Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To może nie których zgubić^^ ale życzę sukcesów:) czas pokaze
 
ale jak by nie bylo to kazdego da sie pokonac w odpowiedniej chwili w odpowiednich okolicznosciach wiec nie pekam damy rade
nie kozaki :confused: jestescie ze mna :p
 

DeletedUser

Guest
Dlatego pod kazdym postem jest moj nick ktory uzywam na Rho:) ja tez lubie wiedziec z kim gram:p a ze nie ktorzy zajmuja nasze nicki trzeba wybierac inne
 

DeletedUser

Guest
Ja tam tylko z Pi zostawiłem dla wszystkich ;) Odznaczeniami z innych światów nie ma się co chwalić ;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem z Tobą Adrian :)

KOZAKI nie dadzą sobą pomiatać :)

Jak co ja jestem GENERAL1989
 

DeletedUser

Guest
Generał i adrian nie prowokujmy nikogo bo to może się źle skończyć. :)

Więc całkowicie bez prowokacji powiedzcie czy myślicie, że jakiś sojusz jest w stanie nam zagrozić? I uzasadnijcie dlaczego nie. :) :) :)
 
ja nikgoo nie prowokuje ale jak mi ktos .... pisze ze sie na nas szykuja
to oczekuje od nich ze powiedza w prost a nie ja sie od kogos dowiaduje o tym
kto ma jaja niech sie przyzna tutaj :p
a nie sie ukrywaja :D
05.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
OK przyznaję się, że to ja podkradam surowce po 22:00...
Chyba, że nie o takie przyznanie się chodziło...
 

DeletedUser

Guest
Jest was duzo wiec kto wie może i ja będę miał z wami konflikt^^
 

DeletedUser

Guest
Jak na kilka dni was tez jest dużo:) wystarczająco jest nas;p hehe
 

DeletedUser

Guest
ja nikgoo nie prowokuje ale jak mi ktos .... pisze ze sie na nas szykuja
to oczekuje od nich ze powiedza w prost a nie ja sie od kogos dowiaduje o tym
kto ma jaja niech sie przyzna tutaj :p
a nie sie ukrywaja :D
05.gif

Muszę wtrącić kilka słów, bo widać, że jednostronne zdanie oczernia drugą stronę, bez uzasadnienia.
Nie zmieniam nicku, zawsze mam taki sam, więc wiadomo kim jestem.
Pierwszy błąd to ten, w którym dzięki pewnemu sojuszowi, który źle wyciągnął wnioski(nie mamy mu tego za złe, bo dostaliśmy nieprawdziwe informacje*),po czym zwrócił się do Was i przesłał nasze rozmowy do was, wstawiliście nas na wrogów, nie informując o tym, dla wyjaśnienia nikt od nas nie miał zamiaru wytaczać Wam wojny, a utworzenie koalicji miało miejsce dopiero po zaistniałych zmianach w waszym nastawieniu do nas(Temat utworzenia koalicji, przed rozmowami, miał zapewnić bezpieczeństwo kilku sojuszy w razie zaplanowanemu działaniu przeciw R.B.H, które rzekomo miało miejsce, zaraz po powstaniu obu sojuszy). Reasumując, wojnę(głupotę zaplanowaną jeszcze podczas okresu ochronnego ;p) miedzy naszymi sojuszami ( w sumie nienaumyślnie) wywołał jeden znany nam sojusz, bo czytając posty tutaj, dochodzi się do wniosku, że ani Wy, ani my, nie mieliśmy zamiaru prowadzić przeciw sobie działań militarnych, pytanie tylko gdzie znajduje się prawda??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry