Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dużo za dużo. Chyba jakiś program do tego trzeba napisać albo skrypt dla grepolis by za 1 kliknięciem pobierać ze wszystkich wiosek :)

hehehe nie dziwie Ci się, na dłuższą metę ten system far mienia jest strasznie uciążliwy;/

Pytanie z innej beczki;) widzę że są wyspy całkowicie nie zamieszkane z wolnymi slotami na założenie miasta. Nie ma na nich nawet wiosek rolniczych?
 

DeletedUser

Guest
Tak. Takie same są i na starym grepolis. No ale nie opłaca się jak wiosek nie ma ;)
 

DeletedUser

Guest
Eee to pies je gryzł:> szkoda czasu i surków na zakładanie takiego miasta które nie będzie miało za co się rozwijać.
 

DeletedUser

Guest
Takie miasto to ja mogę przejąć jak już ma wszystko rozbudowane ;D Inaczej to nie ;P
 

DeletedUser

Guest
no wiesz co?:) ktoś się namęczy, będzie przesyłał setki tysięcy surki a Ty mu biedakowi takie wyniuniane miasto chcesz przejąć. Ty brutalu Ty! hehehe
 

DeletedUser

Guest
Ja sobie nie wyobrażam jak się tu będzie miało 10+ miast. Ludzie zaczną plądrować co 20 min bo inaczej rady dawać nie będą o_O Ja już mam za dużo roboty przy tym zbieraniu...
 

DeletedUser

Guest
powtórzę się ale system farmienia jest bardzo uciążliwy;/ na dobrą sprawę to juz przy jednym mieście można się wku... bo żeby dobrze wystartować trzeba siedzieć i klikać co 5-10 minut;/. Na plemionach prowadzę obecnie konto prawie 100k i farmienie nim zajmuje mi nie więcej niż 30 minut dziennie. A tutaj siedzisz i ani przed Tobą ani za Tobą;>
 

DeletedUser

Guest
Można brać co te 20min. Tylko dlaczego jest to wtedy 1/4 tego co by się brało co 5? >.<
Jeżeli nie wprowadzą czegoś co by dawało chociaż zebranie ze wszystkich wiosek danego miasta na raz to będzie kiepsko.
 

DeletedUser

Guest
Cóż jeśli już tak się uparli na to zdobywanie wiosek rolniczych to ja bym proponował żeby one kurde same po zdobyciu składały jakaś symboliczną daninę w formie podatku np +5 do przyrostu EKO miast w miastach gracza na wyspie, a plądrowanie powinno być zastosowane w formie normalnych najazdów zbrojnych;>
 

DeletedUser

Guest
Cześć.
Może to nie temat tutaj, ale jak jestem to już napisze jak wgrać te skrypty?
 

DeletedUser9694

Guest
Taki skrypt, że klikasz zażądaj w jednej wiosce i pobiera z wszystkich ;)
 

DeletedUser

Guest
mnie tam ten system wiosek się nie podoba :-/ wcześniej były równe szanse, wieczorem się wioski obleciało i było git. Teraz 8 latki klikają co 10min, armii natrzepią i za hardcorowców się podają! Załamać ręce... może później się to wyrówna, ale jestem rozczarowany. Nie może tak być że aby coś osiągnąć trzeba siedzieć 10h przed kompem, twórcom w to graj, ale o uczciwej rywalizacji na pewno nie ma mowy...
 

DeletedUser

Guest
Nie niestety. Ja już wybaczam ceramice która daje ze się klika co 10 zamiast 5 min ;P i zrobię ją wszędzie ;)
 

DeletedUser4737

Guest
a ogółem to powinien być limit jakiś komu chce się klikać co 10 minut?
 

DeletedUser

Guest
Botom? Dzieciom neo? Stawiam że nawet topka nie klika non stop ;)
 
Do góry