Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Pewnie nie tylko lądu. A ja się obawiam, że znowu nic dla mnie nie zostanie:(
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A może Tsunami w końcu się przyłoży i z 50 biremek w końcu zgarniesz wiesz jak by nie patrzeć to zawszę coś :)
Najlepsze będzie w tedy gdy stracą tego deff'a i biremki a potem płacz na forum gdy stracą 10 miast że deff'a nie mają.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hehe kto wie:D wiadomo, żę nawet te 50 birem to już coś, choć mam chrapkę na więcej pkt:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Pewnie nie tylko lądu. A ja się obawiam, że znowu nic dla mnie nie zostanie:(

u mnie zawsze możesz lądem wpaść ja gościnny jest i punkty zagwarantuje
wiem że daleko ale dasz rade
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gdyby nie morale, to z chęcią, ale daruję sobie 51%, zapraszam do mnie. Będzie 100%.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gdyby nie morale, to z chęcią, ale daruję sobie 51%, zapraszam do mnie. Będzie 100%.


ma 4 wolne łodzie z samouczka
12 procków 27 kawaleri

obawiam się że mogliby nie zdołać temu zadaniu i niedopłynac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A może Tsunami w końcu się przyłoży i z 50 biremek w końcu zgarniesz wiesz jak by nie patrzeć to zawszę coś :)
Najlepsze będzie w tedy gdy stracą tego deff'a i biremki a potem płacz na forum gdy stracą 10 miast że deff'a nie mają.
nie bądź śmieszny setki kolonów potopiliśmy
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Setki ? Hmm no chyba nie nasze bo nawet tyle na wam nie wysłaliśmy :D
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A czemu to Tsunami kolona wycofało ?
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hehehe wy to już nie macie co wymyślać :)

Oczywiście wiadomo że odbijaliśmy swoje miasto a Tsunami kolona wycofało bo się przeraziło jak zobaczyło takie zgranie sojuszu pomimo tego że od wczoraj i dzisiaj na nich sporo off'a potraciliśmy,ale szczegół czekam na coś nowego bo te wasze historyjki już mnie męczą :(
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hehehe wy to już nie macie co wymyślać :)

Oczywiście wiadomo że odbijaliśmy swoje miasto a Tsunami kolona wycofało bo się przeraziło jak zobaczyło takie zgranie sojuszu pomimo tego że od wczoraj i dzisiaj na nich sporo off'a potraciliśmy,ale szczegół czekam na coś nowego bo te wasze historyjki już mnie męczą :(
szkoda że nie byłeś zaangażowany w odbijanie tak jak w pisanie na forum.. Ale widać sporo darmozjadów trzymacie ;)
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bo mój offik dzisiaj cały dzień gdzie indziej pływał,ale co ty możesz wiedzieć :) A faktem jest to że nie daliście rady :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Pogadajcie z typkiem, u którego był kolon.. Jakieś wsparcie psychiczne, bo chłopak z zemsty i rozpaczy nabija pw.. ale co ja tam piszę dla nas dobrze :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bo mój offik dzisiaj cały dzień gdzie indziej pływał,ale co ty możesz wiedzieć :) A faktem jest to że nie daliście rady :)
czyżby pływał po farmach cały czas? ;)
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

O nawet i Felix się znalazł ten co za Cudaki 1/5 soja zlał :) I to jest potwierdzone info.
 
Do góry