Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Polish Dog.

Spinam się oczywiście bo czytając dzisiaj kilkanaście stron z waszymi wpisami jacy to wy wielcy jesteście to i zacząłem teraz ja z was się śmiać bo mam akurat z czego :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak ja się cieszę ,ze gram w małym sojuszu ,gdzie nie ma takich kłótni itp tylko robimy swoje , miła atmosfera , bez spiny nawet z wrogami :)
a wy sie tu o jednego kolona sprzeczacie na pare stron , to nic nie zmieni , kolona można wysłać jeszcze raz ;)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak ja się cieszę ,ze gram w małym sojuszu ,gdzie nie ma takich kłótni itp tylko robimy swoje , miła atmosfera , bez spiny nawet z wrogami :)
a wy sie tu o jednego kolona sprzeczacie na pare stron , to nic nie zmieni , kolona można wysłać jeszcze raz ;)

Ale my się nie sprzeczamy:)śmiejemy się z nieudolności sojuszu, który chce wygrać świat:) Edit.czuje że już wygrał
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja tu tylko handluje wiec nie jestem agresorem
Dobry bajer nie jest zły :p Innych wymówek ni ma?:p jak sam pokazałeś bronić się umiesz heh:D
bo padlinożercy maratończycy lecieli po darmowe pw oczywiście jak zawsze sępią gdzie tylko mogą
Hmm po darmowe pw? a w którym to miejscu? Bo z tego co udało mi się zauważyć leceieliśmy na odbicie okupacji z lądu i morza, więc gdzie tu jest latanie po darmowe pw
|Ciach|
Polish Dog.

Spinam się oczywiście bo czytając dzisiaj kilkanaście stron z waszymi wpisami jacy to wy wielcy jesteście to i zacząłem teraz ja z was się śmiać bo mam akurat z czego :)
Zmień sobie ilość postów na strone:d to będziesz miał tylko kilka, a nie kilkanaście:D
jak ja się cieszę ,ze gram w małym sojuszu ,gdzie nie ma takich kłótni itp tylko robimy swoje , miła atmosfera , bez spiny nawet z wrogami :)
a wy sie tu o jednego kolona sprzeczacie na pare stron , to nic nie zmieni , kolona można wysłać jeszcze raz ;)
Zadane zostało tylko pytanie dlaczego wycofali i od razu leecą na nas psy wieszać, że to my ci źli:p
Ale my się nie sprzeczamy:)śmiejemy się z nieudolności sojuszu, który chce wygrać świat:) Edit.czuje że już wygrał
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Z naaszej nieudolności, bo kolon od nas został wycofany? ciekawe, ciekawe podejście :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24383

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No no jakie teksty :) ubaw po pachy hehe co ta gra robi z niektórymi to jest nie do pomyślenia.
 

DeletedUser24393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobra skończmy z tymi bzdurami bo dzieci nie jesteśmy chyba
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czas chyba to posprzątać, bo serio jak małe dzieci...
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Cenzura:) nawet o pogodzie popisać nie można?
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

nikt nie pisze?:) co się stało - posty znikają jak telewizory na wyprzedaży w mediamarkt
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z naaszej nieudolności, bo kolon od nas został wycofany? ciekawe, ciekawe podejście :)

ciekawe podejście to kolejny kolon ubity przez nas przed chwileczką:) jesteśmy tak słabi że dajecie nam tyle czasu na obronę:) dziękujemy i polecamy się na przyszłość
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Proszę nie łamać regulaminu i nie obrażać innych użytkowników forum.

Posty zniknęły z kilku powodów:
1. Łamały regulamin forum albo działu
2. Odnosiły się do skasowanego postu

Życzę udanych podbojów :).

P.S Właściciele postów mogą zapytać zawsze na Pw czy za pomocą ticketa dlaczego post został skasowany i odwołać się od tej decyzji.
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Proszę nie łamać regulaminu i nie obrażać innych użytkowników forum.

Posty zniknęły z kilku powodów:
1. Łamały regulamin forum albo działu
2. Odnosiły się do skasowanego postu

Życzę udanych podbojów :).

Szybki jesteś :) myślałem że całą noc ci to zajmie a kolony do 1 latają xD także kolejne posty się pojawia
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ciekawe podejście to kolejny kolon ubity przez nas przed chwileczką:) jesteśmy tak słabi że dajecie nam tyle czasu na obronę:) dziękujemy i polecamy się na przyszłość
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Widzę odbicie piłeczki :) Skoro nie ma się jak odpowiedzieć, to trzeba zaatakować.
Odbity kolon? To gratki, my również się polecamy i prosimy o więcej defa na okupacje u nas, bo większość nawet punkta nie łapie z odbijania, ze względu na to, że tak mało tego ;)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widzę odbicie piłeczki :) Skoro nie ma się jak odpowiedzieć, to trzeba zaatakować.
Odbity kolon? To gratki, my również się polecamy i prosimy o więcej defa na okupacje u nas, bo większość nawet punkta nie łapie z odbijania, ze względu na to, że tak mało tego ;)

Kiedy w końcu zrozumiesz że z 'tak dobrymi' graczami dawno powinniście nas przejąć? Dla Twojej wiadomości - nie odbijam piłeczki tylko stwierdzam fakty.Słabo wam idzie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kiedy w końcu zrozumiesz że z 'tak dobrymi' graczami dawno powinniście nas przejąć? Dla Twojej wiadomości - nie odbijam piłeczki tylko stwierdzam fakty.Słabo wam idzie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
ja nic nie piszę bo i tak usuną :)
ale kolego masz rację
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odbijasz, odbijasz:)
Ja także stwierdzam fakty.
Ale skoro tutaj piszecie jacy to super nie jesteście, to dlaczego to Wy jeszcze nas nei przejeliście? :eek:
Radzę zastosować się do zasady, by nie lekceważyć przeciwnika, bo może on jeszcze zaskoczyć.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ech wbiłam by poczytać PW, bo na jedną czekam :D
Ale tak patrząc na to co piszecie, to...

Dobra zmykam spać :D Wy się bawcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no już nie moge kolejny atakuje bez ogni tym razem m 55 team

smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odbijasz, odbijasz:)
Ja także stwierdzam fakty.
Ale skoro tutaj piszecie jacy to super nie jesteście, to dlaczego to Wy jeszcze nas nei przejeliście? :eek:
Radzę zastosować się do zasady, by nie lekceważyć przeciwnika, bo może on jeszcze zaskoczyć.

Zaczynasz się miotać w swoich wypowiedziach.Fakty są przeciwko Wam. Gdybym Was lekceważył to oddawałbym miasta
smiley_emoticons_lol.gif
Czym Wy możecie zaskoczyć? wsparciem 30 sek po kolonie zamiast minutę po jak dotychczas????? rzeczywiście mała zmiana na plus...
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W którym miejscu miotam się w wypowiedziach ?:p
 
Do góry