Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W którym miejscu miotam się w wypowiedziach ?:p

Pewnie w tych co latasz na miotle i się miotasz :D
To oczywiście żarty są.

Lepiej dla kogoś napisać, że się miotasz niż użyc konkretnych argumentów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi razem z Londi motacie sie bo to co piszecie to nie do konca prawda, obie Was znam ze starych cuasow ale jak widze ze Sisi u Turka a Londi z Baltazarem grala to masakra dla mnie hihi najlepsze jest to co wlasnie dostalem na Pw ze Glorianek odpusci MDG zeby mnie zjechac, ale poczulem sie doceniony hihi normalnie w szoku jestem ze dla Glorianka sie stalem gorszy od Turka, co za ubaw, Banda Chlopaczka to taki maly sojusz, ja taki cienki gracz a BOG sie wnerwil ze mu nie poszlo, hihi Glorianku dawaj swoje kolony czy tych Twoich jak by to nazwac hihi chlopaczkow ubaw mam z tego jak "Twoi" ludzie mi to napisali hihi |ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Pewnie w tych co latasz na miotle i się miotasz :D
To oczywiście żarty są.

Lepiej dla kogoś napisać, że się miotasz niż użyc konkretnych argumentów :)
może i tak, ale skoro na tej miotle się miotam, to trzeba kupić nową, aby prosto latała:D
Sisi razem z Londi motacie sie bo to co piszecie to nie do konca prawda, obie Was znam ze starych cuasow ale jak widze ze Sisi u Turka a Londi z Baltazarem grala to masakra dla mnie hihi najlepsze jest to co wlasnie dostalem na Pw ze Glorianek odpusci MDG zeby mnie zjechac, ale poczulem sie doceniony hihi normalnie w szoku jestem ze dla Glorianka sie stalem gorszy od Turka, co za ubaw, Banda Chlopaczka to taki maly sojusz, ja taki cienki gracz a BOG sie wnerwil ze mu nie poszlo, hihi Glorianku dawaj swoje kolony czy tych Twoich jak by to nazwac hihi chlopaczkow ubaw mam z tego jak "Twoi" ludzie mi to napisali hihi |ciach|

Baltazarem? Że jakim kafelku? Chodzi CI o Gabke z knossosa czy jakiego tam świata? :^)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A gracz węży właśnie szaraczka strzelił :p Przestraszył się nas :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi razem z Londi motacie sie bo to co piszecie to nie do konca prawda, obie Was znam ze starych cuasow ale jak widze ze Sisi u Turka a Londi z Baltazarem grala to masakra dla mnie hihi najlepsze jest to co wlasnie dostalem na Pw ze Glorianek odpusci MDG zeby mnie zjechac, ale poczulem sie doceniony hihi normalnie w szoku jestem ze dla Glorianka sie stalem gorszy od Turka, co za ubaw, Banda Chlopaczka to taki maly sojusz, ja taki cienki gracz a BOG sie wnerwil ze mu nie poszlo, hihi Glorianku dawaj swoje kolony czy tych Twoich jak by to nazwac hihi chlopaczkow ubaw mam z tego jak "Twoi" ludzie mi to napisali hihi |ciach|

Andrzejku już mi bycia u Gloriana nie możesz wybaczyć, teraz tego, że u Turka jestem?
Mój dobry kumpel z grepo, którego poznałam na Tau - jak przeszłam do Turka mi napisał:
"Nie odzywaj się więcej do mnie" i to by było na tyle wieloletniej znajomości ;/

Wyluzujcie, to tylko gra ;/ A to w jakim jestem sojuszu niczego u mnie nie zmienia.
Przynajmniej tak mi napisał ktoś dla mnie ważny, który notabene gra w Kozakach na tym świecie :)

A Twoją konfrontację z Glorianem będę oglądać z zapartym tchem i oczywiście
będę Tobie kibicować :)

A gracz węży właśnie szaraczka strzelił :p Przestraszył się nas :D

Który gracz?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Robimy funnclub dla kafla w bitwie z Glorianem?xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Robimy funnclub dla kafla w bitwie z Glorianem?xD



Jeśli kafla ekipa i sieroty będą zmotywowani na 100% do walki to ten cały Glorian nie ma szans...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale szarki strzelił. Dla mnie to oznaka strachu.
hahahahahahahahahaha o kurde gościu nie no napewno się was tak boi że teraz siedzi skulony w swoim domu w kącie i płacze gdzie ty żyjesz choopie ?
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to masz nie równo pod sufitem to zabawa jest gosciu jak sie czegos boisz w necie to odwiedz psychologa polecam

wiem że zabawa i ja też to tak traktuje. To Ty wyjeżdżasz do mnie z tekstem że słabi z nas wojownicy. Wyluzuj i nie wyskakuj tu tekstami o psychologach. To Ty masz coś nie tak że zaczynasz mnie wyzywać w internecie. Traktuj to na luzie bez spin.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wiem że zabawa i ja też to tak traktuje. To Ty wyjeżdżasz do mnie z tekstem że słabi z nas wojownicy. Wyluzuj i nie wyskakuj tu tekstami o psychologach. To Ty masz coś nie tak że zaczynasz mnie wyzywać w internecie. Traktuj to na luzie bez spin.

wuhahahah a jednak w papucie poszło i sie kogucikowanie skonczyło to najwazniejsze :)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie mam zamiaru się kłócić o grę :) Chce sobie porozmawiać normalnie a nie z wyśmiewaniem i wyzywaniem. Walczymy równo. Ani my ani WY nie pokazaliśmy czegoś super. # kolony leciały i walną szaraki, trochę to dziwne.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie mam zamiaru się kłócić o grę :) Chce sobie porozmawiać normalnie a nie z wyśmiewaniem i wyzywaniem. Walczymy równo. Ani my ani WY nie pokazaliśmy czegoś super. # kolony leciały i walną szaraki, trochę to dziwne.
jak chcesz porozmawiac normalnie to po co kłamiesz ?
nie leciał kolon tylko kolon siadł i wioche stracił zanim walna szaraka ale opowiedz jak to ten ktory sie tak przestraszył
sam bo nikogo z soja nie miał w obrebie 2 godzin
ja biremami miałem dokładnie 2:12 z najblizszej wiochy
topił wasze kolonki przez pare dni z rzedu bo my jeszcze rapki mamy na forum jak co :)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Masz rację , sam się na nim utopiłem. Ja wstałem dzisiaj dopiero o 10 i wchodzę na forum i patrzę że 2 kolony wstawione a miasta już szare. Nie wiem kiedy dokładnie strzelił szaraki.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Masz rację , sam się na nim utopiłem. Ja wstałem dzisiaj dopiero o 10 i wchodzę na forum i patrzę że 2 kolony wstawione a miasta już szare. Nie wiem kiedy dokładnie strzelił szaraki.
za to wiesz ze ten stary herbatnik i swietny gracz którego znam od lat sie Was przestraszył ech
szkoda kolejne swietnego gracza z tego swiata ktory skonczył przez kombinacje układy i takie tam historie którymi nikt kto lubi grac nie lubi sie zajmowac :)
 
Do góry