Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

od lat się o tym mówi:(
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

cuda nie pasują - to się nie buduje :D
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja to widzę jako gracz, który grał i tu i tu...
MDG na koryncie było mocniejsze w walce.
Tu to tylko zwykła dobrze zarządzana masówka.
Nic więcej.
MDG na Koryncie i MDG tutaj to faktycznie 2 różne sojusze
Na Koryncie MDG to sojusz w którym haker z Babciów, 1905chel i Neom80 mieli pełno kont przechwyconych od graczy którzy kończyli a MDG na Akcjum to zgrany stały trzon który dobrał sobie graczy i udało się bez problemów dotrzec do cudów.

Jak pamiętasz dobrze Korynt to przyznasz mi rację , kiedy startowała EC, to MDG nie miało nawet wysp pod cuda bo co chwile się okazywało ze na wyspie gdzie cuda były planowane haker 1905chel miał przechwycone konto i nagle czerwona plama - pompon.
Tylko wtedy nikomu to nie wadziło, dopiero na akcjum dostał nagrodę na jaką zasłużył wieczny urlop
Więc nie opowiadaj bajek bo Korynt i Akcjum to zupełnie inna sytuacja i inne MDG
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja ujmę to w ten sposób.. co by było gdyby nie było aplikacji do grepolis? wtedy by się liczyło to.. kto ile spędza czasu na grepolis :D większe zaskoczenie danego gracza. Jak to było niegdyś. :)

Ps. A co do babć, to ujmę to w ten sposób - są gracze którzy naprawdę potrafią aktywnemu graczowi wstawić klocka :) a są też gracze którzy pierw puszczą ognie.. a później posyłają offy na samych transach <- :D za co tych graczy lubiłem ^^

Ps2. Szacun u mnie ma antos! :) Wbił mi kolona, gdy byłem na kompie :D (zaskoczył mnie :p) z resztą ciężko się przyznać do tego - ale jestem noobkiem. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Od pewnego czasu nastąpiła moda na rozwalanie miast katapultami. Szczególnie wśród tych graczy, którzy normalnie miasta podbić nie potrafią :) Przyznam - spróbowałam tego "daru grepolis", ale mi nie pasuje i nie wiem, po co ma służyć. Bo jeśli chcę podbić miasto, to go nie niszczę, a jeśli chcę zniszczyć, to po co grać w grepo - skoro tu polega wszystko na podbijaniu wrogich miast.

Koledzy podpowiadają, że to gra na wykończenie przeciwnika, ale z tym poglądem zgodzę się tylko w części. Niektórych to denerwuje, ale nie wszystkich.
Ja uważam, że walka z wirtualnymi murami to chyba jakaś pomyłka - ale znalazłam jeden powód - miasto nalezy odbudować, znaleźć (patrz : kupić surki), skrócić czas budowy itp, wykorzystać kolejne złote monety ... Chyba o to chodzi, ale niestety nie nam, graczom ... no , ale w końcu ta gra jest nie dla nas :)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

przeciez sama latasz katapultami i robisz je za zloto:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

przeciez sama latasz katapultami i robisz je za zloto:D
tak jak napisałam, po kilku dniach ataków zrobiłam, a jednak mi się to nie podoba. Nie widzę sensu i nie ma to dla mnie wartości bojowej.
Co do Twojej informacji, że robię za złoto:
1. to nie jest karalne
2. skąd wiesz? (czyżbym Cię zatrudniła jako księgowego)
3. no i co z tego? :)
4. przeczytaj mój tekst jeszcze raz.
 

DeletedUser24033

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Furia Ty to zawsze krótko i na temat :)
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Od pewnego czasu nastąpiła moda na rozwalanie miast katapultami. Szczególnie wśród tych graczy, którzy normalnie miasta podbić nie potrafią :) Przyznam - spróbowałam tego "daru grepolis", ale mi nie pasuje i nie wiem, po co ma służyć. Bo jeśli chcę podbić miasto, to go nie niszczę, a jeśli chcę zniszczyć, to po co grać w grepo - skoro tu polega wszystko na podbijaniu wrogich miast.

Koledzy podpowiadają, że to gra na wykończenie przeciwnika, ale z tym poglądem zgodzę się tylko w części. Niektórych to denerwuje, ale nie wszystkich.
Ja uważam, że walka z wirtualnymi murami to chyba jakaś pomyłka - ale znalazłam jeden powód - miasto nalezy odbudować, znaleźć (patrz : kupić surki), skrócić czas budowy itp, wykorzystać kolejne złote monety ... Chyba o to chodzi, ale niestety nie nam, graczom ... no , ale w końcu ta gra jest nie dla nas :)

Przyznam się bez bicia.. :) że do tych co miałem najbliżej katami.. to sobie latałem. :D bo co ja mogłem zrobić.. jak nawet kolona nie chciało mi się wsadzać. :p

Ale na szczęście dla niektórych ten fakt przeszedł w zapomnienie, bo lepiej skupić się na jednym serwie niż grać na kilku :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zluzujcie bielizne dolną :))
smiley_emoticons_lol.gif


smiley_emoticons_lol.gif
hahaha
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

poszukuję
smiley_emoticons_candle.gif
poradnika dotyczącego grepolis napisanego przez znaną celebrytkę w tej grze Martę
ktoś coś ?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

poszukuję
smiley_emoticons_candle.gif
poradnika dotyczącego grepolis napisanego przez znaną celebrytkę w tej grze Martę
ktoś coś ?

Polecam Księge Turecką na pewno się przyda ewentulanie....
krula boga grepo Glorka jak lać nobów słupów i jaki jestem zajebisty.:cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wszystko inne mam przerobione poszukuje tej konkretnej lektury
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG na Koryncie i MDG tutaj to faktycznie 2 różne sojusze
Na Koryncie MDG to sojusz w którym haker z Babciów, 1905chel i Neom80 mieli pełno kont przechwyconych od graczy którzy kończyli a MDG na Akcjum to zgrany stały trzon który dobrał sobie graczy i udało się bez problemów dotrzec do cudów.

Jak pamiętasz dobrze Korynt to przyznasz mi rację , kiedy startowała EC, to MDG nie miało nawet wysp pod cuda bo co chwile się okazywało ze na wyspie gdzie cuda były planowane haker 1905chel miał przechwycone konto i nagle czerwona plama - pompon.
Tylko wtedy nikomu to nie wadziło, dopiero na akcjum dostał nagrodę na jaką zasłużył wieczny urlop
Więc nie opowiadaj bajek bo Korynt i Akcjum to zupełnie inna sytuacja i inne MDG


hahahahahahahahahahahahahahahaha
myślałem, że już MDG wymyśliło wszystkie możliwe tłumaczenia ale widać się pomyliłem.

powiem Ci prawdę.
MDG na Koryncie miało fronty. Biło się z kimś! Miało pełno paktów ale terytorium MDG graniczyło z terytorium Babć i Rzeźni. Zupełnie w dwóch różnych zakątkach świata ale tak było.
Wojnę na dwóch frontach przerżnęło tak że furkot było słychać dwa światy dalej. Dlatego nie było cudów ani niczego.
Tu też by się tak skończyło bo z moich obserwacji jasno wynika... MDG na Koryncie było silniejsze militarnie. Tu jednak od początku postawiliście na cuda i okopaliście się paktami i nowymi przyjaciółmi. Gdybyście mieli prawdziwy front nawet tylko z Babciami to byście znów po cudach mieli tylko wspomnienia.
 
Do góry