Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Pozwolę sobie zacytować w tym momencie wiersz mało znanego poety Felicjana Buziego

"Dookoła walka, okropny szum, ludzi gwar
Życie stanowi dla nas największy dar
Jednak gorzka nienawiść przepełnia nas
Niszcząc szybko miły jakże ważny czas
Nie korony świadczą o każdym człowieku
Który nie zobaczy odbicia swego w mleku
Lecz to jaką osobą on się tutaj czuje
Kiedy cały świat go wszystkim wkoło szczuje"
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie jestem żaden Neom...
jessu
powaga...
skąd to w ogóle komuś przyszło do głowy? :) Neoma kojarze z koryntu ale tylko tyle o nim wiem xD

bla bla bla

gratulacje i powodzenia
skończmy to budowanie cudaków bo się dzieje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

widze ze pomoc byla nie potrzebna

Kurcze, ktoś się pomylił i zaraz stworzy się kolejna afera. Każdemu zdarzyło się kiedyś popełnić błąd. Jesteśmy tylko ludźmi przecież.
Chyba, że jesteście nieomylni. Nikt nie umniejsza Bandzie jej udziału w budowie cudów i wygranej koalicji. To, że wystąpił taki błąd, no trudno zdarza się. Jednak takie sytuacje powinno się wyjaśnić, a nie od razu komuś coś wytykać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie jestem żaden Neom...
jessu
powaga...
skąd to w ogóle komuś przyszło do głowy? :) Neoma kojarze z koryntu ale tylko tyle o nim wiem xD

bla bla bla

gratulacje i powodzenia
skończmy to budowanie cudaków bo się dzieje :D


No napisz swój nick i się nie denerwuj :D
 

DeletedUser24393

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nasza anty kolalicja nawet 1 cudu nie zbudowała hahahaha a my zbudowaliśmy wszystkie
 

DeletedUser25574

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Witam wszystkich ze wspólnego świata! xD

-Jam jest założyciel sojuszu Akcjum!
Pozdrowienia dla wszystkich kolegów i koleżanek z Akcjum! <3
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

podobno zdjąleś mi kolona sztormem który leciał w obstawie 1 ognia :rolleyes:

oczywiście to jest farmazon i wiemy to obaj, przestań pisać te głupoty bo się ośmieszasz

od nas nikt takich kolonow nie słał tym bardziej ja, moje kolony szły przeważnie z obstawą 100 ogni, był 1 kolon mantowy na ciebie ale utopil sie na biremach a nie od czaru, ale on tez byl w większej obstawie niż 1 ognień :)
przestalem puszczac kolony w obstawie 100 ogni jak mi 3 razy babcie kolona zdjeły sztormem, wtedy policzyliśmy w sojuszu jaka może być maksymalna ilośc ogni przy kolonie by sztorm go nie zbił i od tamtej pory w takiej obstawie puszczam kolony więc po co kłamiesz?

takie kolony w obstawie paru ogni to wy nas puszczaliście a nie my ;) ale spokojnie wroce do siebie to przejrze archiwum, raporty wklejane konwerterem to może coś znajdę i tu wrzuce
na samego kolora ktory za bardzo grac nie umial takich kolonow poszlo ze 30, gdzie sztormem zbil wszystkie ognie i kolon sie odbijal i doskonale to pamietasz bo te kolony byly od konrada glownie

nie martw się o moją wiedze, doskonale znam mechanikę gry itd :) zasady zresztą też (to wasz guru nie bardzo skoro przymusowe urlopy łapie)

[SPR] oto potwierdzenie moich słów zresztą jak zawsze ja swoje potwierdzam inni jakoś nie
jak widać raporty nie przerabiane, nic nie edytowane :) takie kolony słała furia i tylko furia
http://s16.postimg.org/hp2fm1jo5/furia1.jpg
http://s16.postimg.org/nfx7dih1x/furia2.jpg
http://s16.postimg.org/4z2smp13p/furia3.jpg[/SPR]



to poproszę rapek z Twojego ataku kolonowego na mnie.
raz się odważyłeś miszczu rankingów.
kolon wchodził dokładnie 3s przed moim urlopem:D
przypominam, że tych kolonów leciało z 6 sztuk. W tym jeden Twój. Na odważnego! 1 ogień i kolon:D Mniej więcej taki sam kolon jakby go top 1 MDG wysłało.
Bezmyślny. Ja bym wysłał trochę inną ilość ogni no ale ja jestem jedynie uczniem twoich uczniów...
W czasie kiedy mnie atakowałeś kolonem obroniłem kilka innych kolonów w tym te sensowne od korlora.
Twojego nie musiałem. Twój obronił się sam:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to poproszę rapek z Twojego ataku kolonowego na mnie.
raz się odważyłeś miszczu rankingów.
kolon wchodził dokładnie 3s przed moim urlopem:D
przypominam, że tych kolonów leciało z 6 sztuk. W tym jeden Twój. Na odważnego! 1 ogień i kolon:D Mniej więcej taki sam kolon jakby go top 1 MDG wysłało.
Bezmyślny. Ja bym wysłał trochę inną ilość ogni no ale ja jestem jedynie uczniem twoich uczniów...
W czasie kiedy mnie atakowałeś kolonem obroniłem kilka innych kolonów w tym te sensowne od korlora.
Twojego nie musiałem. Twój obronił się sam:D

