Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9694

Guest
jak ktos chce rozbic troche woja sobie to zapraszam na pw kolaga z sojuszu potrzebuje wsparcia :D
 

DeletedUser4387

Guest
Czemu się uspokoiło?
Warte zauważenia że czołowy gracz Arkadii XeTeX stracił swoje główne miasto.Zawsze szkoda wioski która ma 8k.
No cóż żarty się skończyły :)

Ale trafiła w dobre ręce :D
 

DeletedUser

Guest
Ludzie coś tutaj nie piszą ^^ Zresztą w mojej okolicy od początku jest spokojnie ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Przeważnie ci co dużo piszą to pierwsi kończą grę,więc trzeba uważać :D
 

DeletedUser4387

Guest
Cześć.
Dobrze że jesteś ;) Może w końcu zacznie się prawdziwa gra :D
 

DeletedUser

Guest
Widzę że serwer zaczyna się rozkręcać. Ciekawe jak długo będę w stanie utrzymywać takie tępo gry ^^
 

DeletedUser

Guest
No i wylądowałem na kolejnym świecie... Jest dobrze - ogarniam już interfejs... ^^
Tylko dlaczego w mojej okolicy przypada maks. 3 graczy na wyspę, a reszta miast ma po 175 punktów?! o_O I co ja mam tu zdziałać niby?
Wkurza mnie trochę klikanie moich wiosek co 5 minut... -.-
 

DeletedUser

Guest
No i wylądowałem na kolejnym świecie... Jest dobrze - ogarniam już interfejs... ^^
Tylko dlaczego w mojej okolicy przypada maks. 3 graczy na wyspę, a reszta miast ma po 175 punktów?! o_O I co ja mam tu zdziałać niby?
Wkurza mnie trochę klikanie moich wiosek co 5 minut... -.-

Zrób badanie łup w takim razie ;)
 

DeletedUser

Guest
Zdenerwowałem się i kliknąłem 300 minut... ;]
Powoli zaczynam żałować, bo kończą mi się surowce... -.-
A w 3,5h chodźbym się skichał nie dobiję do 7 poziom akademii, żeby zbadać 'łup'... :)
 

DeletedUser

Guest
Ja tam już nie klikam co 5 min a co 20-120 no i przed snem 300 ;D Bo za abrdzo trzeba inaczej w grze siedzieć ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja mam badanie łup i żałuję w dzień, bo się zwiększa czas, a pilnie potrzeba surowców. a nocy hehe po 2,5k na wojsko i lulu :D
 
Do góry