 119 członków. :D

Ciekawe kiedy powstanie "AvengerS III" albo coś w tym stylu. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

WOW, prawie 300 graczy :O O ile oczy mnie nie kłamią.

Tutaj będzie trudno o taki wynik, z racji limitu 70 członków... Ale i tak, 122 graczy już (3 doszło w 16 minut) od startu serwera to niezła masówka. Ciekawe czy ktoś od nich zagląda tutaj, chętnie bym pogawędził :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

WOW, prawie 300 graczy :O O ile oczy mnie nie kłamią.

Tutaj będzie trudno o taki wynik, z racji limitu 70 członków... Ale i tak, 122 graczy już (3 doszło w 16 minut) od startu serwera to niezła masówka. Ciekawe czy ktoś od nich zagląda tutaj, chętnie bym pogawędził :)

I co byś mu napisał :p jak wam idzie ? a oni no dobrze mamy wesołą paczkę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
a ile macie paktów ? no na razie 3 ale planujemy zrobić 4 bo dogadaliśmy się z czołową inną masówką xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Niedługo im braknie masówek do paktu. ;)

A zapytałbym z ciekawości, co targa taką osobą by podejmować takie a nie inne decyzje. Sfera psychologiczna takich osobników może być zaskakująca :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Niedługo im braknie masówek do paktu. ;)

A zapytałbym z ciekawości, co targa taką osobą by podejmować takie a nie inne decyzje. Sfera psychologiczna takich osobników może być zaskakująca :)

targa ? ja myślę że to styl "bycia" i tyle przecież tak się nie da grać... jak zaczynasz grę na świecie to najlepiej z swoją ekipą znane twarze jest z kim pogadać nie ma awantur i tylko działać :)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sparta party

Ale jak zaczynasz pierwszy raz w grepo to tej ekipy nie masz :) przychodzi taki se gimnazjalista i " o kurde zrobię sojusz ale kogo zaprosić?? A wszystkich dookoła pewnie znajdą się mocni gracze , a tu mocni nie przychodzą co robić co robić ?? załóżmy kolejny sojusz to się liczby przestraszą bo w kupie siła , kupy nikt nie ruszy przecie , jeszcze pakty z czołowymi sojuszami z dużą liczbą graczy mamy czysta osób :cool: teraz to nam naskoczyc mogą" A potem jedna osoba rozwala pięciu czy szejściu a zanim się zorientują z 300 zsotanie 280 bo reszta straci miasta ,a ci co zostaną bo ogarniają uciekną do kogos innego bo lepsiejszy sojusz albo zrobią lepszy odłam masówki czyli pół masówke
smiley_emoticons_irre4.gif
lecz pół masówka nie prztrwa długo i ich miasta zasilą inne sojusze albo będą szaraki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry