Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32846

Guest
Okupacja stała ponad 6 godzin. Czyli jednak atak sie znalazl? A za chwile znajda sie pewnie i 4. Koksy nas wspieraly? A nie lecieliscie ogniami na ich okupacje? Forum swojego nie czytasz?
 

DeletedUser32846

Guest
Smiech na sali, ze 2 sojusze nie potrafia zbic 4k birek i yraca przy tym 7910 ogni (tyle na murku było), bo lataja ochlapami po 40-50 sztuk :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
A czytam takie głupoty że szok ktoś tam pisał że 4 sojusze leciały wsparciami gdzie komedia i koksy kosy nie mają tyle w bobie co drugi sojusz blenderów :D a co do sury90 i rankingu to jakbyś może nie był w takich koalicjach to może i byś był wysoko w rankingu no ale jak ty atakiem kilka godzin masz na okupacje to nie pozdrawiam
 

DeletedUser16170

Guest
No leciałem bo muszę latać po PW pół morza bo wy tylko potraficie bić mitami z ewentu widzisz ja zamiast śmiać się z osób uczących się grać ponagam tłumacze aby ta gra nie umarła ty umiesz tylko szydzić
 

DeletedUser32846

Guest
A wy nie uzywacie mitow z eventu? Majac taka przewage militarna powinniscie nas zdmuchnac xD
 

DeletedUser16170

Guest
No bo komedia jest bierna w ataku więc mało PW wszystko jest ok ja to rozumiem jaka jest sytuacja tylko irytuje mnie szydzenie i wyśmiewanie to jest tylko rozrywką a niektórzy traktują jak leczenie kompleksow czy ambicji szanujny się nawzajem
 

DeletedUser15394

Guest
Sura wystarczy bliżej sobie wroga zrobić, akurat mam 2 uczniów w sojuszu spokojna głowa z nikogo nie szydzę tylko zachęcam ;]
 

DeletedUser16170

Guest
No ja nie używam bo nie dajesz mi sposobnosci mamy przewagę i dlatego cosiek musi wyzywać?
 

DeletedUser32846

Guest
A wasz sojusz daje mi mozliwosc nabijania sobie pw i tak powinno zostac. Na pw zawsze wychodzimy na plus, wiec pomysl, kto sloty szybciej zrobi? No chyba, ze pochody zaczniesz robic ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Nie obchodzi mnie co cosiek pisze ale ktoś o koksach wspomina, zobaczyłem na mape i masz miasta przy jonach i pomidorach/kasztanach czemu na nich pw nie nabijasz? zobacz też na ranking i ile różnicy w bobie jest, koksy grają tu dla zabawy a wy tu piszecie jakbyście wygrali już dominacje a ja wam powiem że jak będzie tak wyglądać jak teraz to za 2 miesiące pomidory będą mieć taką przewagę że będziecie prosić komedie o pomoc, o ile będą grać poważniej(pomidory)
 

DeletedUser32846

Guest
Powiedz lepiej, gdzie te 2k ogni co miały nasze 7k birem rozwalić, jak to się chwaliłeś ostatnio.

Tak, a wasz gracz bana i to nie za słownictwo... =)
A doczytaleś do konca te wiadomosci z Fifkiem? Czy inteligencja nie pozwoliła Ci jeszcze wykształcić umiejętności czytania? Zbiłem wam w sumie ponad 14 okupek, to powinno wystarczyć :)
 

DeletedUser29747

Guest
To teraz mi będziesz wjeżdżać na inteligencję?
Nie masz bladego pojęcia o moich osiągnięciach naukowych, ale i tak będziesz mnie obrażał. Nie czytałem waszej rozmowy, tak mi napisał jedynie.
Rano były 4 okupki, a teraz już 14? :)
 

DeletedUser32846

Guest
To teraz mi będziesz wjeżdżać na inteligencję?
Nie masz bladego pojęcia o moich osiągnięciach naukowych, ale i tak będziesz mnie obrażał. Nie czytałem waszej rozmowy, tak mi napisał jedynie.
Rano były 4 okupki, a teraz już 14? :)
W SUMIE. Nie neguje Twoich osiągnięć naukowych, bo nie mam o nich pojęcia, odniosłem się tylko do tych bredni, które wypisujesz na forum.
Niech wyśle Ci całą rozmowę, pośmiejesz się troszkę :)
 
Do góry