Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
adrian ty juz 1,6 tysa a ja tylko 700 pkt i to z premium xd

ostatni malo tutaj siedzie na Gammie Tommego soj mnie rozbiera :)
 

DeletedUser

Guest
No i chyba nie jesteś zdziwiony...sam sobie zapracowałeś na to. wiec proszę Cie nie płacz tu na FO.
 

DeletedUser

Guest
Nie tylko mowie a juz sutacja opanowana 2 kolony siedza 10 k pkt oborny i nowe miasto moge :) juz 28 :)
 

DeletedUser

Guest
Dwa miasta stracone, kolony weszły "jak nóż w masło" a Ty piszesz ze sytuacja opanowana ? Nie wtrącam się w twoja taktyke:D
 

DeletedUser

Guest
To nie miejsce na dyskusje o świecie Gamma

Pragnę zauważyć , że już 3 graczy przekroczyło 2k pkt , gratulację ;)
 

DeletedUser

Guest
Wiem wiem dlatego juz skonczylem ten temat:) no kilku graczy idzie jak szalona do gory:) trzeba przyznac:D
 

DeletedUser

Guest
Atlantyda się na nas szykuje ;p

Co ciekawe najmocniejszy ich gracz ma mniej pkt niż ja hehe
 

DeletedUser

Guest
Niech żyją masówki!!! czym się przejmujesz znamy takie historie i ataki z takich sojuszy to czysta przyjemność:)
 

DeletedUser

Guest
To nie miejsce na dyskusje o świecie Gamma

Pragnę zauważyć , że już 3 graczy przekroczyło 2k pkt , gratulację ;)

Doszedłem do wniosku, że muszę zabrać swój skromny głos dot. powyższej wypowiedzi;)
Gram pod nick'em:Tabby i tak się składa, że udało mi się zebrać ponad 2K na tą chwilę.
Otrzymuję jednak MEGA denne wiadomości dot. moich pkt i nie tylko!!!

Aby rozwiać spekulacje informuję oficjalnie, że podstawowa znajomość matematyki, a nawet bez niej używając kalkulatora pozwala na skuteczne lub bardzo skuteczne planowanie rozbudowy miasta.
Wymagane jest również częste lub bardzo częste przebywanie przed komputerem (na tym etapie gry), mające na celu monotonne klikanie wiosek rolniczych w interwałach 5 minutowych.

Nie muszę chyba nadmieniać, że im więcej jest ich do kliknięcia tym więcej surowców można zebrać HAHA przy długoseryjnym codziennym klikaniu.

Poza tym przy użyciu monetek (premium) skracam budowę szczególnie długich czasów ( o połowę) ponieważ surowce nie mieszczą mi się w spichlerzu HAHA x2. (ale na pewno tylko ja tak robię HAHAHA)

Na marginesie polecam tabelę pkt. gdzie można sprawdzić najwartościowsze budowle;)

Oto w skrócie cała sztuka;)
Proszę więc nie pisać wiadomości w stylu..."boty" są zabronione itp. ponieważ mija to się z prawdą lub innych wiadomości w stylu przedszkolnym.

Na koniec informuję, że są to jedynie punkty i od wtorku będzie można zweryfikować moje bezpłciowe klikanie na wioski rolnicze;)
Pozdrawiam i życzę miłej gry
Tabby
P.S.
Do żadnego sojuszu się nie wybieram bo jeden już mam haha
 

DeletedUser

Guest
Ja tam nic do ciebie nie mam..po prostu siedzisz cały czas przy grze i dysponujesz kaską (lub wypełniasz ankiety) , no i to się wynagradza tym , że jesteś TOP 1 ;)
 

DeletedUser

Guest
Właściwe punkty nie walczą, więc określenie:
Co ciekawe najmocniejszy ich gracz ma mniej pkt niż ja hehe
Nie jest tu trafne.

Ale nie oszukujmy się, co oni mogą?? =)
 

DeletedUser

Guest
nikt nie pisze o zadnych botach;p cala tajemnica w premium i monetach ktore skracaja ci budowe:) wiadomo siedzenie przed kompem to swoja droga. ale kazdy sie zgodzi ze gdybys nie uzywal monet mialbys kolo 1000 pkt:) moze 1200 max...bo chyba 24h nie klikasz...oczywiscie niech Ci wyjdzie na zdrowie zeby nie bylo nie mam nic do Ciebie wszystko jest dozwolone:) pozdro
 

DeletedUser

Guest
Tabliczka a tak między nami ( i innymi którzy to czytają :)) jak stoisz z wojskiem? :)
 

DeletedUser

Guest
Ja apeluje , z góry , że słabo ;)

Miałbym więcej gdybym nie rozbudowywał sam 3 wiosek do 3 poziomu ;(
 

DeletedUser

Guest
Tabliczka ja bym sie bal o ta osade...duzo pkt dobrze rozwiniete miasto:) teoretycznie gdybym ja byl obok Ciebie mysle ze bym sie pokusil o ta wioche i mysle ze nie bylbym sam:)) ale to tak dla zartow:D
 

DeletedUser

Guest
Hehe miałem podobnie tylko ja 2 do 3 sam i teraz jadę jedną do 4 ale tu już się ograniczam :)
 
Do góry