Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Chciał bym wam przypomnieć że w grepo można brać urlop i nie trzeba się w takim przypadku prosić o nic :) 2 dni wcześniej wystarczyło kliknąć
Każdy zdrowo myślący człowiek, i mający życie prywatne chciałby jutrzejszy dzień spędzić z rodziną odwiedzając groby zmarłych - a że wy wolicie grać to już nie mój problem ;)
Czasami trzeba mieć coś więcej po za grą, oraz zdrowym rozsądkiem.

Co do "Nieuczciwości" Przykro mi, ze tylko tak potraficie grać - Poczuliście zagrożenie, i już wysyłacie naszych na wakacje ;)
Sami jesteście święci? Hah... dobre żarty, większej hipokryzji nie widziałęm.
Chciał bym wam przypomnieć że w grepo można brać urlop i nie trzeba się w takim przypadku prosić o nic :) 2 dni wcześniej wystarczyło kliknąć :p

A ty potrafisz Pro Graczu grać bez morali? ;)
Czy chowasz się za obstawą sojuszu i dowartościowujesz się.na FO pisząc jaki to ty nie jesteś?

Tak, Synchro nauczmy się robić... człowieku o czym ty mówisz...
6 ataków sekunda kolona, kolon i 10 wsparć w sekundę wszystko od jednego gracza ;)
co ty mi mówisz o "Nauczeniu się grać" Skoro to jest niemożliwe by żaden atak/wsparcie nie wyskoczył po za synchro ;)
Mordeczko ale Astra to hipokryta i cwaniaczek, nie przejmuj się nim

A ty potrafisz Pro Graczu grać bez morali? ;)
Czy chowasz się za obstawą sojuszu i dowartościowujesz się.na FO pisząc jaki to ty nie jesteś?

Tak, Synchro nauczmy się robić... człowieku o czym ty mówisz...
6 ataków sekunda kolona, kolon i 10 wsparć w sekundę wszystko od jednego gracza ;)
co ty mi mówisz o "Nauczeniu się grać" Skoro to jest niemożliwe by żaden atak/wsparcie nie wyskoczył po za synchro ;)
I powiedział to były moralowiec, co zszedłeś już na normalną grę bo nie pykło ? :/
Widzę że u koniarzy też sezon wakacyjny w pełni, rozumiem że wszyscy wyjechali do rodziny na święta :v mistrzdiablo wypowiedz się proszę
A przypomnieć ci kto ich zgłaszał?

Troszeczkę się mylicie - zaczałem późno i z początku nie z mojej winy były morale ;)

Urlop? To pół świata by chciało urlop? Kogo byście bili i się tym szczycili?

Przykro mi to mówić ale u nas kosiarz333 podejmuje decyzje jeśli masz jakiś problem do nas o to że nie ma pokoju to miej do niego pretensje :D
Devilek kiedy pisaliśmy o współpracy ?

Po co na 1 Listopada brać urlop jak to Święto jest ? Pierwszy raz spotykam się z sytuacją odmowy porozumienia w ten dzień...ale cóż zawsze ktoś przejdzie do historii jako ten pierwszy co nie uszanował. Będzie się czym chwalić na forum, oj będzie ...

Witam wszystkich w ten piękny czwartkowy wieczór.
Z racji iż dzisiaj mnie męczyliście atakami, a ja nie mam życia poza grą bo gram ile sił w komputerze, to jutro was pomęczę od samego rana, tak jak wy, męczyliście mnie podczas 3 godzinnej podróźy samochodem.
Nie pozdrawiam, Czarny Diabeł.