Zdecyduj się w końcu na 1 wersje zeznań :) najpierw twierdzisz że zbiłeś mi kolona sztormem ktory szedł w obstawie 1 ognia (totalna bzdura, sytuacja niemożliwa ze względu na mechanizm gry) a teraz twierdzisz że mojego kolona nie musiałeś bronić bo sam się obronił. Dlatego nie podejmuje już z tobą dyskusji farmazonie, co do raportu to właśnie wklej go ty skoro coś mi zarzucasz, ja zarzucałem furii że to ona takie kolony wysyła i raporty dalem, ty oczywiście wymyślasz pomówienia i od raportów nie wklejasz :) przypominam też że w obu akcjach w których brałem udział straciłeś 2 miasta na żywca i jakoś odwagę atakować miałem kiedy byłeś :) ty mnie nie atakowałeś gdy byłem online bohaterze :) więc o odwadzę też się nie wypowiadaj bo ty jej nie masz:eek:
Koniec

Dla przypomnienia :

doświadczony gracz wysyła kolona z 1 ogniem... rzecz jasna ubiłem sztormem:p później TOP 1 wszelakich rankingów przerzucił się na... nieaktywne babcie

A co do nieaktywnych babć to oczywiście, oczyszczenia,sztormy,gniewy i sowy same się rzucają (na fo sa raporty z 2 akcji na babcie - może być wrzucone znacznie więcej, kolony wbijane na zywca) :) Na każdym kroku próbujesz mnie oczerniać ale ci się to nie uda, wiele osób widziało (sojusznicy,MDG itd) moje akcje kiedy brałem miasta na żwyca babciom i nie zmienisz tego tymi glupotami wypiwywanymi na forum. Po prostu ja mam odwage atakować gdy ludzie są online ty jej nie masz i to wszystko w temacie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19286

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przypominam, że Forum jest miejscem publicznym, a nie areną wzajemnych oskarżeń. Jestem pewny iż zdecydowana większość użytkowników tego forum nie jest zainteresowana Waszymi sporami. Nie chciałbym ingerować, ale proszę o powstrzymanie się z "wycieczkami osobistymi".:)
 

DeletedUser24393

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przypominam, że Forum jest miejscem publicznym, a nie areną wzajemnych oskarżeń. Jestem pewny iż zdecydowana większość użytkowników tego forum nie jest zainteresowana Waszymi sporami. Nie chciałbym ingerować, ale proszę o powstrzymanie się z "wycieczkami osobistymi".:)

Mnie interesują te ich tragiczne przeżycia :cool:
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gratulacje ze strony Rady Odessy dla MDG za wygraną i koronkę. Szczerze, i odrzucając różne animozje.
To co nam jeszcze zostało to powalczyć trochę, tu akurat my przodujemy w statach
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gratulacje ze strony Rady Odessy dla MDG za wygraną i koronkę. Szczerze, i odrzucając różne animozje.
To co nam jeszcze zostało to powalczyć trochę, tu akurat my przodujemy w statach
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Serdecznie dziekujemy;)
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

gratulacje 7 cudów dla MDG
ale nie od żadnej rady tylko gracza Podalejriosa :)
 

DeletedUser23779

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Proponuje nastepny swiat wogóle bez walk jedna wielka miłosc wszyscy razem budujemy klepiemy sie po pleckach pupkach itp potem jakos przy zielonym stoliku sie dogadamy co do podziału to bardziej przebije jeszcze to co tu sie zdarzyło i jeszcze wiekszy fun z blaszek bedzie :D
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Proponuje nastepny swiat wogóle bez walk jedna wielka miłosc wszyscy razem budujemy klepiemy sie po pleckach pupkach itp potem jakos przy zielonym stoliku sie dogadamy co do podziału to bardziej przebije jeszcze to co tu sie zdarzyło i jeszcze wiekszy fun z blaszek bedzie :D
smiley_emoticons_cuinlove.gif

To będzie takie piękne.
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oto i wiersz.

Koalicja w pięknym stylu wygrała
Wszystkie cudaki wybudowała
Każdy uśmięchnięty dookoła
Nagle ktoś za mgły tu woła:
Na następnym nowym świecie
Zbudjuemy coś, może o tym wiecie
To coś to cudaki koalicji i Odessy
Zniszczone zostały wszystkie wykressy
Wszędzie plyną łzy miłości, wybaczania
Cuda będą do wygrania.
:D
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oto i wiersz.

Koalicja w pięknym stylu wygrała
Wszystkie cudaki wybudowała
Każdy uśmięchnięty dookoła
Nagle ktoś za mgły tu woła:
Na następnym nowym świecie
Zbudjuemy coś, może o tym wiecie
To coś to cudaki koalicji i Odessy
Zniszczone zostały wszystkie wykressy
Wszędzie plyną łzy miłości, wybaczania
Cuda będą do wygrania.
:D

Piękne. Jestem szczerze wzruszona. Twoja poezja dotknęła mojej duszy
smiley_emoticons_frown.gif
.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ma poezja dotyka mej duszy codziennie
Jak w nocy śpię i wstaję we dnie
Popijam kawę i piszę wiersze
Aby zawsze były piękniejsze i szersze ;)
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Do góry