Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32016

Guest
Czy dzieliło nas pw? Szczerze nie pamiętam i średnio mnie to obchodzi. Pamiętam za to jakim rodzajem gracza byłeś, chcesz chwalić się pałacami po 13k? Droga wolna.
Ale Ty wspomniałeś o ilości pkt jakie nas dzieliłu xdddddd dla mnie wyznacznikiem jest przewaga w ilości miast jaka miałem

Czy te screeny cokolwiek pokazują? Wątpię, nie wiem też za bardzo co chcesz nimi pokazać. Miałem okres, w którym się przestałem bronić i mi zabrali parę miast - bywa.
To odnośnie tego ze to JA tylko zapełnianem sloty miastami z rozbiórek xd ty chyba nie wiesz co piszesz

Pozdrawiam kochanego futrzaka, chwała wielkim moderatorom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
To troszkę inny czas był i twoja pryszczata mordka już dawno wyrzucona z sojuszu wtedy była.

Ciekawią mnie "wojownicy z m55" tacy jak ty i kung lao... Gdzie waszym największym przeciwnikiem było wojsko, którego właściciel zapomniał wycofać z miasta przed wpłynięciem kolona.

Ciekawi mnie tez co się stało z tą waszą "przyjaźnią" po tym jak dostałeś kick'a? Przecież miałeś swoją grupkę ludków, z którymi, jeszcze wtedy, widziałbyś się na kolejnych światach w jednym sojuszu. To samo z Arkiem, jedyne czego byliście warci to usunięcia waszego nick'u z ich profilów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Wracam do oglądania filmu, nudzi mnie już "dyskusja" z kimś kto nie potrafi nawet dogryźć mi w jakiś ciekawy sposób.

PS: Nie wiem na ile to prawda, ale podobno grałeś w gangu pod innym nick'iem i zostałeś nieźle zmieciony przez "poziom luzaków" po zerwaniu paktu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Astronauto kochany, twoje myślenie jest tak proste ze nie ma sensu się tobie tłumaczyć. Uwierz ze niektóre sprawy są nieco bardziej skomplikowane niż 1+1. A z chłopakami typ Przemek czy Patryk mam nadal koleżeńskie relacje także proszę nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
I tę dyskusje ty rozpocząłeś kozaku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32652

Guest
oj Synopa na FO przypomina zdecydowanie "Modę na Sukces", łatwo można się pogubić :)
 
Do góry