Stolica;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem stolic?

  • Tak.

    Głosy: 358 85,4%
  • Nie.

    Głosy: 45 10,7%
  • Obojętne

    Głosy: 16 3,8%

  • W sumie głosujących
    419

DeletedUser

Guest
Proponuję nie wymyślać niczego co zwiększa defa. Należy pamiętać że def to również wsparcie a kolejne 5% przy dużym wsparciu spowalniało by grę. Ewentualnie można się zastanowić nad większym OM.
 

DeletedUser8642

Guest
Ogolnie jestem na tak, ale jeśli ma to być stolica to powinna pomieścić więcej ludu niż przedstawione tu - symboliczne 100sztuk.
Skoro są tu przedstawione dość spore wymagania to niech miasto będzie naprawdę wyjątkowe..

Pozdro!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł świetny , myślę że każdy ma sentyment do swojego pierwszego miasta .
Głos na tak .
 

DeletedUser

Guest
...a przypadkiem wszedłem...

czy jest jakiś sygnał od grupy trzymającej władzę, która decyduje o kierunkach rozwoju gry, że z pomysłem się zapoznali i kiedyś ewentualnie go rozważą przy tworzeniu wersji xxx?

a może to sprawdzi się na starych światach?
Mi podoba się ostateczna wersja pomysłu jekopa ;)
tylko...czy pomysł został przekazany dalej? Hej Admini!
Wiem, że to od Was nie zależy, ale jakby zapodać tę propozycję 'komuś z góry'... :)
 

DeletedUser9137

Guest
Hmmmm... poszła propozycja dalej czy nic z tego ?
Pomysł super nie może się zmarnowac...
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem stolica to dobry pomysł jestem za mam nadzieje że będzie wprowadzona.
 

DeletedUser7672

Guest
Oni już dostali tą propozycję, ale wiadomo jak to jest - trzeba czekać i się upominać.
 

DeletedUser

Guest
Do pkt. 7 można by było dodać gospodarstwo wiejskie na poziomie 40.
 

DeletedUser

Guest
A może dodatkowa jednostka w postaci Króla(pana czy czegoś takiego).
Można zrobić tylko jednego w stolicy, byłby rekrutowany tylko z łask boskich...
 

DeletedUser

Guest
Panowie, nekrofilia jest karalna, nie wykopujcie 2 miesięcznych tematów bo już śmierdzą padliną :)
 

DeletedUser

Guest
Owszem temat ciekawy i BARDZO bym chciał zobaczyć go w grze, ale wszystko na jego temat zostało już powiedziane i nie ma sensu dyskutować, teraz kart rozdaje support, jak oni przekażą to dalej to będzie gitesowo a jak nie... To cała ta pisanina na darmo, jak zawsze :)
 

DeletedUser

Guest
No cóż, moim zdaniem peltaści to pomyłka i nic nie wnoszą do gry, wolałbym stolice ale to jego pomysł, jego sprawa co wolał dodać na konkurs... Regulamin jest dziwnie zrobiony, niby ma to chronić przed sytuacjami typu "co 20 minut nowy pomysł" i przebijaniem się jurorów przez setki z lekka modyfikowanych Aresów jednego autora :) ale z drugiej strony limit mógłby być zwiększony do 2-3 pomysłów. Interpretacja regulaminu jest oczywista - tylko Jekop mógły zgłosić Stolice, każdy inny podobny pomysł, nawet gdyby pomysł został mu "sprzedany" zostanie odrzucony jako plagiat... Choć oczywiście przy odrobinie dobrej woli można by to przepuścić ale to zależy tylko od supportu
 

DeletedUser7672

Guest
Rzeczywiście stolicę powinienem tam dodać większa szansa by była na zdobycie kasy..
 

DeletedUser4784

Guest
Zdecydowanie :) To najlepsza innowacja i najbardziej realna do wprowadzenia do gry :)

ps: nie da się zrobić tak że z konkursu usuniesz peltastów i w zamian za to wstawisz stolicę ??
 

DeletedUser7672

Guest
Zdecydowanie :) To najlepsza innowacja i najbardziej realna do wprowadzenia do gry :)

ps: nie da się zrobić tak że z konkursu usuniesz peltastów i w zamian za to wstawisz stolicę ??
Niestety już nie mogę nic zmienić. Chociaż stolice i tak już poszły dawno temu więc teraz peltastów wziąłem..
 

DeletedUser

Guest
oddałem głos na tą ankietę doznając lekkiego szoku że jest tu więcej czasu niż pół roku ;)
 

DeletedUser

Guest
no 170 ludzi zagłosowało, ponad 4000 odwiedzin, a team na to nic!
szkoda...
 
Do góry