Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Frustrację ??? Siedzę sobie bezpiecznie na obrzeżach frontu i gram spokojne i popcorn zajadam patrząc na te forum bo "ucho prezesa" i "posiedzenie rządu" się chowa ,chyba wiesz co to jest???? , a co do veleriosa to jest handlarz który lata po miastach ale się nie dziwię że go nie znasz bo szepnoł że tam nie pływał gdzie mieszkasz bo nie ma po co , nie gadam/pisze więcej niż muszę tylko się śmieje że event przyszedł nagle coś tam robicie a tak to tańce festynowe , weź następnym razem jak będziesz chciał kogoś pouczać to odłóż Visę i się odzywaj

Nie wiem skąd on się wziął,pisze jakieś głupoty,szkoda czasu na niego,jest event po to żeby z niego korzystać a że umiemy to od was lepiej to już nie nasza wina :(

Uderz w stół nożyce się odezwą , to mnie bawi do tej pory nie używam golda ani trochę wszyscy się zapierają , tylko premka , a to nie jest gold przypadkiem??? Dalej będziecie się upierać że nie używacie ???

U nas nie ma przymusu wydawania , każdy robi z piniedzmi co chce , to nie komunizm , przed 89 byli równi i równiejsi a ja lubię tych równiejszych bo to są dziwni ludzie ;)