Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser16170

Guest
Ja bije po prostu do wypocin coska i kolegi z komedi co wyzywają od słupów dobrze łap PW i podbijaj te miasta bobow co wchodzą na grę 3 razy dziennie zaraz te łatwe miasta się skończą i będziesz musiał powalczyć i wtedy zobaczymy
 

DeletedUser29747

Guest
Bredni? To sugestywna opinia, więc pozostawię ją bez komentarza. Mamy odmienne poglądy, dla mnie to co Ty piszesz może być brednią, ale czas pokaże.
 

DeletedUser32846

Guest
Teraz napisz mi, kiedy nazwałem kogokolwiek słupem. To jest tylko gra, ja nikogo nie obrażam, jeżeli nie mam powodu. Wasz sojusz wypisuje jakieś bzdury to staram się je prostować, a, że do was żadne argumenty nie docierają to już swoją drogą :p
 

DeletedUser32846

Guest
Ja bije po prostu do wypocin coska i kolegi z komedi co wyzywają od słupów dobrze łap PW i podbijaj te miasta bobow co wchodzą na grę 3 razy dziennie zaraz te łatwe miasta się skończą i będziesz musiał powalczyć i wtedy zobaczymy
Jeżeli już chcesz kogoś pocisnąć to rób to z głową. Potusek-sura90- ani jedne miasto nie podbite od wroga, większość z rozbiórek wewnętrznych :)
 

DeletedUser22129

Guest
Wielki czarny diabeł idzie po was. Takie blendery to ja lewa dziurką od nosa razem koksem wciągam :v
 

DeletedUser23402

Guest
Nie wiem po co ta wojna gołosłowna.Od dawien dawna wiadomo ze mass wygra ze zgraniem i tego raczej nikt nie podwarzy.My mamy dobra zabawe bo musimy sie napocic aby cos zrobic i to jest własnie fajne a wy wstawicie 30k defa i sobie obserwujecie jeżeli macie graczy ktorzy nie sa nie wypaleni to wytrwacie do konca ale jezeli zaczna sie wam wypalac gracze przez monotonie może tu być rożnie
 

DeletedUser31183

Guest
Nie wiem po co ta wojna gołosłowna.Od dawien dawna wiadomo ze mass wygra ze zgraniem i tego raczej nikt nie podwarzy.My mamy dobra zabawe bo musimy sie napocic aby cos zrobic i to jest własnie fajne a wy wstawicie 30k defa i sobie obserwujecie jeżeli macie graczy ktorzy nie sa nie wypaleni to wytrwacie do konca ale jezeli zaczna sie wam wypalac gracze przez monotonie może tu być rożnie

Przy dominacji to inaczej wygląda,zobaczysz za 2 miesiace o co mi chodziło
 
Do góry