[Wyjaśnione] Strona "Niebezpieczna" o co chodzi ?

Witam
Od tygodnia przy adresie strony grepolis na laptopie wyświetla mi się napis "Niebezpieczna". Przechwytywanie.JPG Z powodu tego napisu mam problem do logowania się na konto po przez laptopa . Czy ktoś z Wasz miał już taki problem? Jak tak to jak go rozwiązać ? Z góry dzięki za pomoc .
Pozdrawiam

Z tego co się kiedyś orientowałem, mowa tu o certyfikacie poufności względem publikowanych danych na stronie i ich późniejszym wykorzystaniu. Zazwyczaj taki komunikat wyświetla się na Google Chrome. Jeżeli chcesz się tego pozbyć, polecam doszukanie opcji - chyba była tam odpowiednia na takie komunikaty, ewentualnie zmianę przeglądarki. A co najważniejsze, forum nie jest "niebezpieczne", tylko "niezabezpieczone" według informacji, która ma praktycznie znikome znaczenie w tym przypadku i nie powinna nikogo niepokoić. :D

mi na apce cos takiego wyskoczylo chyba 2 dni temu.
ale na kompie juz nie. Moze chodzi o aktualizacje przegladarek itp

misiek200200

Zespół Grepolis
Nie zaobserwowaliśmy na żadnej z popularnych przeglądarek tego problemu. Proszę sprawdzić ustawienie systemowe daty i godziny w swoim sprzęcie. Temat zamykam.

Misiek, ale przecież, to nie złośliwość wobec Ciebie, czy polskiego teamu, bo nie Wy się zajmujecie serwerami.
Serwerami zajmuje się innogames.
I od kilku miesięcy sobie kpi nie tylko z nas graczy, ale zasadniczo też z Was, bo na Was spada większość hejtu xD.
Co jak co, ale "Poważne Przedsiębiorstwo zajmujące się INNOwacyjnymi grami" to chyba powinno być w stanie załatwić stabilne serwery.

Przede wszystkim dziękuję za zainteresowanie się tematem .
Niestety po zmianie przeglądarki na opere jest ten sam problem. Jeśli chodzi o logowanie dochodzę tylko do tego momentu i lipa .121212.JPG Zupełnie nic się nie da z tym zrobić .Na apce idzie bez problemu. Tyle że na niej nie wszystko lubię robić jeśli chodzi o grepo

bo wyglada na tym screenie co dales ze Ci obrazkow nie wyswietla na tej stronie
jakbys mial je poblokowane
albo jakis problem z javasciptem

momento jaki to asus konkretnie? Jaki to typ procesora mam na mysli (czy to nie jest przypadkiem jakis arm) I przede wszystkim jaki system tam siedzi na tym lapku?

Sapcio

Zespół Grepolis
Wygląda jakby Pan miał problem z dodatkami do przeglądarki, który biorą czynny udział w prawidłowym działaniu gry.
Miedzy innymi z javasciptem. - Należy sprawdzić aktualizacje programów.
Ponadto przeglądarki mają własne pozwolenia, które należy sprawdzić w ustawieniach danej przeglądarki.

model R556l z systemem windows8 ,
jakie proponujecie sprawdzić aktualizacje programów bo powiem szczerze to ja w tych tematach jestem zielony
dziś dotarłem jeszcze do takich informacji
Przechwytywanie1212121.JPGPrzechwytywanie1122.JPG
Tak jak wspomniałem ja się na tym nie znam
proszę o podpowie i sugestie
dziękuję

Ja bym zaktualizował sterownik do karty sieciowej i zresetował rozszerzenia/wtyczki do przegladarki. Może coś by dało.

bigmzzi

Zespół Grepolis
Podobne problemy mieli posiadacze przeglądarek EDGE.
Support Microsoftu wskazał możliwą metodę naprawy problemu bez konieczności przeinstalowania sterowników.

Jednakże jest to problem zewnętrzny i rozwiązania za który nie odpowiadamy.
Jestem jednak zdania iż poniższe rozwiązanie powinno pomóc.

Błędy certyfikatów